Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 481)
  • Autor
    Wpisy
  • #126064
    anetka_sweet
    Participant

    grazia najgorsze ze ejszcze nie dostalam,bo jak juz dostane to dojde do siebie,najgorzej mam nastroj przed wlasnie.a na przeszkodzie stoi dziec ktry nie bedzie tak wspanialomyslny i nie pozwoli mi bezkarnie lezec

    #126065
    kargra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Nika wrote:

    Graza z jednej stronki wyszlo mi ze w obie strony 544f 😮
    a z drugiej nie wiem i trzeciej tez 🙁

    WOW!!!!!!!!!!!!!!!!
    Domyslam sie ze musielibyscie dojechac do Dover tak? I stad jechac tak?
    To az niemozliwe wiesz? Podaj mi date to sprawdze.
    Bo mi np na Norfolkline na czerwiec wyjazd i lipiec powrot wyszlo 36F 😉

    #126066
    kargra
    Participant

    Nikus a moze to po prostu cisnienie?
    No bo ni stad ni z owad teraz po takim czasie masz bole glowy….ja mam dzis raczej lightowy bol glowy…no i plus brzucho, ale da sie zyc!

    #126067
    kargra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    anetka_sweet wrote:

    grazia najgorsze ze ejszcze nie dostalam,bo jak juz dostane to dojde do siebie,najgorzej mam nastroj przed wlasnie.a na przeszkodzie stoi dziec ktry nie bedzie tak wspanialomyslny i nie pozwoli mi bezkarnie lezec

    To tak jak ja….chociaz nie zawsze, ale bywa tak jak mowisz, nie potrafie sie oprzec, co chwilke cos jem i najrozniejsze rzeczy. I nienawidze tego…a jak staje wtedy na wage to mnie szlag trafia 😈

    #126068
    Anka13
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kargra wrote:

    Aniu, co do Ciebie…..rozumiem, bo slowa niektorych potrafia byc naprawde raniace.
    Najlepiej byloby powiedziec, nie przejmuj sie, miej to wszystko gdzies….ale wydaje mi sie ze to siedzi gleboko w Tobie….i chocbys chciala tak do tego podejsc to po prostu nie dajesz rady…..no i czujesz sie wlasnie tak jak teraz.
    Chcialbys ale to nie takie latwe….no wlasnie powiedz mi dlaczego Ci sie to nie udaje?
    Nie znam Cie osobiscie ale wydaje mi sie ze jestes konsekwentna osoba, ze dazysz do wyznaczonych przez siebie celow…..
    Dlaczego w tej sprawie nie idzie Ci tak jakbys tego chciala? Co stoi na przeszkodzie?

    Nie wiem Graziu nie wiem……….najgorsze jest to ze ok chce zgubic ale jakos mi w sumie nie przeszkadza moja waga – pewnie dlatego nie mam takiej determinacji…….a w polsce to kazdy tylko to widzi z moich najblizszych, tylko moja wage…..i na kazdym kroku mi to wypominaja, ze jak ja teraz wygladam i wogle…..jak wezme cos do buzi to zaraz wzrok na mnie – i nie przesadzam…..po porstu mnie to dobija, niech sie odczepia, na moich urodzianch sie az popalalakm i mialam do dupy impreze.

    Po porstu oni wszytscy nie umieja zaakceptowac ze sie zmienilam, ze juz nie jestem ta sama Ania, a oni za nia tesknia nie za mna teraz i to boli bardzo boli, tu mnie znjomi akceptuja jaka jestem i nie wyobrazaja sobie ze moge byc inna, tu sie dobrze czuje, a tam obco, jakby czekali na kogos innego i ciagle ich rozczarowuje i daja mi to odczuc i to bardzo (nie wszytscy moze, ale wiekszosc i to bardzo mi bliskich osob – dziadkowie, tata, kuzynostwo…….) i to mnie boli – to moja jedyna motywacja, a nie taka ona powinna byc…..

    Nie wiem co robic…….nie wiem……..

    #126069
    anetka_sweet
    Participant

    cholera to bedzie ciezki i dlugi dzien.kuba tez dzis nei w sosie.wlasnie placze bo nie pozwolilam mu jeszcze raz wyprac ciuchow.kurde.
    a propos ma ktos ochote wywiesic pranie,usmazyc nalesniki,odkurzyc i poprasowac?

    #126070
    Nika 28
    Członek

    Grazia sprawdz dobra kobieto 6 maj powrot 20go maja

    nie wiem czy to cisnienie ale jesli tak to tez moze byc wina implantu

    #126071
    kargra
    Participant

    Aniu….jedynym sposobem zeby zamknac im buzie to GLOSNO I STANOWCZO I JEZELI ZAJDZIE TAKA POTRZEBA, PO CHAMSKU (zeby zrozumieli) powiedziec im pare slow….tym bardziej ze to sa bliskie osoby a nia jakies tam dalsze ciotki i kuzynostwo.
    Zmienilas sie i koniec….a jezeli nie moga albo nie chca tego zrozumiec to nie sa warci jakiegokolwiek uczucia sympatii z Twojej strony. 👿
    A juz napewno nie bedziesz sie glodzic dla nich….zeby ich usatysfakcjonowac….zeby zamknac ich buzie! 👿
    Nie pozwol Aniu zeby ktokolwiek (tym bardziej rodzina) wpedzal Cie w taki nastroj….

    #126072
    kargra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    anetka_sweet wrote:

    cholera to bedzie ciezki i dlugi dzien.kuba tez dzis nei w sosie.wlasnie placze bo nie pozwolilam mu jeszcze raz wyprac ciuchow.kurde.
    a propos ma ktos ochote wywiesic pranie,usmazyc nalesniki,odkurzyc i poprasowac?

    Ja mam dzis dobry humorek to moge to dla Ciebie zrobic Anetka….a co tam!
    Tylko podrzuc mi wszystko do domku…. 😉

    #126073
    Nika 28
    Członek

    Aniu a ile ty wazysz??
    Anetko ja bym zrobila gdyby mnie leb nie nawalal 👿

    #126074
    kargra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Nika wrote:

    Grazia sprawdz dobra kobieto 6 maj powrot 20go maja

    nie wiem czy to cisnienie ale jesli tak to tez moze byc wina implantu

    Z Norfolkline nie mozna zabukowac na necie, trzeba dzwonic w zwiazku z tymi problemami z lataniem.
    Z Sea France wyszlo mi 57F
    Z P&O Ferries wyszlo…..nic nie wyszlo bo maja jakies problemu ze strona! 😈
    Ale ja patrzylam na ceny z Dover do Calais…ale tak wlasnie patrze na mapke to masz blizej do promu z Hull do Zeebrugge albo do Rotterdam’u.

    #126076
    Nika 28
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kargra wrote:

    Nika wrote:

    Grazia sprawdz dobra kobieto 6 maj powrot 20go maja

    nie wiem czy to cisnienie ale jesli tak to tez moze byc wina implantu

    Z Norfolkline nie mozna zabukowac na necie, trzeba dzwonic w zwiazku z tymi problemami z lataniem.
    Z Sea France wyszlo mi 57F
    Z P&O Ferries wyszlo…..nic nie wyszlo bo maja jakies problemu ze strona! 😈
    Ale ja patrzylam na ceny z Dover do Calais…ale tak wlasnie patrze na mapke to masz blizej do promu z Hull do Zeebrugge albo do Rotterdam’u.[/quote]
    a mozesz zobaczyc ile kosztuje bilet z Hull do rotterdamu
    i podaj linka skad to sama zobacze jeszcze
    przepraszam ze truje ale ciemna masa ze mnie

    #126079
    Anka13
    Participant

    Nika z Hull do Rotterdamu take sa ceny i taniej nie dostaniesz bo ten prom plynie okolo 12h – z z dover do cale to 1.5h…..

    #126080
    kargra
    Participant

    Z tego Hull plywa tylko P&O Ferries ale nie moge nic sprawdzic bo strona mi sie nie otwiera.

    #126081
    Anka13
    Participant

    a teraz nawet nie wiem ile waze, dzis na Wii sie zwarze to jutro podam…

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 481)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.