Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 346)
  • Autor
    Wpisy
  • #125759
    Anka13
    Participant

    a tu co tak pusto???

    Dzis chlopakom robie na obaid flaczki, ale sama nie mam na nie ochoty i nie wiem co zrobic…..jakies propozycje??

    #125760
    kargra
    Participant

    Ach….ja tak z doskoku 😉
    Aniu, no ja wlasnie czekalam az ty rzucisz jakas propozycje na obiadek…bo nie wiem co dzis zrobic. 😉

    #125761
    Anka13
    Participant

    wiem co jutro zrobie i pojutrze i zupe na przyszly tydzien mam zaplanowana 🙂 ale nie wiem co dzis……….musze pomyslec 🙂

    A jutro robie szaszlyki – w zaleznosci od pogody w piekarniku badz na grilu
    w niedziele robie spagetti
    a zupka bedzie z nowalijek 🙂

    a dzis nie wiem co…..

    #125764
    kargra
    Participant

    Ja tak sobie pomyslalam o plackach ziemniaczanych….bo jedno jest pewne, zadnego miesa!
    Ale musze to jeszcze skonsultowac z moja niunia 😉

    #125766
    Anka13
    Participant

    placki – nie nie dzis…za duzo roboty….. sobie chyba kupie pierogi z truskawkami wracajac z pracy – bo teraz mijam pl sklep codziennie 😀

    #125768
    kargra
    Participant

    No wlasnie…za duzo roboty….dlatego jeszcze sie waham.
    Moze po prostu wskocze do sklepu i kupie jakiegos gotowca…albo pizze zamowie, juz sama nie wiem!!!!!

    #125770
    Anka13
    Participant

    pizzza…hmmm…..z checia – ale moj tylek juz niedlugo zacznei zyc wlasnym zycie, mowic zacznie i wymknie sie juz calkiem spod kontroli…..
    np ja bede chciala usiasc a on postanowi za to krzeslo polamac…i co jak zrobie jak sie tak rozbestwi???

    #125771
    kargra
    Participant

    Ty nic mi nie mow!
    Moj robi ze mna dokladnie to samo 😉 😉 😉 😉
    Zamiast zmniejszac sie to on tylko rosnie i rosnie, wrrrrrr

    A tak na serio, to ja od czasu do czasu pozwalam sobie na tego typu jedzonko 😉

    #125772
    Anka13
    Participant

    ja tez 🙂 jak mam ogromna ochote, ale nie jak nie mam pomyslu na obiad, nie odmawiam sobie jak mam taka potrzebe na to a tak to staram sie takich rzeczy nie jesc…….

    Dzis postanowilam – Cesar Salad wlasnej roboty w wersji light 😀

    #125773
    kargra
    Participant

    A mnie przychodzi tez do glowy spaghetti carbonara albo zapiekanka z makaronu….
    Tak siedzie i mysle a pewnie najlepszym sposobem bedzie zadzwonic do Slawka i zapytac 😉

    #125775
    Anka13
    Participant

    uwilbiam carbonarre ale to tluste jak nie wiem – bekon, smietan parmezan….to tez raz na ruski rok tylko starm sie teraz jadac 🙂

    Do wakacji chce zrzucic conieco wiec musze sie postarac……….

    A jadals makaron z tunczykiem??? ja czesm wrzucma to jak nie mam zupelnie czasu na nic – ciemny makaron do tego tunczyc z puszki majoezl light i kukurydza z puszki – naprawde dobre i szybkie 🙂

    #125782
    Nika 28
    Członek

    ha a ja mam dzis kolacje przy swiecach
    carbonarra i martini 😀

    ale za to trzese portkami bote loty odwolane a my 5go mamy leciec do polski 😥

    #125807
    Nika 28
    Członek

    hallloo meldowac sie 👿
    grazia co ty masz za opis na gg??

    co tam z niucha wiesz moze zabko???

    #125809
    anetka_sweet
    Participant

    hello.ale pieknie sloneczko swieci i cieplutko.my juz wrocilismy do domu.nasz spacer ograniczyl sie dzis do parkingu pod domem bo kuba dostal wczoraj hulajnoge i uczy sie jezdzic:)

    #125813
    Nika 28
    Członek

    o tak jak nasze dzieci tez maja od wczoraj hulajnogi
    a ja dzis pomalowalam szafke na bialo 🙂 byla brazowa i chcialam ja wyrzycic ale stwierdzilam zesprobuje ja na bialo malna i dobrze zrobilam teraz bedzie mialaw pokoju Weronika biala poleczke na ksiazeczki 🙂
    ja pomaluje drugi raz pochwale sie narazie poszlo raz i sa przeswity 🙂

    no i jak zgram foty to pkaze wam jak wygladala wczorajsza kolacja nasza 🙂
    u nas tez upal normalnie i po obiadku idziemy do parku dzieciaki poszaleja na hulajnogach a my posiedzimy na laweczce 🙂

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 346)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.