Strona główna Działy Hyde Park Ani Mu Mru w Leeds, 1 maja 2007!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
  • #66067
    dafunkonline
    Participant

    v-tec….
    prawie trafiłeś
    a prawda jest taka, że po prostu od lat nie wydaję reszty i jestem ścigany przez tajną komórkę IV departamentu spółdzielni Społem
    a taki paypal to już by mnie zdekonspirował
    :p

    #66068
    Malgon
    Participant

    Kupic ci ten bilet dafunk ?? 😆
    Jak nie Tobie to opchne komus innemu, trzeba brac przyklad z bagginsa 🙂

    #66069
    dafunkonline
    Participant

    dziękuję za pomoc malgon, ale wczoraj opłaciło sie czekać..
    i już trzy posiadamy… 😀

    ale nikomu ani mru mru .. 😈

    #66169
    MK
    Członek

    poprawilismy dystrybujce i po kilkanascie biletow jest jeszcze do nabycia w miejscach ponizej:

    -[b:de5a717936]Polskie Specjały[/b:de5a717936], 3 Lodge Lane, Beeston, Leeds, LS11 6AS
    -[b:de5a717936]Polskie Delikatesy[/b:de5a717936], Leeds Kirkgate Market, 34 George Street Leeds, LS2 7HY
    -[b:de5a717936]Kasa Convenience Store[/b:de5a717936], 336 Dewsbury Road, Beeston, Leeds, LS11 7DJ
    -[b:de5a717936]Polski Ośrodek Katolicki[/b:de5a717936], Newton Hill Road, Leeds LS7 4JE

    oraz [b:de5a717936]on-line [/b:de5a717936]

    pozdr

    #66653
    fatamorgana
    Participant

    Z najnowszych wieści:
    Kabaret Ani Mru Mru zdobył tytuł "Świra Roku"!

    "Kto przesądny mógł pluć przez lewe ramię, przepuszczać czarnego kota, omijać drabinę czy pukać w niemalowane drewno. Trzynastego jednak wszystko zdarzyć się może…

    Przekonali się to tym piosenkarka Doda, Cezary Pazura, Szymon Majewski, kabarety Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru, a także Anna Mucha, oraz Michał Koterski, którzy zwyciężyli w studenckim plebiscycie „Świry 2007”.

    Plebiscyt "Świry" organizują studenci górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej imienia Wojciecha Korfantego w Katowicach

    Świrem, jak podkreślają organizatorzy, zostaje się za osobowość, pomysłowość i poczucie humoru.
    Gospodarzami wieczoru byli pozytywnie zakręceni Katarzyna Pakosińska z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Marcin Wójcik z Ani Mru Mru.
    http://film.wp.pl/idGallery,1885,idPhoto,91015,galeria.html

    http://film.wp.pl/idGallery,1885,idPhoto,91022,galeria.html

    http://film.wp.pl/idGallery,1885,idPhoto,91024,galeria.html
    (za Wp.pl).

    #66948
    rollingstone
    Członek

    okazuje sie ze mam o jeden bilet za duzo. Czy ktos chce?

    #66955
    MK
    Członek

    Witam,

    pozostalo jeszcze kilkanascie biletow (niestety tylko miejsca stojace).

    Wszystkich ktorzy chcieliby kupic bilety (w cenie GBP13) zapraszam do Jongleurs Comedy Club, w dniu imprezy (01/05) przed godzina 20.30.

    Wszyskie bilety, ktore byly dostepne w [b:1b9b263d2a]Oficjalnych punktach sprzedaży[/b:1b9b263d2a](sklepy, oraz online) zostaly sprzedane.

    pozdrawiam,

    #67583
    fatamorgana
    Participant

    To już we wtorek!
    Ci najbardziej zapracowani niech nie zapomną… 🙂 😉
    A już jutro grupa przybywa do Leeds, więc pod wieczór nie zdziwcie się jak przechodząc ulicami w centrum czy idąc na piwo, ktoś z was spotka paru sympatycznych gości robiących zabawne miny być może… 😆 😆 😆

    Jak nastroje?
    Myślę, że po show będą jeszcze lepsze.
    Życzymy wszystkim "pekania ze śmiechu"… 😆 😉

    #67587
    Kaliko
    Participant

    v-tec coz to za avatar artystyczny,najpierw panu deszcz na glowe padal a teraz oczka jakos na wierzch wyszly -gratuluje poczucia humoru 🙂

    Co zas do kabaretu, to lubie Tofika, Ja sie akurat nie wybieram bylam w Leeds w sobote i jak dla mnie duzego miasta dosc mi na jakis rok………ale zycze wszystkim udanej zabawy takie iprezy sa super

    #67666
    fatamorgana
    Participant

    Do show został jeden dzień, a my już dzisiejszego wieczora zwijaliśmy się ze śmiechu! 😆 😆 😆
    Chłopaki się narodzili chyba po to, aby czynić świat wokół siebie wesołym… 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    #67672
    Malgon
    Participant

    To fakt 😆 Szkoda tylko,ze wiekszosc zartow i dowcipow zaprezentowanych wczoraj na nieoficjalnym spotkaniu jest niecenzuralna, z cyklu "siekier" tudziez "bomb atomowych" 🙂

    Ale milo bylo to fakt!
    Dzis powtorka z rozrywki.
    Biedni, oni ciagle musza pic 😉

    #67679
    fatamorgana
    Participant

    Wczorajszego wieczoru wybraliśmy się z naszymi gośćmi na miasto.
    Będąc na moście na kanale Aire, zauważylismy dziwnie zachowującego się osobnika…(ten z prawej).
    Niektórzy udawali że niczego nie widzą (ten drugi z lewej), zaś niektórzy aż zamknęli oczy, bądź wykonywali gest "psssst"…
    Jednak większość była na tyle wesoła, że tajemnicze zachowanie tego mężczyzny nie wzbudziło niezdrowej sensacji.
    Później było jeszcze weselej… 😆
    W pubie Aire barmanka musiała dzwonić po szefa, czy wolno jej sprzedać całą Finlandię, bo właśnie grupa Polaków przyszła. 😆 😉 😆
    A na koniec, nasi urodzeni artyści komediowi zniknęli w czeluściach nocy miasta Leeds. 🙂

    🙂 😯

    #67680
    rudy_691
    Członek

    ty tu fata tematu nie zmieniaj…ktory na tym zdjecie to ty ? :D:D:D:D

    #67682
    fatamorgana
    Participant

    W tym mieście niemal każdy wie, że Fata robi zdjęcia, ale w związku z tym, jego na tych zdjęciach nie ma… 🙂 8)

    #67683
    Malgon
    Participant

    Wiemy juz czy dotarli ???? 😆
    Dzis mieli grasowac po miescie, zakupy te sprawy.

    P.S. Strasznie chcieli pochwalic sie swoim angielskim, ale podchadzac do przechodniow … po excuse me, uslyszeli raz – co???!! 🙂 a za drugim – my tez mowimy po polsku 🙂 Moze chociaz dzisiaj natkna sie na prawdziwych chavow z yorkshire.

    A jak nie zakoncza wystepu Ta luv to ja chce zwrot pieniedzy! 😉

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.