Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,246)
  • Autor
    Wpisy
  • #128041
    Nika 28
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    anetka_sweet wrote:

    Nika wrote:

    ja z doskoku 🙂
    laski jeszcze jedno jak znalezc pod jaka nazwa na allegro woreczek taki jak sie nosilo ze dziecka na sznureczku na zameczek wiecie o co kaman???

    http://www.allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=saszetka+na+szyje%5B/quote%5D

    OOooooooo Anetka jestes wielka!!!!!!!!!!!! wlasnie o to kaman :**

    #128042
    kargra
    Participant

    He he he i Anetka sprawe rozwiazala 😛

    #128044
    Nika 28
    Członek

    noo i suuper 🙂
    Grazia podaj mi numer doOrange ten co odblokowuja tel bo znow mi blokneli i nie wiem jak to sie stalo 👿 najpierw dostalam list z podziekowaniem za zaplate 😯 a teraz ze mam zaplacic i mi blokneli 👿 zadzownie dowiemsie ile mam zaplacic i zaplace a dziwne to bo platnosc wypadala w czasie wkacji w Pl a na koncie byla kasa i to spora a nie wzieli sobie 😕 no i virgin tez przyslal rachunek ciekawe.. co moze nie takz direct debet czy jak to jest

    #128046
    kargra
    Participant

    Kurcze ja nie pamietam tego numeru ale musisz miec w tym liscie co od nich dostalas.
    A sprawdzalas stan konta? Tzn czy te pieniadze zeszly?

    #128048
    Nika 28
    Członek

    to musi Slawek isc do banku bo cos dostal ostatnio ze juz w bankomacie nie moze robic wydrukow ;/
    wogole musimy zmienic bank
    tylko na wszystko brak czasu!
    albo ja albo on w pracy i zaduzo na glowie a mala sie plata i nic zrobic nie idzie

    #128050
    anetka_sweet
    Participant

    hey a gdzie wszyscy?

    #128059
    agusia29
    Participant

    Witajcie cipeczki;*
    Bardzo mi tęskno za córeczką,posprzątałam domek,poopalałam sie i przypomniałam sobie co to znaczy mieć chwilke czasu dla siebie 🙂
    A Wy co porabiacie??

    #128066
    Nika 28
    Członek

    Oj Agus ja cie podziwiam kurcze ja bym juz chyba wsiadala w samolot po nia 🙂
    nie bede cie dolowala kochana bo przeciez malej krzywda sienie dzieje jest na wakacjach a my takie "glupe " matki jestesmy ze sekundy wytrzymac nie mozemy bez dzieci padniemy na "pysk"ale damy z siebie wszystko
    ja juz mysle jak dam rade w sierpniu miesiac bez starszakow
    za rok mloda tez pojedzie ale teraz z bardzo jest do nas przywiazana nie dalaby rady

    ja chcialam sie opalac ale slonko bylo za mgla wiec d… blada

    a o u was laski??

    #128077
    Anka13
    Participant

    dzien dpbry laseczki 🙂 mnie nie bylo wczoraj w pracy bo sie kiepsko czulam i mialam lenia i wogle jakas nie do zycia bylam….

    A weekend minol fajnie 🙂 w sobote na malych zakupach bylam i kupialm sobie spudniczki na lato jakas bluzeczke sandalki sweterek a takie tam – ale to tak do poludnia a od 12 do 5 wylegiwalm sie na sloneczku z fajna ksiazka 😀 tak smieklam sobie przod nog i dekolt ze do tej pory czuje…..

    za to w niedzile moj misko zrobil zakupy – kupil ma taka chustawko/lawke (wiece o co kaman) i naprawde sppppry basen do ogrodka 😀 taki ze wody jest tak do tylka a i 4 dorosle osoby sie w nim poloza i wymocza spokojnie 😀 aj moj misko – cala niedziele wnim przesiedzial 😀 a ja tym razem plecki opalalm ale tak sobie ramiona przypieklam ze do tej pory nie moge ramiaczek od sanika zalozyc 😀

    a poza tym to mam jakiegos dola od wczoraj i jakas taka nijaka jestem i mam mase pracy wiec z gory przepraszam ze zadko dzis bede,,,,,

    #128078
    anetka_sweet
    Participant

    hello Ania.super ze weekend sie udal:)
    a czemu ma dola kochana?
    ja dzis niewyspana jestem strasznie bo popilam troche wczoraj,a o 9 nikola przychodzi i wkurzam sie bo stol cos nie bardzo schnie tzn niby suchy,ale jak sie cos postawi to odbija sie slad i bedzie masakra dzis,bedzie caly zarysowany ten stol bo kuba ma swoje krzeselko do jedzenia ale nikola nie i wszystko przy duzym stole:(

    #128080
    Nika 28
    Członek

    Hej laski
    nie dolowac sie mi tu taka ladna pogoda to usmiechac sie a nie smucic !

    Anetko to wez cos wykombinuj zeby jednak stoliczek ocalal raz moga wyjatek zrobic

    A ja znow sama dzieci w szkole mezo w pracy a ja sie lenie buu mam zmywanie i ciuchy do poskladania ale TAK MI SIE NIECHCE !!

    Laski powiedzcie czy w anglii dostane zolwie wodne takie malutkie bo chcialabym kilka kupic dla dzieci 🙂 a moze macie inne pomysly tylko raczej chomiki, kotki pieski odpadaja 😆

    [img:9e2896e047]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22336/zolwie_01.jpeg[/img:9e2896e047]

    #128084
    Nika 28
    Członek

    Pozmywalam 😆

    ale zla jestem 😥 kurde Slawek w Pl cos zrobil z karta do bankomatu ze raz wyplacila kase potem nie w Uk okazalo sie ze jest uszkodzona i polozylam ja w kuchni na blacie z zamiarem wyrzucenia ale jak wroci slawek by sie upewnic ze napewno mam ja wywalic 😥 i jak wrocil powiedzial tak wywal i chyba ja wywalilam nie wiem 😥 a dzis rano patrze lezy karta w tym miejscu wiec nozyczki ciach ciach i juz mam wyrzucic do kosza patrze a to moja!! nowa karta ktora dostalam jak ukradli mi ta pierwsza 👿 👿 👿 👿 teraz nie bede zglaszala zaginiecia tylko bede korzystala ze slawka najwyzej za kilka miesiecy sie opomne 😥 :cry:bo teraz powiedza ze zwariowalam 😥 😥 😥

    #128085
    kargra
    Participant

    Dzien doberek!
    Ja dzis w dobrym humorku, wieczor minal superowo ale zmeczona cosik jestem, spac mi sie chce jak cholera!

    Nikus, mozesz kupic takie zolwie, ja widzialam takie w centrum akwarystycznym. A myslalas moze o jakims jaszczurze???? Zajebiste sa 😉

    Anetka, co tam? Cierpliwosci Ci zabraklo do dzieciakow???? Moze wynies gdzies ten stol zeby dzieciaki dostepu nie mialy?

    Aniu, tak jak mi kilka dni temu pisalas, glowa do gory! Takie dni sa ciezkie i trudno znalezc pocieszenie ale chyba prawda jest ze po kazdej burzy przychodzi slonce….bedzie dobrze!!!!!

    #128086
    Nika 28
    Członek

    Grazia wiesz fajne sa ale kurcze ja to taka glupia jestem cos bym chcialaa potem sobie mysle jak wyjedziemy kto sie zaopiekuje ,zas jak dzieciom sie znudzi ja bede obiegala i potem zapal stygnie
    sama nie wiem

    #128087
    kargra
    Participant

    No Nikus z tym masz racje. Fajnie jest miec zwierzatko w domku ale trzeba przemyslec wszystkie za i przeciw!
    Zeby wlasnie uniknac sytuacji ze bedziesz zmuszona je oddac….

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,246)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.