Strona główna Działy Hyde Park Polki z Lądka + Kameruńczyk + Peru = więzienie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #19422
    100%polak
    Participant
    #128364
    jackyl
    Participant

    czy zbrodnie, przestepstwa i wykroczenia to Twe 100% hobby? 😉

    #128367
    Samuraj
    Członek

    Tepe piz…. , ktore do myslenia uzywaja dolnych czesci ciala.
    Mozna byc naiwnym, czasami postepowac nierozwaznie, robic glupstwa, ale debilizm tych panienek i poziom myslenia zaskakuje ……

    #128369
    Anonim
    Nieaktywny

    …i jeszcze z czarnym ma dziecko – wydziedziczyłbym

    #128373
    100%polak
    Participant

    Ostatnio sporo o czarnoskórych także w Warszawie :

    [i:5e2af92755]Mam męża Nigeryjczyka, kilka lat mieszkaliśmy w Polsce. Rzeczywiście, czarnoskórego w Polsce raczej ludzie nie chcą zatrudniać. W większości jedyną możliwością zarobku był Stadion. Ale dla wielu praca tam była wyborem – oni nie chcieli szukać czegoś innego, próbować się kształcić – i tu mi się nasuwa wspomnienie kolegi męża, który jakiś czas handlował na stadionie. Stracił kilka razy towar, zdecydował, że nie tędy droga. Znalazł pracę jako barman w jakimś klubie, potem następną, potem wyjechał z Polski. Co o nim mówili koledzy ze stadionu? "Frajer, leń, bo na Stadionie nie chce handlować, woli za kilkaset zł zasuwać w barze". To samo mówili o moim mężu – głupi, bo nie chce tam pracować. Zaczął chodzić do szkoły – "Po co ci to? Jakbyś został w Polsce, na Stadionie to byś dużo zarabiał" – cytat sprzed dwóch lat. A dzisiaj dzwonią i płaczą, bo stadion ma być zamknięty, a oni nie mają zawodu i nic więcej nie umieją.

    Takiego wartościowania ludzi ze względu na stan posiadania wśród Polaków nie widziałam. Masz pieniądze – szanują cię, nie masz – jesteś śmieciem.

    Oczywiście dziennikarz o tym nie napisze, rozmówcy nie powiedzą, ale wielu z nich pracuje jako męskie prostytutki. Mają z tego sporo kasy, lekkie życie – ile razy mój mąż słyszał, że jest frajer, bo tak nie robi, bo związał się ze mną, aja nie jestem bogata.

    Generalnie, dopóki się dobrze tego środowiska nie pozna, to można sobie bajki opowiadać o ich solidarności i uczciwości. Co oczywiście nie znaczy, że w Polsce nie ma rasizmu. Jest. Tyle, że nie podoba mi się robienie z Afrykańczyków niewiniątek.[/i:5e2af92755]

    [b:5e2af92755]można sobie bajki opowiadać o ich solidarności i uczciwości [/b:5e2af92755]… – przypomina to mi pewne środowisko w pewnym kraju…… 8)

    #128392
    Anonim
    Gość
    ”snickers” wrote:

    …i jeszcze z czarnym ma dziecko – wydziedziczyłbym

    zal mi ciebie

    #128393
    Anonim
    Nieaktywny

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    alyna666 wrote:

    ”snickers” wrote:

    …i jeszcze z czarnym ma dziecko – wydziedziczyłbym

    zal mi ciebie[/quote]

    Bo ja prawdziwy Polak jestem – występuje przeciwko mieszaniu polskiej krwii z byle czym!

    #128394
    Czesio-Leeds
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    alyna666 wrote:

    ”snickers” wrote:

    …i jeszcze z czarnym ma dziecko – wydziedziczyłbym

    zal mi ciebie[/quote]

    A mi żal białych kobiet co nie mają zahamowań do kolorowych…
    Po prostu brzydzę się wami!……………….

    #128402
    Indra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ”snickers” wrote:

    alyna666 wrote:

    ”snickers” wrote:

    …i jeszcze z czarnym ma dziecko – wydziedziczyłbym

    zal mi ciebie[/quote]

    Bo ja prawdziwy Polak jestem – występuje przeciwko mieszaniu polskiej krwii z byle czym![/quote]

    Czytajac Twojego posta, od razu pomyslalam o tym, ze w takim razie niektorzy Polacy nie powinni sie mieszac z innymi "niektorymi" Polakami.

    #128408
    Anonim
    Nieaktywny

    i na wzajem

    #128409
    mala1234
    Participant

    jak taki POLAK jestes to co robisz w uk

    #128410
    Anonim
    Nieaktywny

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mala1234 wrote:

    jak taki POLAK jestes to co robisz w uk

    co to ma do rzeczy?

    #128411
    mala1234
    Participant

    [quote:133526c863]Bo ja prawdziwy Polak jestem – występuje przeciwko mieszaniu polskiej krwii
    z byle czym![/quote]
    wiec jak bedziesz w polsce to nie bedziesz widzial /mieszanych par tyle/
    a po drugie caly czas piszecie o dziewczynach ktore sie…zwiazaly z obcokrajowcami i je obrazacie
    ja osobiscie znam tylko jedna ktora jest w zwiazku z somalinczykiem
    i pewnie wiele epitetow bys na nia napisal maja kochane dziecko ze tak ladnego z zadnym polakiem by nie miala
    ale znam za to wiele par mieszanych gdzie to chlopak jest polakiem a ma za zone czy partnerke nie polke
    i w tym wypadku nikt nie powie zlego slowa
    a co do mieszania sie polskiej krwi to jakies kilka dziesiat lat temu byl pewien pan w niemczech 😆 i mial podobne poglady jak ty 💡

    #128413
    SpokoBoyxxx:)
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mala1234 wrote:

    Bo ja prawdziwy Polak jestem – występuje przeciwko mieszaniu polskiej krwii
    z byle czym!

    "mala1234"Albo sciemniasz albo zyjesz w innym swiecie jestem dosc dlugo w Uk i polscy panowi nie maja powodzenia u innych ras napewno nie na zbyt wiele par w Yorkshire owszem zdarzaja sie ,ale we wiekszych miastach.Wynika to z tego ze kobiety z Europu wschodniej sa niezwykle i czesto ,bardzo piekne ,a polscy faceci dosc przecietni ma tez znaczenie materialne usytuowanie facetow.
    Kobieta nie musi miec kasy aby pojsc do lozka z facetem a facet czesto musi czyms zaimponowac kobiecie samochodem , zawartoscia portfela lub inteligiencja tez wiaze sie to z rozmowa ,a czesto polacy nie znaja zbyt dobrze jezyka angielskiego i nie posiadaja dobrych manier wiaze sie to z kompleksami czesto.
    I jesli polski facet juz sypia z kobietami innych ras nie angazuje sie w powazny zwiazek i nie afiszuje sie z tym z tym na okolo co tez ma miejsce czesto jesli Polska piekne dzewcze sypia z afrykanczykiem ,turkiem czy ciapatym i niestety mysli ze to cos powaznego . Druga sprawa wynika z roznic kulturowych dla czarnego faceta posiadanie bialej kobiety w afryce podnosi prestige i znaczenie meszczyzny a dla nas bialych facetow to tylko czesto uciecha cielesna fajny seks i tyle chec sprobowania czegosc innego.

    #128414
    mala1234
    Participant

    akurat o tych chlopakach co pisalam to znaja jezyk bardzo dobrze i maja nienaganne maniery i albo sa na studiach albo maja dobre posady
    a dziewczyny ktore maja za partnerki zony tez z biedoty nie pochodza
    poprostu mieli szczescie w zyciu 😀
    fakt nie jest ich wielu i sie tez tym nie afiszuja bo po co sluchac glupich prostackich epitetow …
    poprostu zyja swojim zyciem i sa szczesliwi
    a po drugie po co zagladc komus do lozka -z kim sypia to kazdego indywidualna sprawa

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.