Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,261)
  • Autor
    Wpisy
  • #128088
    anetka_sweet
    Participant

    hey.my wlasnie wrocilismy z zakupow.ja doszlam do siebie,ale kuba malpiego rozumu dostal,ormalnie go zastrzele.

    nikus nie mam gdzie wyniesc stolu bo oni sa wszedzie.cholera zaraz zamorduje kube normalnie.oglupial do reszty dzisiaj 😈

    #128089
    kargra
    Participant

    Ja Cie podziwiam Anetka, ty o 11 juz po zakupach jestes…..ja to zwykle do 12 nie daje wogole rady sie z domu wygrzebac 😀

    #128090
    anetka_sweet
    Participant

    wiecie co?pasuje.niech robia co chca,byle by sie nie pozabijali.
    Graziu ja jak bylam sama z kuba tez sie nigdy nie moglam wygrzebac do poludnia,ale tak jak ty musisz wstac rano do pracy tak ja tez musze rano wstac,wyszykowac sie.
    A wiesz ze matki to najbardziej zorganizowane kobiety? 😀

    #128091
    Nika 28
    Członek

    dasz rade anetka 🙂

    Ania nie doluj sie gdzies jest?
    Agusia hallo??

    Grazia a jak twoje zdroweczko cos pisalas jak bylam w pl o problemach zdrowotnych

    #128092
    kargra
    Participant

    No w sumie racja, jak musisz to potrafisz!
    U mnie zwykle to wszystko jest luzik, zrobie to zrobie, nie to nie…..chociaz na zakupy to zwykle wieczorem jezdzimy.
    Kochana, rozumiem ze bedac mama to ma sie tysiac rzeczy do zrobienia i zeby czas na to znalezc to trzeba to jakos zorganizowac hi hi hi

    #128093
    kargra
    Participant

    Nikus, a juz lepiej musze przyznac, dziekuje 😉
    Biore ten Gaviscon i juz mnie tak nie meczy czesto….czyli git!

    #128094
    anetka_sweet
    Participant

    dzieciaki jedza.bloga chwilaciszy:)

    #128095
    Nika 28
    Członek

    No to super zabko:)

    ja jutro do pracy wreszcie bo w domu mozna sie zanudzic
    a juz sie o mnie pytaja 🙂

    a ja mam szatanski plan sciagnac mame i tate na 2 miesiace zeby nam dzieci pilnowali oczywiscie ja im dam kaske za to a oni sobie pozwiedzaja a my ze slawusiem razem do pracki 🙂 on nadgodzinki ladna kaska a ja do bolu ile mnie beda wolac 🙂

    #128096
    anetka_sweet
    Participant

    nikus super plan.ja tez tak kombinuje.moja mama mowi ze prawdopodobnie ja zwolnia i moze uda mi sie ja namowic zeby przyjechala do nas 😀

    #128097
    Anka13
    Participant

    ja to bym chyba musiala 15razy na glowe upasc zeby tu sciagnac kogokowiek z rodzicow!!bardzo ich wszytkich kocham, ale nie umiem z nimi mieszkac – moze dlatego w wieku 20lat zdecydowalm sie calkiem swiadomie na samodzielne zamieszkanie…..podziwiam was laski – mi wytarcy brak calkowietj swoboy ze strony wspolokatra, a nadwyraz kochajacy rodzice.tesciowe – o nie co to to nigdy w zyciu!!!

    puki oni i ja jestemy zdrowi i w pelni sprawni kazdy mieszka osobno!!!

    a ja mam po prostu taki gorszy dzien, nie doluje sie jakos, nie ma konkretnej przyczyny. ot tak po prostu toche gorszy czas i juz….dp tego masa pracy ……..

    #128098
    Nika 28
    Członek

    Aniu jesli bylaby mowa o pobycie ich na stale to tylko i wylacznie osobno! ale na miesiac dwa dam rade
    wiesz teraz nie masz dzieci to inaczej na to patrzysz majac dzieci szukasz pomocy zeby realizowac inne cele teraz jestes samowystarczalna ale jak pojawia sie maluszki juz nie dasz rady sama wielu spraw pogodzic i bedziesz sie cieszyla jak ktoscie odciazy ktos zaufany ze wiesz ze bedac w pracy nie myslisz czy dziecko jest najedzone, czy nic mu nie jest itp

    jakby werka byla starsza poszlaby do przedszkola ale tez nie dam jej na 12h jak ja pracuje wiec wiesz szukam innych rozwiazac co nie znaczy ze tak bedzie bo widze ze rodzice mimo iz tesknia boja sie takich zmian a nawet przylotu na 1-2 miesiace bo oni maja dom na glowie a jak tata pracuje to wogole odpada

    #128101
    anetka_sweet
    Participant

    hello.a my wlasnie wrocilismy z przedszkola.robilismy mini pizze i ciastka i na koniec dostalismy worki ze skarbami i przepisami na przekaski.super.dzieciaki wybawione,kuba padl jak kawka od razu,nikola je obiad i do 4 zleci,a potem spacerek i juz piotrek bedzie:)

    #128102
    anetka_sweet
    Participant

    haaa piotrek juz wraca.poustawia to cale towarzystwo:)
    a wy gdzie sie podziewacie?

    #128103
    agusia29
    Participant

    Hej Kobietki;*
    A ja dopiero co weszłam do domku z pracki zapomniałam dodać DO PUSTRGO domku;( ale dam rade,zaraz sobie poćwicze,troszke posprzątam i popołudnie zleci.
    Nikuś ,moja Olivcia jest tak przyzwyczajona do mojej mamy ,w końcu mieszka z nami.
    Ja dzisiaj dałam w pracy podanie o zredukowanie godzinek i za miesiąc zaczynam nocki,na początku będe ciągła na 2 prace,a od września jak mama wyjedzie to tylko jedną dniówke i 2 nocki,bo przedszkola są tak drogie ,że bez sensu pracować tylko na jego opłate.
    Masz racje Nikuś,jak ma sie już dzieci to życie inaczej wygląda,i fajnie mieć rodzine która czasem pomoże przy naszych Słoneczkach i nie martwić sie czy dzieci są w dobrych rękach.

    #128105
    Nika 28
    Członek

    Hej Agus
    No tak to mala z babcia obeznana 🙂
    a jak jej tam mama mowila ci ?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,261)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.