Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 496)
  • Autor
    Wpisy
    Nika 28
    Członek

Grazia ok
    Aniu taniej nie znajde?ale ja nie mowie taniej bo ja nie znam ceny wogole
    wlasnie sie chce dowiedziec 🙂
    matko 12 :O
    kurcze to ile my bedziemy (jesli) jechac do PL

anetka_sweet
    Participant

no dobra smaze nalesniki i pranie wyweszone.odkurze pozniej a poprasuje moze jutro.
    Aniu ja na twoim miejscu bym to olala wszystko.ja sie odchudzam dla siebie bo mi zle z ta waga i chce wrocic do tej sprzed ciazy ale ty nie odchudzaj sie jesli masz to robic dla kogos.bo komus sie nie podoba jak wygladasz.
    to ich problem nie twoj.nie patrza na ciebie na codzien,a najwazniejsze zebys ty sie dobrze czula ze soba i akceptowala swoje cialo.to twoja waga i twoje cialo.i nie przejmuj sie nimi

Anka13
    Participant

NIka nie opalca sie jechac z hull – podroz wyniesie cie dluzej, dzieciaki beda ci wariowac na promie, bedziesz bardziej wymeczona niz po tylu samu godzinch w aucie…..

My max 24h jedziemy – do Gdanska, a wlasnie z dover plywamy – mamy ta sama droge do dover –

Znajomo raz sie pokusili z 2 dzieci przez Hull – i maskarka mowia ze dzieciki wykonczone, oni wykonczeni bo ciagle trzeb aszukac ganiac a w jedna strone na sztorm trafili i cala droge wszycy sciskali kibelek….

A autem to biora laptopa, ladowarek bajki i jada, do tego jakeis kredki i ksaizeczki kocyki i poduszki dla dzieci i daja rade 🙂

Nika 28
    Członek

jakim promem plyniecie?moze pisalas ale ja przez ten bol glowy jestem otempiala i nie reaguje jak trzeba

Anka13
    Participant

Raz p&O a raz Norfolk line – tylko ze norfolk plywa z Dover do Dunkierki a P&O do Calais (wiem ze inaczej sie to pisze) czyli oba do Francji – w sumie nie ma zadnej roznicy w drodze pozniej i tak na ta sama autostrade sie wskakuje………..

Wiesz my juz 3 raz bedziemy Autem jechac i jakos wiem ze ta podroz saybko mija, faja muzyczke trzeb wziasc termos z kawa, red bulle dla kierowcy i kanapki i jakis owoc i gumy do rzucia…….ja sobie zawsze tez biore takie cos na szyje ze jak spie zeby bylo mi wygodnie 🙂

Aha I UWAGA!!!!! moj znajomy dostal mandat w niemczech- teraz za brak naklejki GB i naklejek na swiatla!! Sprawdzali tez czy ma gasnice i apteczke!!! Wiec ostrzegam – i nic nie pomoglo tlumaczneie ze na rejestracji jest GB – musi byc znaczek z tylu na aucie – a naklejki na swiatla wiekszosc podruzujacych olewa – wiec trzeba uwazac!!!!!!! – za brak naklejek na swiatlach nie on pierwszy mandat dostal z moich znajomych !!

Nika 28
    Członek

jakie naklejki na swiatla??

to mi wyszlo
    Ogolna cena za twoj bilet bedzie 80.00 GBP

P&O Ferries Trasa 1 – Dover na Calais
    Data Wyjazdu/czas: Czw 06 Maj 2010 at 0730
    Data Przyjazdu/czas: Czw 06 Maj 2010 at 1000
    Pasazerowie: 2 Dorosli 2 Dzieci 1 Niemowlę
    Transport: Samochód
    Dlugosc : Mniej niz 6 Merty
    Wysokos : Mniej niz 1.83 Merty
    Akomodacja:

P&O Ferries Trasa 2 – Calais na Dover
    Data Wyjazdu/czas: Sro 19 Maj 2010 at 0640
    Data Przyjazdu/czas: Sro 19 Maj 2010 at 0710
    Pasazerowie: 2 Dorosli 2 Dzieci 1 Niemowlę
    Transport: Samochód
    Dlugosc : Mniej niz 6 Merty
    Wysokos : Mniej niz 1.83 Merty
    Akomodacja:

Anka13
    Participant

a sprawdz norfolk – misko mowi ze czesto maja taniej……….z dover do Dunkierki……….i wg mnie prom byl w srodku duzo ladniejszy…..

a naklejki na swiatla sa po to zeby switla odbija w europejska stone zamiast cale lapmy wymieniac – bo w Anglii swiatla odbijaja na lewno a w Eurpie na prawo z odbitymi na lewo swiatlami oslepiasz kierowcow jadacyhc z przeciwka……..a naklejki to zmieniaja…..

Nika 28
    Członek

to mi wyszlo

Itinerary:
    2 Adults, 2 Children & 1 Infant

Car / Motorhome under 2.4m high
    Dover – Dunkirk (France), 06 May 2010 08:00
    Dunkirk (France) – Dover, 20 May 2010 14:01

TOTAL £ 48.00

Nika 28
    Członek

te naklejki pierwsze slysze :O gdzie to mozna kupic?

Anka13
    Participant

http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_storeId_10001_catalogId_10151_productId_172996_langId_-1_categoryId_165458

tylko jak dla mnie Halfords jest drogi – ogolnie sa to Headlight stickers for Europe…….mysmy ostatnio kupowali na ebay za jakies 3f…..

Widzis mowilam ze tanio jest do francji 🙂

Nika 28
    Członek

dziewczyny zobaczcie 😥 😥 😥 😥
    Chmura pyłu z islandzkiego wulkanu, która od piątku paraliżuje lotniska w całej Europie nie zmniejsza się. Meteorolodzy ostrzegają, że jego nowa fala wkrótce przykryje część nieba nad kontynentem. Jakby jednej było mało, nad Europę nadciąga kolejna chmura pyłu wulkanicznego z Islandii. Na początek ogarnie ona przestrzeń nad Wielką Brytanią. meteorolodzy przewidują , że w najbliższych dniach – po chwilowej poprawie – znowu pogorszą się warunki dla ruchu lotniczego

Grazia juz mnie nie koffasz 😥

kargra
    Participant

Koffffam Cie, kofffam…..ale bylam troszke zajeta. 😉
    A za niedlugo musze zmykac do sklepu dokupic co niecodo zupki szczawiowej 😀

Nika 28
    Członek

a powiedzcie mi jak pociagiem sie jedzie do pl 😉

kargra
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Nika wrote:

a powiedzcie mi jak pociagiem sie jedzie do pl 😉

Ja nie mam zielonego pojecia 😀
    Tylko mi nie mow ze chcialabys jechac pociagiem?

Anka13
    Participant

nie wiem – ale pewnie do paryza, berlina i polska………

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 496)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.