Strona główna Działy Babski kącik Nowt Temat

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,606)
  • Autor
    Wpisy
  • #129727
    Nika 28
    Członek

    hej Graziu ale milo ze pamietalas 😉 dziekuje :*

    pewnie ze fajnie jak ktos pamieta :))ja szlam spac po polnocy a jutro do pracy

    #129728
    kargra
    Participant

    Mua mua 😀
    Moim dzisiejszym postanowieniem jest isc spac o ludzkiej porze….no ale jest mecz i cholera wie jak to bedzie.
    No i mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia….normalnie czasu mi brakuje!
    A juz o bieganiu to nawet nie wspomne, wrrrrr 👿 👿 👿 👿 👿 , juz chyba z miesiac nie ruszylam dupy!!!!!!! Musze jeszcze w tym tygodniu sie zebrac bo im dluzej bede czekac tym gorzej bedzie z powrotem wrocic do rutyny.

    #129729
    Nika 28
    Członek

    Grazia ile ja bym dala by tam mieszkac razem bysmy biegaly 🙂 plotkowaly itp i moze bylaby lepiej platna praca 🙄

    #129731
    Anka13
    Participant

    NIkus naj naj naj 😀 dzis sa tez imieniki mojej SP babci 🙂 Lucji 😀

    #129732
    Nika 28
    Członek

    dziekuje Aniu 😉
    Aniu powiedz co wspypujesz do basenu zeby woda sie nie robila zielona?

    #129734
    kargra
    Participant

    Noooooo….byloby zajebiscie!!!!!
    Ale z ta lepiej platna praca to nie do konca tak jest, tzn zarobisz wiecej no ale zycie tutaj jest o niebo drozsze.
    Za czynsz na przyklad, za jednopokojowe mieszkanie my kofanie placimy 735F……a Eda za 3-pokojowy domek placi chyba 1350F plus rachunki……tak to tutaj wyglada!

    #129735
    Nika 28
    Członek

    wiem kochana wiem ze jest drogo i w sumie te dodatki daja to samo bo znow tam wiecej doloza i wszystko sie wyrowna
    ponoc York jest drugim tak drogim miastem po Londynie

    ehh nie narzekam jest oki 🙂 czekam na telefon czy jutro pracuje

    #129737
    Anka13
    Participant

    Nika ja w The Range kupilam chlor do takich basenow – i co tydzien sie go dosytpuje – i mam czysta i smierdzaca jak basen wode 😀

    A te dodatki maja obciac Nikus, wiec nie wiem czy niedlugo bedzie to samo wychodzilo – a Londyn jest potwornie drogi – grazia ja place 450f za 2 b-room plus rachunki, a 3 b-room sa tez juz od 450f wzwyz…..

    a i komunikacja jest niebo tansza – za calodniowy bilet na busy po 9 na cala nasza okolice – moje miasto i 2 wieksze naokolo (gdziwe wszytko znajde ) place 3.40…….

    #129739
    kargra
    Participant

    Aniu, no tak jest niestety….Londyn jest drogi i ci co tu przyjezdzaja chcac sie osiedlic musza sie z tym liczyc.

    A powiedz mi czy to "cos" do basenu mozna kupic w jakims innym sklepie????

    #129740
    Nika 28
    Członek

    argos chyba ma tez takie srodki
    wilkinson tez chyba

    Laski to myslicie ze jak sie tu wprowadzalam i nie bylo lodowki ani pralki to teraz moge poprosic landlorda o lodowke??bo pralke juz sobie kupilam

    http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3652541/Trail/searchtext%3ESWIMMINGPOOL.htm

    #129741
    Anka13
    Participant

    Grazia nie wime czy jest gdzies indziej -ja kupowalam basen w The Range i wiedziam ze tam i chlor byl – to pozniej poszlam i kupilam jak zaczela mi woda rosnac…ale zapewne wszedzie gdzie sa basen jetsi chlor do nich 🙂

    Nika – poprosic zawsze mozesz, ale wymagac nie, nie bylo tego w strandardzie to i nie ma on obowiazku ci zapewniac…..ja tez na starym mieszkniu musialm sobie sama wszytko kupic – tzn pralke i lodowke. Pralki w tym tez nie bylo, a lodowka jest taka mala – zabudowana ze i tak w piwnicy mam stara podlaczona….

    #129742
    Nika 28
    Członek

    w sumie glupio chyba tak

    #129743
    Anka13
    Participant

    co glupio?? ja tam sie nie boje nigdy o nic pytac…..powie nie to nie, a noz powie tak i zaoszczedze 🙂

    #129744
    kargra
    Participant

    Dokladnie!
    Jak sie nie zapytasz to wiedziec nie bedziesz….a moze akurat bedzie mial przyplyw dobroci i wam kupi taka jaks chcecie 😉

    #129745
    Anka13
    Participant

    wiecie co nie kumam mojego ojca!!!

    Jak jakis czas temu (jeszcze mieszkalam w pl) jak kiedys po kolejnej niespelnionej obietnicy ze strony taty nie wytrzymalam i wygadalam sie mamie (zawsze staralam sie nie gadac jednu rodzicowi na drugie – zyja w przyjazni, ale nie roztali sie dlatego bo sie dobrze dogadywali) – i mama w wpadla w szal i zadzwonila do taty i mu pare spraw wygarmnela, miedzy innymi to ze sam sobie zapracowal na to ze mamy kiepski konakt codzienny, bo skoro on olewa moje prozby to czem ja mam mu sie zwierzac itp itd – mialam powazna rozmowe z tata po tym i jakos sie niby poprawilo, wyjechalm do uk jakis czas pozniej i na poczatku bylo super, dzwonil, odpisywal na maile smsmy – ale coraz zadziej i zadziej……az przestal prawie calkiem – oczywiscie do mnie ma pretensje ze ja nie zadzownie – ale odpisuje mi na co 4 maila – to ja po takim olaniu mnie z jego strony nie mam ochoty juz na nic – na dzien dziecka nie zlozyl mi zyczen, na swieta dostaje od niego smsmy tresci : wszytko najlepszego balblabla zyczy marcin z rodzina – czyli takie jak do wszytkich – ale oczywiscie on uwaza ze to moj obowiazek jako corki zabiegac o jego wzgledy i zainteresowanie, a jak o czyms nie wie, a spotka sie z moja mama i ona wie i mu powie – to obraza majestatu, ze ja mu nic nie mowie!! a kiedy?? jak on nie pisze??? za 1.5tyg maja byc te chrzciny – to nawet nie wiem czy udalo mu sie zalatwic to ze moge byc chrzesta, czy wogle zalatwil chrzciny – nic – bo mi od 2 tyg nic nie odpisuje – a na NK wchodzi na moj profil, daje komentarze pod zdjeciami znajomym!! to na to ma czas a dla swojego dziecka nie????? dzis mu to wygarnelam – z ta NK, ze niech nie pieprzy ze taki zpracowany – to napisal "Aneczko przepraszam napiszę wieczorem maila do Ciebie całusy ." doslownie to oto cala tersc maial – tysiac razy tak pisal – i jakos nigdy tego nie zrobil – chyba w Sopocie slonce nie zochodzi – nie ma wieczorow – nie wiem co mam robic….
    Co zrobic jak znow jak zwykle nic nie napisze?? Powinnam go olac – nie odzywac sie?? czy moze napisze mu juz tylko smsm jak bede w pl "juz jestem w PL" i czekac na jego telefon??? plakac mi sie chce!! to moj ojciec a dziadkowie sa mi ostatnio duzo blizsi!!!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1,606)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.