Strona główna Działy Hyde Park Co się dzieje z polskimi paczkami???

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #13371
    fatamorgana
    Participant

    http://turystyka.wp.pl/artykul.html?wid=8835032&katn=3:0&rfbawp=1177501223.603

    Czyli już nie tylko jedno wyjaśnienie, że konfiskata przez HMRC na granicy… 😕 😕 😕 😡 👿
    Zwykłe złodziejstwo… 👿

    #67233
    rollingstone
    Członek

    beda musieli zaprzestac wydawania paczek na okaziciela awizo, wprowadza legitymowanie sie

    #67256
    3tna
    Participant

    Do mnie na 5 paczek dochodzily 2 😯 😆

    Co do legitymowania sie. ..

    Ostatnio poszlam na poczte odebrac swoje piekne, nowe, blyszczace 😀 buciki na rower. Wchodze, a na podlodze lezy czyjes prawo jazdy wiec podnosze. Nagle zjawia sie babka w okienku wiec podaje jej moje aviso i to znalezione prawko mowie, ze znalazlam to na podlodze. Ona sprawdzila nazwisko na prawko z nazwiskiem na aviso i paczke mi wydala. Dopiero po ktoryms razie jak jej powiedzialam ze znalazlam to na ziemi dopiero wtedy zareagowala. ..

    Smiech na sali puste krzesla…

    #67258
    hammer18
    Participant

    taka jest popierzona poczta angielska sa nei odpowiedzialni zamowilem jakis czas temu ladowarke do laptopa(gwarancja)zostala wyslana domnie nie doszla a gdy zadzownilem powiedziano ze paczka zostala odebrana 😈 😈 😈 tylko szkoda ze nie przezemnie podlai mi adres na jaki wyslali szkoda ze nie na moj 😉 i poszedlem(niewiem po co peweni dla zabicia mojej ciekawosci) pod ten adres spytalem czy doszla jakas paczka odpowiedz brzmiala: NIE,spodziewalem sie tego bo kto by oddal ale nadzieja zawsze jest 😛

    #67260
    rollingstone
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hammer18 wrote:

    taka jest popierzona poczta angielska sa nei odpowiedzialni zamowilem jakis czas temu ladowarke do laptopa(gwarancja)zostala wyslana domnie nie doszla a gdy zadzownilem powiedziano ze paczka zostala odebrana 😈 😈 😈 tylko szkoda ze nie przezemnie podlai mi adres na jaki wyslali szkoda ze nie na moj 😉 i poszedlem(niewiem po co peweni dla zabicia mojej ciekawosci) pod ten adres spytalem czy doszla jakas paczka odpowiedz brzmiala: NIE,spodziewalem sie tego bo kto by oddal ale nadzieja zawsze jest 😛

    a to Ty kupowales ladowarke od poczty? to chyba firma ktora miala Ci to wyslas jest odpowiedzialna za to jaki adres jest podany na pakiecie, nie poczta.

    W takich wypadkach prosi sie firme zeby przyslali Ci kopie potwierdzenia odbioru .

    #67275
    dafunkonline
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    Zwykłe złodziejstwo… 👿

    niedawno wyczytałem, że "Złodziej zawód jak każdy inny"

    😀
    więc chyba nie ma się co martwić… :p

    #67276
    fatamorgana
    Participant

    Potwierdzam słowa Hammera
    Niestety, ale te bałwany z poczty (zwanej jeszcze w dodatku Royal!!! 😯 ❓ ) bywają tak bezmyślne i leniwe, ze potrafili zostawić paczkę z zamówionym towarem pod domem na schodach jak nikogo nie było! Niebywałe, ale cud prawdziwy, że jakiś czarny czy inny się nie połaszczył i nie wziął tego…
    Do dzisiaj się zastanawiam, jak taki ostatni cieć może pracować w Królewskiej Poczcie?
    Inna sprawa, że i fałszerz podpisów, bo skoro zostawił, to musiał drań się podpisać za kogoś, ze odebrano!
    Wrrrrrrrr…. 😡 👿
    Trzeba być farońskim leniem i kompletnie nieodpowiedzialnym ignorantem, żeby tak pracować. 😯 😯 😯

    #67277
    dafunkonline
    Participant

    w sumie to dosyć zagadkowe jest to notoryczne znikanie paczek… czasami się zdarza ta, ze służby celne zatrzymują paczki (jesli np. zbyt wiele razy przyjdzie na ten sam adres paczka z papierosami. z tym, że czasami zapraszają takiego odbiorcę na miłą pogawędkę, a czasami nie.
    indolencja urzędników w U jest troszkę zawstydzająca.

    fata.. a tak przy okazji: chciałbym ci po raz kolejny zwrócić uwagę
    [quote:068a0c4c97]cud prawdziwy, że jakiś czarny czy inny się nie połaszczył i nie wziął tego[/quote]
    🙁
    dlaczego .. fata… dlaczego…
    eeech…..

    #67281
    fatamorgana
    Participant

    Daj spokój człowieku, tu już wszyscy dobrze wiedzą, że najwięcej złodziei to czarni, wszyscy za wyjątkiem Ciebie zdaje się…
    Mówia o tym nawet wprost dane statystyczne i raporty policyjne, więc nazywam rzeczy po imieniu.
    Nie ma to nic wspólnego z żadnym rasizmem.
    Jak nie rozumiesz, to nie krytykuj.
    Jak chcesz walczyc naprawdę z rasizmem, to skieruj swoje słowa do tych, którzy się publicznie przyznali że są rasistami…
    A jest tu parę osób, które to napisały wprost, więc czemu ich się nie uczepisz? 😯 😯 😯 😕

    #67282
    dafunkonline
    Participant

    czyli jak się nie zadeklarujesz publicznie, ze jesteś rasistą to nie jesteś ? 😀
    a co do statystyk.. hmmm.. PiS tez się chwali, ze Polska zapierdziela do przodu, aż się kurzy.. i niedługo podobno japonię prześcigniemy…

    właśnie ty jako jedyny z tej grupy próbujesz się tłumaczyć (dosyć zenujące te tłumaczenia ale lepsze niż zadne), a reszta siedzi cicho… jak mysza pod miotłą… za ekranem monitora mogą sobie pokrzyczeć na obcokrajowców o ciemniejszej karnacji, a kiedy przychodzi moment krytyki to uważają, ze to nie o nich i nie do nich…

    #67283
    hammer18
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    rollingstone wrote:

    hammer18 wrote:

    taka jest popierzona poczta angielska sa nei odpowiedzialni zamowilem jakis czas temu ladowarke do laptopa(gwarancja)zostala wyslana domnie nie doszla a gdy zadzownilem powiedziano ze paczka zostala odebrana 😈 😈 😈 tylko szkoda ze nie przezemnie podlai mi adres na jaki wyslali szkoda ze nie na moj 😉 i poszedlem(niewiem po co peweni dla zabicia mojej ciekawosci) pod ten adres spytalem czy doszla jakas paczka odpowiedz brzmiala: NIE,spodziewalem sie tego bo kto by oddal ale nadzieja zawsze jest 😛

    a to Ty kupowales ladowarke od poczty? to chyba firma ktora miala Ci to wyslas jest odpowiedzialna za to jaki adres jest podany na pakiecie, nie poczta.

    W takich wypadkach prosi sie firme zeby przyslali Ci kopie potwierdzenia odbioru .[/quote]

    masz racje ale na poczatku myslalem ze to poczta tak sobie jaja robi pozatym przyladem mialem kilka innych wiec na poczte narzekam!!

    ps.czemu znowu w taki sposob zjezdzacie z tematu ma to jakis sens???

    dafunk jak nazywasz czarnych???ludzie z afryki??z czarfnego kontynenty??murzyni??jak bys nie napisal zawze ktos sie przyczepi?wiec mysle to niema sensu!!skonczie prosze Was

    #67286
    dafunkonline
    Participant

    :/
    afrykańczycy, afrykanie (obie formy poprawne)

    czarni też można o ile nie jest to pejoratywne i w tymże kontekście

    ale nie chodziło mi o to, że fata nazywa ich czarnymi, ale o to, że od razu ich osądza i kwalifikuje wszystich o tym kolorze skóry do kategrorii zdolnych do wszystkiego łotrów , którzy czyhają na nasze paczki portfele i kto wie co jeszcze..

    nie bardzo wiem ja można jeszcze sobie tak budować światopogląd; czarny – złodziej

    a co do zejścia z tematu to jest to zwykła prawidłowość (z wyjątkami) na każdym forum… 🙂

    #67287
    hammer18
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dafunkonline wrote:

    :/
    afrykańczycy, afrykanie (obie formy poprawne)

    czarni też można o ile nie jest to pejoratywne i w tymże kontekście

    ale nie chodziło mi o to, że fata nazywa ich czarnymi, ale o to, że od razu ich osądza i kwalifikuje wszystich o tym kolorze skóry do kategrorii zdolnych do wszystkiego łotrów , którzy czyhają na nasze paczki portfele i kto wie co jeszcze..

    nie bardzo wiem ja można jeszcze sobie tak budować światopogląd; czarny – złodziej

    a co do zejścia z tematu to jest to zwykła prawidłowość (z wyjątkami) na każdym forum… 🙂

    wrzucil czarnych do jednego wora ze zlodziejami tak jak polakow sie wrzuca z cwaniakami,bezowych z brudasami i jeszcze inych tego sie nie buduje to swiatopoglad ktory jets wjakis sposob uksztaltowany,bylem swiadkiem ilku kradziezy w wykonaniu murzynow,a na codizen pracuje takim ktory jest lepszy od 1000 anglikow razem wziewtych,wydaje mi sie ze bardzo czesto zbyt czesto uogolniamy mowiac ze czarncuh to zlodziej czy inaczej kazdy jest tylko czlowiekeim ,bialy zolty czarny czy czerwony sa zlodizejami jak i wporzadku obywatelami tak bylo jest i bedzie wiec niema co sie spinac!ja bardziej bym pojechal po nagolach niz po czarnych a jeszcze inny po bezowych no niestety 🙂

    #67297
    rollingstone
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    Potwierdzam słowa Hammera
    Niestety, ale te bałwany z poczty (zwanej jeszcze w dodatku Royal!!! 😯 ❓ ) bywają tak bezmyślne i leniwe, ze potrafili zostawić paczkę z zamówionym towarem pod domem na schodach jak nikogo nie było! Niebywałe, ale cud prawdziwy, że jakiś czarny czy inny się nie połaszczył i nie wziął tego…
    Do dzisiaj się zastanawiam, jak taki ostatni cieć może pracować w Królewskiej Poczcie?
    Inna sprawa, że i fałszerz podpisów, bo skoro zostawił, to musiał drań się podpisać za kogoś, ze odebrano!
    Wrrrrrrrr…. 😡 👿
    Trzeba być farońskim leniem i kompletnie nieodpowiedzialnym ignorantem, żeby tak pracować. 😯 😯 😯

    zostawianie paczek pod domem, czy na klatce schodowej to jest wieloletnia tradycja poczty brytyjskiej. Tak jest od wiekow. Nie wywodzi to sie z bezmyslnosci ani lenistwa. Ludzie mieli kiedys do siebie zaufanie a poza tym przesylka z czyims imieniem i adresem to wg wiekszosci to rzecz swieta. Cudzej poczty sie nie otwiera. Paczka (nie polecona) jest traktowana tak jak normalny list – i jesli listonosz moze ja zostawic na terenie posiadlosci to zostawia. A ze ludzie coraz czesciej nie szanuja czyjejs wlasnosci – to i czas zeby poczta zrewidowala gdzie pakunki zostawia.

    #67300
    Malgon
    Participant

    no wlasnie nie zostawiaja gdy czasem moze powinni 🙂
    zamowilam plyte CD, ktora pech chcial nie miescila sie do dziurki na listy , wiec zostawili awizo.
    ODBIERANIE przesylek mnie denerwuje najbardziej – pon- pt w fodzinach 7-12 !! sobota 7-11 musialam czekac do soboty bo w tygodniu jak ???? , jeeeez!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.