Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,381)
  • Autor
    Wpisy
  • #128988
    Nika 28
    Członek

    Grazia 400f 😯 😯 😯 😯 boj sie Boga haha

    Anka spoko dzieki!

    Noelle witam!!!!

    ja po pracy nawet spoko
    teraz popijam gin +tonic+lemonka 😆

    dzieci spia zaraz kapiel i aaaa

    Anetko no wiesz 😆 jak zdrowko??

    buzka odezwe sie znow

    Agus jak tam????

    #129009
    Anka13
    Participant

    Agus wlasnie jak tam??

    Natalia – my to juz prawie 6lat jestesmy razem a od 4 mieszakmy 🙂 wiec juz sporo 🙂 a czy przygotowania w toku….hmmm…..sala, kaplica, ksiadz, kapela i fotograf zarezerowowane a reszta czeka az sie szanownej Ani znow zacznie chcec cos robic – ale zostal jeszcze rok wiec mam sporo czasu 🙂 i tak z twoich okolic to tylko ja tu jestm – no i prawie Nika 🙂 ja mieszkam w Halifax -jakies pol godzinki autem do Leeds i mniej wiecej tyle samo pociagiem 🙂 a reszta to kawal od nas 🙂

    Nika jak ty teraz masz zmiany?? tzn kiedy pracujesz??

    Anetka halllo gdzie ty??

    Grazia to juz tylko urlopem zyje i sie pakuje i kupuje prezenty i na nas czasu nie ma 🙂 Ale kochana zycze ci udanego wypoczyku, slonca, usmiechu, dobrej zabawy, zebys sie rodzinka nacieszyla ale przede wszytkim zebys pozadnie odpoczela 🙂

    #129014
    kargra
    Participant

    Dzien doberek!
    Witam rowniez Natalie 😉 😉 😉 😉

    Jest piatek, okres dostalam wiec lepiej byc nie moze!!!!
    No moze pomijajac fakt ze bolacy brzucho juz dzis o 6 zwalil mnie z lozka 👿
    Ale co tam, byle do 17 😆 😆 😆 😆

    #129021
    anetka_sweet
    Participant

    hello.no ja nadal mam tesciowa na glowie wiec nie chce za bardzo siedziec na kompie.do tego kuba wstal dzis z koszmarna goraczka,juz zeszla ale marnie sie czuje.
    Grazia przeszlas sama siebie 😀
    i witam nowa kolezanke 😀

    #129024
    kargra
    Participant

    A ja….nie dosc ze jestem w zajebistym humorze, no bo WAKACJE (wiem wiem powtarzam sie 😉 ) ale dostalam fantastyczna wiadomosc!!!!!
    Ten wrzod na dupie, "kolega" z dolu MUSI sie wyprowadzic w ciagu 2 tygodni!!!!!!!!!
    W koncu ktos mu srodkowy palec pokazal 😀

    #129026
    Anka13
    Participant

    no widzisz Grazia same dobre wiesci 🙂

    ja juz sie nie moge doczekac 4 🙂 milo sie weekend zapowiada 🙂 tzn mecze ale mam ciekawa ksiazke, mam odlozona kaske na zakupy a przede wszystkim zapowiedziam znajomym ze w tym tygodniu mam zamiar niec nie robic, zdych, pubow wieczorem, zadnego spotykania sie itp – i sobie wreszcie odpoczne – jutro bede miec pyszny obiadek……

    jeszcze niecale 2 h 😀

    #129027
    anetka_sweet
    Participant

    a moje male bidactwo spi.leki przestaly dzialac i znow mu goraczka urosla,to dalam mu znow paracetamol,ale bardzo niespokojnie spi.caly dzien taki bedzie i bedzie spal ze 2 razy jeszcze dzis pewnie

    #129031
    Anka13
    Participant

    oj tuliki dla maluszka ……

    a kiedy cie szanowna pani tesciowa opuszcza??? jezu moja chce przyjechac we wrzesniu na weeknd – 3 razy w roku wiedziec sie z nia – nie wiem czy dam rade 🙂 lubie ja, naprawde, to ciepla i bardzo rodzinna kobieta – ale za bardzo lubi rzadzis zyciem swoich kochanych synkow i pozniej ja musze mojego po mamusi prostowac – na szczescie szybko sie przestawia i calkiem mnie rozumie i popiera, ale jednak dobrze ze dzieli nas 2tys km 🙂 bo inaczej pewnie byloby jak z dziewczyna miska starszego brata – ona sie nie odzywa wogle do ich mamy – zreszta po takich przejsciach jakie im serwuje sie nie dziwie – czy mamy nigdy nie zrozumieja ze synowie dorosli maja swoje zycie, zdanie i nie zawsze sie ono pokrywa z mamusi….tylko oczywscie cala rodzia miska widzie w tej dziewczynie czarna owce, ja ja bardzo lubie i mamy swietny kontak – i calkiem ja rozumiem…..niestety…..

    #129033
    anetka_sweet
    Participant

    Aniu tesciowa jedziew niedziele.wiesz u nas jakos sie troche zmienilo.wczesniej w koszalinie panoszyla sie i przestawiala mi,nie mialam nic do powiedzenia,teraz na poczatku przeginala w druga strone,wielka pani,ale juz jest ok i bierze pod uwage moje zdanie,pyta co i jak,szczegolnie jesli choddzi o kube,ale to pewnie dlatego ze jest tak daleko na codzien

    #129034
    Anka13
    Participant

    wiesz moja tesciwa byla nas juz 3 razy odwiedzic tu…..i ogoleni zachowuje sie ok, jak bylam w pracy to robia obiadki, a jak mialam wole to zawsze sie pytala co mi pomoc co przygotowac, itp id, nic mi w szafkach nie poprzestwiala, choc sugerowala ze tak i tak byloby mi wygodniej, ja to tylko ucielam ze kazda gospodyni lubi miec rozne rzeczy pod reka i tak jak jest jest dla mnie idealnie – i nic nie ruszyla(nie to co moja kochan mala siostrzyczka, po jej pozadkach 2 tyodnie szukalam rzeczy 😀 ) –
    ogolnie nie mam z nia jakos problemow, ale to dlatego ze sie tak zadko widujey i jak juz nas widzi to sie tak cieszy ze nic nie gada 🙂 ale jak za czesto sie widzimy to zaczyna swoje – a ja sie wtedy wsciekam….i misko jest miedzy mlotem a kowadlem – na szczescie tesc zawsze zachowje zdrowy rozsadek i potrafi dyskretnie acz dosadnie zakonczyc wywdoy tesciwej przy mnie 🙂

    #129036
    kargra
    Participant

    Kobietki, bawcie sie dobrze!
    I do poklikania za 2 tygodnie, buziole ogromne!!!!!! 😀 😀 😀 😀

    #129047
    Nika 28
    Członek

    witam
    padam z nog
    Grazia to sie ciesze z dobrych wiadomosci !udanego wypoczynku!!

    Anka ja jeszcze jutro w pracy
    Anetka zdroweczka dla synka!

    #129053
    anetka_sweet
    Participant

    hey nikus.pewnie juz spisz.dziewczyny maja weekend i sama zostalam.
    kuba goraczkuje caly czas i do tego koszmary ma.spi w naszym lozku.bidaczek.martwie sie troche bo on nie choruje a jesli juz to cos powaznego jak ten rotawirus czy ta swinska gdypa 🙁

    #129057
    Noelle
    Członek

    #129071
    anetka_sweet
    Participant

    hello.ah ten moj maly.wstalz goraczka ponad 38 i bawic se chce,skad on ma tyleenergii.
    noelle,ja nie ejstem z koszalina,mieszkalam tam jak moj maz studiowal,a pochodze z zagania,a na codzien zajmuje sie synkiem

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,381)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.