Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,096)
  • Autor
    Wpisy
  • #127559
    Anka13
    Participant

    tak sie cieszylam na ten wyjazd naszego wspolokatora, tak bardzo -nastepny bedzie pweni dopieor jak dobrze pojdzie na jesien o ile wogle jeszcze w tym roku 🙁 do tego nie lubie byc sama, my tele z miskiem gadamy, do kogo bede sie tulic?? 😥 😥 😥 😥 😥

    #127560
    kargra
    Participant

    Dzien dobry!
    Oj Aniu, jak ja cie rozumiem…..wczoraj tak spieszylam sie do domku, bo Slawus skonczyl wczesniej i myslalam ze w koncu bedziemy mogli sobie sami posiedziec…..a tu dupa!
    "Odwiedzil" nas nasz byly lokator…. 👿 i siedzial chyba do 22!
    Ja wymiekam normalnie!

    A dzis mam tez nie ten tego humor, nie dosc ze zle sie czuje to jeszcze jakos tak wszystko mnie doluje 😥

    #127561
    anetka_sweet
    Participant

    cos mnie tez dzisiaj trafi.piotrek ma wolne i od samego rana sie klucimy.
    wrrr wogole czuje ze jestem jakas..wypalona..

    #127562
    kargra
    Participant

    Witaj w klubie zdolowanych Anetka 👿
    Tak sobie wczoraj myslalam co sie dzieje, co jest nie tak, szukalam jakiegos logicznego wytlumaczenia…..i nic!
    Jedyne co mi przyszlo do glowy to fakt, ze jestem przed okresem i czasami mi odbija….

    #127563
    anetka_sweet
    Participant

    no ja tez tak ostatnio siedze i analizuje i mysle o co mi kurde chodzi.niby wszystko jest ok,nic sie nie dzieje specjalnego,zycie sie toczy i tyle,a ja sie czuje jakos…no wlasnie ciezko to nazwac

    #127564
    Anka13
    Participant

    ha – to ja mam to samo!!! jestem przes okresem wiec wogle poglebia sie – ciagle mi sie plakac chce, o wwszytko, a wczorajsza nowina mnie dobila – choc jestm dumna z miska, bo to wyroznienie ze go wybrali i wogle, ciesze sie ze mu az tak ufaja itp…..ale mi smutno ze nie bede go widziala przez prawie 2 tygodne……… 🙁 i znow ryczec mi sie chce,……..
    a o jakims czasie tylko sma na sam to chyba moge juz calkiem na najblizsze kilka m-cy zapomniec 🙁 szkoda 🙁 potrzebuje tego……ahhh….. 🙁

    Graziu a nie mozesz powiedziec swojemu misiakowi ze chcesz spedzic troche czasu tylko z nim i zeby to przekazal bratu jak znow przylezie??

    #127565
    anetka_sweet
    Participant

    grazia a jak ty przed okresem?my w tym samym czasie mialysmy.tyle ze ja kurde nei mialam teraz zwyklego okresu tylko jakies plamienia przez 3 tyg i chodzilam wkurwiona i obolala.
    kurde chciala bym zeby wszyscy znikneli i zostac sama ze soba.a tu jeszcze nikola.
    dlugo tak to dusilam w sobiea dopiero jak wy piszecie ze marne nastroje to dzis peklam

    #127566
    kargra
    Participant

    Kurcze Anetka, ja mam tak samo!
    Stroje fochy bez powodu, szukam zaczepki itd
    🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

    #127567
    kargra
    Participant

    No tak, czuje ze jestem przed okresem, i widze po cyckach 😉

    Aniu, moglabym mu powiedziec ale czuje ze nasze relacje sa dziwne, chlodne….moze jego tez cos gryzie a nie umiemy sie dogadac.

    Anetka, dobrze jest sie tak wygadac, ja tez czuje ze tego potrzebuje, bo chodze jak bomba!
    I tak jak mowisz, zeby znikli wszyscy na jakis czas, zeby zostac sama, przemyslec….cos mi sie pieprzy wszystko!

    #127569
    Anka13
    Participant

    no ja niby tez tak mam a rycze jak male dziecko na mysl ze misko ma wyjechac – moze i dobrze – moja mama mi powiedziala ze histeryzuje i ze dobrze nam zrobi chwila rozlaki, ze cale zycie przed nami……
    wiec nie bede wiecej marudzic, musze wziasc sie w garsc i pomyslec co bede mogla sobie porobic jak juz bede sama w domku 😀

    A wiec laseczki ja jakos sie biore w garsc i tylko chcialabym wam tez pomoc ale nie wiem jak 🙁 Anetka, a masz mozliwosc wyjscia gdzies smaej??? A moze wpadniesz do mnie w weekdn an noc jak mojego miska nie bedzie??? na pewno jakims pociagiem bys dojechala, Grazia ty tez……fajnie by bylo 😀

    #127572
    kargra
    Participant

    Widzisz Aniu, ty beczysz ze miska nie bedzie (no fakt ze akurat w zajebiscie nieodpowiednim czasie) a ja chyba chcialabym/potrzebuje troche rozlaki.
    Tylko nie bardzo mam pomysl jak to zrobic, a propozycja czegos takiego skonczyla by sie raczej nieciekawie 😕
    Z tym spotkaniem to fajny pomysl ale Slawek w zyciu mnie nie pusci, to wiem na pewno! Buuuuuu

    #127574
    Anka13
    Participant

    no jak ja potrzebowalam chcili tylko dla siebie tez nie bylo takiej mozlwosci – a teraz kiedy w sumie ok – przyda sie, ale np 2 tygodnie przed tym lub po ….no ale trudno -moze to nie przyadek i los nie chce zebysmy cos zmajstrowali jak bedziemy za dlugo sami 😀

    i juz sobie planuje co sobie zrobie jak miska nie bedzie!!! 😀 nie bede musiala gotowac obiadkow, bo dla siebie to wystraczy jakas pyszna salatka itp…..oj moze i bedzie fajnie 😀

    Ale puki mam dola musze to jakos wykozystac zeby misko mnie pocieszal – jest wtedy taki koffaannyyy 😀 tulikuje mnie ciagle i dzis juz chyba z 5 smsow dostalm ze mnie kofffa i ze jestem jego krolewna 😀

    Grazia glowa do gory……….pogadaj przedstaw swoje race a noz sie zgodzi,….

    #127579
    Anka13
    Participant

    no a jakbym miala dzis za dobry chumor to jeszcze zadzwonilo do mnie dzis ze sklepu z kanapami – ze te co zamowialm przyszly w innym kolorze i ze moja sofa przyjdzie dopiero w piatek w tym dobrym kolorze a fotel za jakies 2 tyg!!…….. no bajka !!!!!! 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥

    #127608
    anetka_sweet
    Participant

    dzien dobry.ale pieknie sloneczko swieci.szkoda ze temp bliska zeru.
    ale mialam dzien wczoraj.
    o 12 wyjechalismy zeby sobie polazic po miescie bo bath to spore miasto,a tu dpa blada.tam lalo jak cholera,wiec wycieczka sie udala.na 3.30 mielismy lekarza,tam bylismy po 1 i tak czekalismy jak dupy.w recepcji powiedzieli zeby przyjsc o 2 to wpisze nas i moze wejedziemy na liste.wiec lazilismy jak ciolki i od 2 do 16 ponad czekalismy w szpityalu.dobrze ze plac zabaw taki maly byl to dzieciaki to zniosly,ja sie zanudzilam na smierc.wizyta 10 min.kube udalo sie zachecic zeby uniosl reke,wiec lekarz stwierdzil ze to male pekniecie musialo byc i on zna mozliwosci swoje ze sam sobie tego nie nadwyrezy.choc jedna dobra wiadomosc.
    a na powrot dzieciaki znalazly sobie genialna zabawe w samochdzie,mianowicie plucie woda.zalaly caly ty.masakra.w domu przed 7 bylismy. i bylam gorzej padneita niz po dniu z dzieciakami tutaj

    #127610
    anetka_sweet
    Participant

    ech..marnie sie czuje.wczoraj sie troche napilam i dzis tak srednio na jeza.
    Aniu to niezle z ta kanapa.wspolczuje.mnie by chyba cos trafilo.
    co do twojej propozycjji to chetnie,ale york jest na drugim koncu anglii i gdybym chciala jechac autobusem to z 4 przesiadkami,w tym w londynie jedna na victorii i musiala bym isc na inny dworzec.nie polapie sie.i 10 godz podroz.a pociagi nie wiem jak sprawdzic

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,096)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.