Strona główna Działy Hyde Park Ani Mu Mru w Leeds, 1 maja 2007!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
  • #65945
    MK
    Członek

    na chwile obecna [b:c0eda572f6]nie ma biletow[/b:c0eda572f6] tutaj:

    -Polskie Specjały, 3 Lodge Lane, Beeston, Leeds, LS11 6AS
    -Polskie Delikatesy, Leeds Kirkgate Market, 34 George Street Leeds, LS2 7HY

    bilety [b:c0eda572f6]sa jeszcze dostepne[/b:c0eda572f6] tutaj:

    -online
    -Kasa Convenience Store, 336 Dewsbury Road, Beeston, Leeds, LS11 7DJ
    -Polski Ośrodek Katolicki, Newton Hill Road, Leeds LS7 4JE

    pozdr

    #65950
    fazia
    Participant

    W Kasie juz nie ma !!!! a nawet gdyby byly to i tak bym tam nie poszla z osobistych powodow ….a polski osrodek jest otwarty tylko kilka dni w tygodniu z tego co mi wiadomo …
    wiec pozostanie ludziom czekac przed wejsciem i liczyc na to ze zostana wpuszczeni na sale za £15 o ile miejsc starczy …

    #65951
    fazia
    Participant

    😯 😯
    mam spora ekipe tylko z Scunthrope przyjada na dwa samochody jakies 10 osob … 😯 😯

    #65952
    v-tec
    Członek

    Przecież na leeds.pl możesz kupić

    #65954
    Malgon
    Participant

    Ja wlasnie kupilam przez PayPal. Nie trzeba przeciez do polskiego osrodka po nie osobiscie cala grupa jechac 😉 I taniej niz na miejscu w dniu wystepu (zreszta niepewne czy beda ….)
    Zyjemy w dobie komputerow …

    #65955
    fazia
    Participant

    widzisz V-tec ja juz mam bilecik i ciesze sie z tego bardzo ale sa tacy ktorzy dopiero sie obudzili i tych biletow zaczyna powoli brakowac i jest problem… 😕
    wiem nie powinnam przejmowac sie innymi ale taka juz moja rola … 😉

    #65963
    dafunkonline
    Participant

    nie mam konta na paypalu… musze czekać za kimś kto ma.. ale do wieczora może zbraknąć :/
    najwyżej obejrzę w BBC 😛

    #65967
    Malgon
    Participant

    Dafunk, ja tez do dzisiaj nie mialam.
    Zalozylam kupujac… czemu Tobie mialoby si enie udac ??? 🙂

    #65973
    dafunkonline
    Participant

    niestety Malgon nie mogę założyć z pewnych względów.. ale nie chcę pisać jakich :/

    pozostaje tylko czekać

    #65977
    fatamorgana
    Participant

    Uprzedzamy, że nie będzie czegoś takiego, jak wchodzenie większej ilosci osób niż jest dopuszczona w "Jongleurs".
    Żeby się potem ktoś nie rozczarował, ze liczył na jakiś "łut szczęścia", przyszedł, ale go nie wpuścili…
    Może się zdarzyć, że ktoś zrezygnuje, ale nie sądzę aby przepadały takie bilety. 🙂

    #65990
    Baggins
    Participant

    Ja wykupilem 9 dla znajomych, ale nikt sie nie zdecydowal, wiec chyba opyle w dniu koncertu po 20 lub 25£ :). Smialo, bede jakias godzine przed rozpoczeciem

    #66042
    fatamorgana
    Participant

    W taki oto sposób Baggins stał sie …konikiem. 😆 😆 😆 😆

    #66043
    jacek-jestem
    Participant

    Pony ?

    #66044
    fatamorgana
    Participant

    Raczej Poundy! 😆 😛

    #66061
    v-tec
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dafunkonline wrote:

    niestety Malgon nie mogę założyć z pewnych względów.. ale nie chcę pisać jakich :/

    Dafunk boi się że jak skorzysta z paypala to się zdekonspiruje przed wku którego funkcjonariusze przecież nieustannie przeglądają internet przy użyciu najnowocześniejszych metod, namierzą go i wyślą agentów operacyjnych z misją przywiezienia go do kraju w bagażu dyplomatycznym a następnie przykładnie wcielą do sił zbrojnych 😆

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.