Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 706)
  • Autor
    Wpisy
  • #126482
    anetka_sweet
    Participant

    a u mnie w tej dziurze nic nie ma.nawet spinek do firan wrrrr

    #126483
    anetka_sweet
    Participant

    Grazia widze Cie.melduj sie

    #126484
    Nika 28
    Członek

    hej laski
    ja od srody do pracy buuu 😆 skonczy sie lenistwo
    dzis czekam na wii ciekawe ciekawe czy dostarcza 😉

    moje dzieci wczoraj w kosciele byly nieznosne w calym tego slowa znaczeniu
    ale wieczorkiem porozmawaialam z corka i stwierdzilam ze i ja mam w tym swoj udzial ze takie sa
    wiec postanowilam jak wroca ze szkoly zajac sie nimi czyt.zorganizowac wspolna zabawe juz mam pomysly 😀

    a tak wogole juz mam nerwa bo niedlugo do pl a tu lista zakupowa dluuuga a kasa coraz mniejsza 😉
    musimy dac rade ale bedzie ciezko 🙄

    Aniu fajnie ze firanki kupione ja zaczne sie brac za upiekszanie bo urlopie

    Anetka a jakie egzaminy??
    Grazia jak ci z prawkiem idzie?????

    polecam film PRZYPADEK 39 wczoraj widzialam niesamowity

    #126485
    kargra
    Participant

    Dzien doberek!
    Anetka, szpiegu ty jeden, gdzie mnie widzisz????? 😀 😀 😀

    Aniu, zgodze sie z ta waga….piersi w takim rozmiarze maja swoje wage…ja jak patrzylam na Twoje zdjecia to nie widze niczego za duzo, wszystko tam gdzie byc powinno i w odpowiednich proporcjach…i do tego sliczna buzka!

    Nikus, kochanie ty moje….co do tabsow…powiedz no mi czy pilas alkohol biorac je?
    Bo ja w sobote popiffkowala sobie niezle i myslalam ze mi glowa peknie, wczoraj nawt nie powachalam alkoholu i nic…zero jakiegokolwiek bolu….a pamietasz jak czytalysmy ze nie wolno pic alkoholu!

    Agus, gdzie jestes?????

    Ja mialam fantastyczny weekend….sobota byla super, plaza piaszczysta…troche chlodny wiatr ale i tak sie z lekka spalilismy.
    Ale bylo milusio, tylko nas dwoje….

    #126486
    Anka13
    Participant

    juz sie nie moge doczkeac az beda kanapy!!! wtedy bede mogla do koca pomyslec o udekorowaniu mieszaknia – bo bez nich nie chce kupowac dodakow……
    A poza tym z moim dziadem musze kupic sobie mlotek -bo juz prawei miesiac mieszkamy, a ja ciagle nie mam zdjec ani nic przybite – a jego mlotka nie moge nigdzie znalesc – on ciagle nie ma czasu…….

    A i szukalismy w niedziele mebli do ogrodka – i nic naprawde nic ciekawego nie znalezlismy – misko nawet chcial do 400f dac- ale nie bylo kompletnie nic ciekawego – a poza tym mi szkoda kasy na tak drogie meble – wole kupic cos tanszego, a ta kaske na slub odlozyc…….

    #126487
    Anka13
    Participant

    Grazia witami 🙂 – dzieki kochana, ale ja takie zdjecia wybieram zeby moich faldek nie bylo az tak widac – chce do 60kg zjechac 🙂 – kurka po wypadku miska wazylam juz 65 – sters ito wyjadl mnie troche -a teraz 74 😯 😯 😯 i skad to????

    Cwiczenia, cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia!!! no i dietka….ale taka umiarkowana….. dam rade, gdyby nie te doly…….

    #126488
    kargra
    Participant

    Och, Nikus pytalas o prawko….od Edy dostalam numer do takiego goscia ktory ma dosc dostepna cene takze dzis zrobie pierwszy krok….czyli zadzwonie i sie umowie na pierwsza lekcje.
    W sobote zaczepilam takiego goscia z AA…cena super bo 20F za godzine ale to hindus i dosc ciezko bylo mi go zrozumiec i tak wogole jakis malo zainteresowany byl niestety….buuuu

    #126489
    kargra
    Participant

    Anka, nie lam sie! Ja mam 63kg….a jeszcze kilka miesiecy temu wazylam 57kg….nadal mieszcze sie w 10 ale zle sie czuje z brzuchem i boczkami…no ale mam czas do lipca zeby zjechac ponizej 50! 😀

    Nikus, GRATULACJE KOCHANIE!!!!!!!
    Pojdziesz do pracy, poznasz nowych ludzi…bedzie fajnie! Super!!!!!!!1

    #126490
    Anka13
    Participant

    Grazia ty chcesz wazyc mniej niz 50?? 😯 to ile masz wzrostu????

    No walsnie NIkus – Gratulacje 😀

    #126491
    Anka13
    Participant

    a Grazia patryzlas na Kan-Kan?? U mnie kolezanka z pracy byla bardzo zadowolona z ich uslug i maja w miare przystepne ceny……

    #126492
    kargra
    Participant

    Ja jestem malutka kofanie…ja mam tylko 163cm….czyli moja waga niby jest w normie ale to juz zapala sie czerwona lampka!
    Poza tym, tak jak juz wczesniej mowilam zle sie z tym czuje i MUSZE zjechac do 57kg,…..chocby nie wiem co!

    #126493
    kargra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Anka13 wrote:

    a Grazia patryzlas na Kan-Kan?? U mnie kolezanka z pracy byla bardzo zadowolona z ich uslug i maja w miare przystepne ceny……

    Nie znam tego…ale spojrze na ich strone.
    Ale to chyba tez zalezy czy jezdza w moim rejonie tak?

    #126494
    Anka13
    Participant

    czyli do 57 a nie ponizej 50 – tak jak napisalas – to ok rozumiem 😀

    ja mam 170 – i chce wazyc max 60kg…..wtedy bede szczesliwa 😀 – cycki tez moglyby mi troche zmalec!!!!

    #126495
    kargra
    Participant

    No jak schudniesz to i piersi Ci zmaleja….i ja wlasnie tego sie tylko obawiam.
    Bo nie dosc ze teraz nie sa duze to jak schudne to juz wogole….ach, trzeba zbierac na operacje chyba! 😉

    #126496
    Anka13
    Participant

    tak Graziu – ale ja bym chciala miec takie male C – a nawet jak bylam chudzinak – wazylam okol 52kg – to mialam takie duze C…zawsze byly spore – w sumie fajnie ze nia sa malutkie- ale co to bedzie jak bede w cizay i bede chciala karmic???? naprawde chciabym zeby spro zmalaly…..

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 706)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.