Strona główna Działy Wieści z Polskiego Centrum UWAGA! Do wszystkich forumowiczów! WOŚP nadchodzi…

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 151)
  • Autor
    Wpisy
  • #60047
    Kmycic
    Participant

    No to, tak na koniec, podziekuje wszystkim jeszcze raz za wspolprace, mile komentarze na forum i prosze o wiecej szczegolow nastepnej imprezy.

    Pozdrowienia. 😀

    #60392
    ewuski
    Participant

    [quote:e65ffe1819]Nastepnym razem honory szefa kateringu w te rece – bo Ewuski przez caly wieczor trzymala reke na pulsie.[/quote]
    haha dzieki, ja to sie zawsze rzadze 🙄 , tym razem wypadlo w kuchni…
    swoja droga to czlowiek zawsze sie ciekawych rzeczy o sobie dowiaduje przy takich okazjach
    [quote:e65ffe1819]O kuchnia! Jakiego szefa Moniko). Strategicznym przywodca dzialan na froncie kuchennym byla Ewa[/quote]
    No nie! Mediatorze! ja sie tylko znowu wpakowalam lokciami w cudza kuchnie, zupelnie nieswiadoma prawdziwej hierarchii 🙄 ale ze mna to tak zawsze…

    a-propos jedzonka, to kiedy zakladasz rodzinny biznes z domowa kuchnia?? bede pierwszym i najwierniejszym klientem! tego mi naprawde brakuje w leeds – porzadnego i swojskiego jedzonka na miescie
    zreszta bylam naprawde pod wrazeniem Twojej kurtuazji, dzisiejszy swiat walczy z dyskryminacja w troche groteskowy sposob niszczac bardzo pozytywne zwyczaje i splycajac miedzyludzkie stosunki do pustych gestow, w ktorych malo jest szczerosci. ciesze sie, ze sa jeszcze mezczyzni, dla ktorych kultura jest tak bardzo naturalna

    [quote:e65ffe1819]Dla naszego srodowiska byl to takze swego rodzaju sprawdzian sprawnosci i elastycznosci w dzialaniu. W przyszlosci kazdy chyba widzi juz jakas "dzialke" dla siebie przy podobnych okazjach[/quote]
    wiemy juz w czym kto jest dobry i na pewo latwiej przyjdzie organizowac nastepne imprezy, mam nadzieje, ze beda!

    [quote:e65ffe1819]Pozdrow Andrzeja – Obserwatora[/quote]
    Ja tez pozdrawiam Obserwatorze! dzieki za mila odpowiedz na moj dosc rozpaczliwy post jeszcze z zeszlego roku, a przynajmniej za dobre checi 🙂 troche sie pogubilam, bo juz nie wiem, ktory to Ty byles, ale skoro byles to pewnie Cie poznalam (chociaz nieswiadomie ;))

    tak ogolnie przepraszam, ze nie bywam tu czesciej i pewnie nie bede. chcialam tylko rzec, ze bardzo sie ciesze, ze bralam udzial w przedsiewzieciu, jak mawial moj tato: [b:e65ffe1819]czlowiek jest wart tyle, ile moze zrobic dla innych[/b:e65ffe1819]. mam nadzieje, ze zarobilam pare punktow, a przynajmniej sie staralam
    dzieki fata, ze mnie troche za uszy wyciagnales z mojej skorupki!
    bo poza glownym szczytnym przeciez celem wosp, drugi jest chyba niemniej wazny – zblizanie ludzi do siebie

    i bardzo sie ciesze, ze poznalam przynajmniej czesc fajnych ludzi, ktorzy tu mieszkaja, zycze Wam wszystkim powodzenia!

    #60429
    fatamorgana
    Participant

    Teraz mogę powiedzieć, że zaprosiłem Cię Ewa do współpracy właśnie dlatego, żebyś potem mogła taki post napisać.
    Bardzo mnie to cieszy.
    Jesteś kolejną osobą, która przekonała się, że warto być wśród nas i coś razem zdziałać.
    Kolejne osoby (może jeszcze nieprzekonane, niezdecydowane)- mile widziane.
    🙂 🙂 🙂 😀 😀

    #60439
    Capricorn
    Participant

    Gratuluję imprezy!!! Podczas finału byłem w Pl, ale kto wie, może za rok uda mi się Wam jakoś pomóc. Nie chcę obiecywać. Bardzo szanuję polaków którzy na emigracji nie dbają tylko o swój ciepły kącik.i starają się pomóc również innym. Nie znam nikogo z Was, ale jeszcze raz gratuluję pomyślnego zwieńczenia zabiegów i starań związanych z WOśP. Szacuneczek.

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 151)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.