Strona główna Działy Erystyka "czyszczenie komina"

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #135773
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sylwia wrote:

    [quote:47c2f611e0]Chyba nikt Ci do tej pory "komina dobrze nie wyczyścił", a to wszystko tłumaczy. Jesteś zbyt arogancka i wypowiadasz się o innych w sposób, który raczej nie przystoi

    a wiec nasza "kolezanka" z forum niedawno mi wlasnie to zarzucila ze dawno mi tego komina nikt nie wyczyszcil i stwierdzila ze to ja jestem arogancka ba nazwala mnie nawet prostaczka , tyle ze ja chyba sie za bardzo starzeje i nie mam pojecia co ona ma na mysli z tym kominem 😆 jakies sugestie ???[/quote]

    Ależ Sylwio, nas naprawdę nie interesuje Twoje…pożycie seksualne, więc nie wiem, po co się tłumaczysz. Sama sobie zinterpretowałaś "czyszczenie komina" zgodnie z własnym uznaniem i być może nawet sumieniem, albo z doświadczenia wiesz, w jaki sposób można jeszcze je sobie wyjaśnić. Potem stwierdziłaś, że wcale nie miałaś zboczonych skojarzeń, a jednak trzeba było nowego posta wstawić, żeby pokazać, że jednak tak nie jest. Kto kogo chce tutaj oczernić? To może każdy z osobna zacznie wklejać swoje nowe tematy dotyczące wypowiedzi innych osób i znów powstanie kłótnia, kto jest bardziej inteligentny i na wyższym poziomie. Żal mi Ciebie naprawdę, bo gdy na Twoje wypowiedzi odpowie tak samo, jak Ty pewna grupka ludzi, Ty uznajesz to za pewnik, pisząc potem jakieś ogólne, nieprzychylne mi wnioski, mające na celu jedynie denne i bezsensowne oszczerstwa. Poza tym, parę osób wyjaśniło Ci tą bardziej hardcorową formułkę "czyszczenia komina", a Ty się tak podnieciłaś, że aż musiałaś na ten temat napisać nowy temat, oczywiście ze mną w roli głównej, jako osoby bez wychowania. Świadczy to tylko o tym, że Jesteś już zbyt stara i masz jakieś niespełnione, skrywane od dawna marzenia z tym związane, albo tak młoda i głupiutka, że już nie wiesz co pisać, więc piszesz wszystko, co Ci "ślina na język przyniesie" (pisane oczywiście w cudzysłowiu, żebyś przypadkiem znowu nie potraktowała tego zbyt poważnie).

    #135774
    sandra26
    Członek

    Nie pisz też, że mnie nie można traktować poważnie, bo właśnie parę osób, które ciągle odpisują, w dodatku w sposób całkowicie prostacki i ubliżający, udowadniają tym samym, że jednak tak nie jest, skoro nawet nowy temat powstał, a wszystko to dla mnie. Chyba powinnam poczuć się wyróżniona i odebrać to, jako komplement. Zawsze jakiś prostak stanie po Twojej stronie, Ci natomiast, którzy mają choć odrobinę kunsztu literackiego i potrafią czytać, przyznają mi rację w wielu kwestiach. Pisałaś też, że jesteś chyba zbyt stara, by pewne rzeczy zrozumieć…, no właśnie, a jak wiadomo, wiek nie zawsze świadczy o mądrości. Mówi się nawet, że "broda mędrcem nie czyni" (oczywiście tu znowu muszę wyjaśniać, tym, którzy tego nie rozumieją, że jest to metafora i równie dobrze, można ją zastosować do kobiety, choć niektóre te brodę faktycznie mają,… nikomu przy tym nie ubliżając). Ciekawa jestem jaki nowy temat znowu wymyślisz, żeby mnie oczernić? Może: "Przemądrzała Sandra", bo zarzuciłaś mi, że zachowuję się, jakbym wszystkie rozumy pozjadała, choć sama tak wcale nie uważam, a jedynie odpowiadam na głupie docinki i tematy, które, jak widać, rozwijają się w zupełnie innym kierunku, przez właśnie takie osoby, jak Ty i reszta "narybka", który potrafi jedynie rzucać oszczerstwa w stronę innych osób.

    #135775
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

    sloganu uzywaja przewaznie ludzie wychowani na ulicy 😆
    bo z tego co wiem to kultura wymaga aby takiego slownictwa w stosunku do kobiet nie uzywac 😉

    Slogan – utarty, oklepany zwrot, jak również propagandowe hasło reklamowe,… a więc "Czyszczenie Komina", moi Drodzy właśnie stało się motywem przewodnim Sylwii, która używa go bardzo często, a wszystko przez to, że Jej interpretacja tegoż…slangu, którym wszyscy bez wyjątku potrafimy się posługiwać, nabrała całkiem erotycznego znaczenia.
    Wcale Sylwio nie masz zboczonych skojarzeń, ale ile razy można to wciąż powtarzać:D

    A Ty Kunegunda, nie wciskaj nam tu, że z tego co wiesz, to kultura wymaga takiego słownictwa w stosunku do kobiet nie używać, bo robiłeś to wiele razy tutaj na forum, i pewnie nie raz i w prawdziwym życiu:) Kultura wymaga też jednak pewnych stosownych zachowań względem kobiet od mężczyzn.

    W ogóle mówiąc, czy pisząc o kulturze, trzeba brać też pod uwagę, że może ona mieć wiele znaczeń, a Tobie Sylwusiu i Kunegundziu z pewnością jej brakuje. Na bakier macie wszystkie zwroty grzecznościowe, byle tylko pokazać swój jad. Mam nadzieję, że kiedyś się nim udławicie:)i przekonacie na własnej skórze, szczególnie wtedy, gdy ktoś bardzo mocno nadepnie Wam na odcisk:)

    #135776
    kunegunda
    Participant

    sandra ale ty naprawde jestes smieszna jak bys czytala ze zrozumieniem to bys wyczytala w postach ze sie odrobine pi…… izamiast slang napisalem slogan tak ze nie ozumiem po co mi przytaczasz formulki, pozatym jak napisalas tylko idioci tak robia.

    A wlasnie to mam pytanie
    Ile twoja matka musiala zjesc sniegu zeby takiego balwana urodzic ?

    #135778
    sylwia
    Członek

    [quote:e11c38ef8f]Ależ Sylwio, nas naprawdę nie interesuje Twoje…pożycie seksualne[/quote]
    [quote:e11c38ef8f]Świadczy to tylko o tym, że Jesteś już zbyt stara i masz jakieś niespełnione, skrywane od dawna marzenia z tym związane, albo tak młoda i głupiutka[/quote]

    mm ja jednak mysle ze ty naprawde jestes ciekawe mojego zycia seksualnego 😆 zapokoje twa ciekawosc moje zycie seksualne ma sie dobrze dziekuje :mrgreen:

    A z tym "czyszczeniem komina" to chcialam sie upewnic czy tylko mi sie to skojarzylo z jedna rzecza , i bingo chyba kazdemu "czyszczenie komina" kojarzy sie z jedna rzecza , no albo chyba ja nie czytalam ze zrozumieniem…

    Poki co to narazie nie czytalam by ktos poparl twe odpowiedzi na forum wrecz przeciwnie…i wyciagnelam wnioski co do twej osoby
    masz problemy i jakies kompleksy na tle sexualnym bo ciagle do tego nawiazujesz, i cos zdarzylo sie w twym zyciu i zaklocilo twa edukacje bo starsz sie kazdego naklaniac by wrocil do szkoly albo znizasz ludzi ze sa na poziomie podstawowki .

    [quote:e11c38ef8f]"Czyszczenie Komina", moi Drodzy właśnie stało się motywem przewodnim Sylwii, która używa go bardzo często, a wszystko przez to, że Jej interpretacja tegoż…slangu, którym wszyscy bez wyjątku potrafimy się posługiwać, nabrała całkiem erotycznego znaczenia. [/quote]

    wybacz ale nikt wczesniej nie zwrocil sie takim sloganem do mnie poza toba , gdyby powiedzial to facet to jeszcze by uszlo ale z ust kobiety to takie hmm prostackie…

    [quote:e11c38ef8f] Na bakier macie wszystkie zwroty grzecznościowe[/quote]
    :shock:przyganial kocial garkowi 😆

    #135779
    sylwia
    Członek

    [quote:5961b279a2]Nie pisz też, że mnie nie można traktować poważnie, bo właśnie parę osób, które ciągle odpisują, w dodatku w sposób całkowicie prostacki i ubliżający, udowadniają tym samym, że jednak tak nie jest, skoro nawet nowy temat powstał, a wszystko to dla mnie. Chyba powinnam poczuć się wyróżniona i odebrać to, jako komplement[/quote]

    wyrozniona? 😯 dziecko jakie ty masz male mniemanie o sobie 🙄
    Napislaam to by pokayac jaka ty jestes prostaczka , chyba najwieksza z calego forum a ty sie jeszcze z tego cieszysz 🙄

    #135780
    sandra26
    Członek

    No właśnie tego się obawiałam, że znów będziesz się tłumaczyć:) A że obecnie panuje moda na obnażanie swojego życia wśród niedojrzałych emocjonalnie dziewczątek, jak Twoja osoba, nie dziwi mnie, że raczyłaś nas wszystkich poinformować odnośnie Twojego życia seksualnego, co od początku wiedziałam, że uczynisz:) W końcu to Ty stworzyłaś nowy post pt: "Czyszczenie komina":), więc o czymś to musi świadczyć.

    #135781
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sylwia wrote:

    [quote:fcfc394f36]Nie pisz też, że mnie nie można traktować poważnie, bo właśnie parę osób, które ciągle odpisują, w dodatku w sposób całkowicie prostacki i ubliżający, udowadniają tym samym, że jednak tak nie jest, skoro nawet nowy temat powstał, a wszystko to dla mnie. Chyba powinnam poczuć się wyróżniona i odebrać to, jako komplement

    wyrozniona? 😯 dziecko jakie ty masz male mniemanie o sobie 🙄
    Napislaam to by pokayac jaka ty jestes prostaczka , chyba najwieksza z calego forum a ty sie jeszcze z tego cieszysz :roll:[/quote]

    Może jeszcze tego nie Jesteś świadoma, ale krąg osób, które w ten sam prostacki sposób wyrażają się o innych – Ty nazywasz forum (mam na myśli oczywiście określone grono), naprawdę zawęża Twoje pojęcie o całym świecie i świadczy o tym, jak niskim poziomem inteligencji dysponujesz… Zawsze możesz to nadrobić jednak, nie pisząc więcej takich bezwartościowych komentarzy:)
    Mniemanie o sobie, jakie mam, wiem tylko ja Kochana i niezależnie od tego, jak się tłumaczysz, rację mam i tak ja, trzymając Cię jednocześnie w napięciu, które pozwala wypowiadać się Tobie tylko w tak ograniczony sposób.

    #135782
    sylwia
    Członek

    [quote:4fb83ba230]No właśnie tego się obawiałam, że znów będziesz się tłumaczyć[/quote]
    kto tu sie tlumaczy?! 😯 Boze widzisz i nie grzmisz !!!
    Bylas tak ciekawa mojej osby i zycia sexualnego ze wkoncu ci odpowiedzialam dla swietego spokoju
    😆

    [quote:4fb83ba230]niskim poziomem inteligencji dysponujesz[/quote]
    ja pisalam wczesniej ty masz jakies kompleksy na tym tle , brzmisz jak stara plyta zacielas sie.

    [quote:4fb83ba230] A że obecnie panuje moda na obnażanie swojego życia wśród niedojrzałych emocjonalnie dziewczątek, jak Twoja osoba[/quote]
    dziekuje az poczulam sie mlodziej 😆 ciebie naprawde trapi moj wiek co ???

    [quote:4fb83ba230]ale krąg osób, które w ten sam prostacki sposób wyrażają się o innych – Ty nazywasz forum [/quote]
    narazie jedyna prostaczka jaka tu poznalam jestes ty

    #135783
    sandra26
    Członek

    Wiesz Sylwia, bo to jest tak, że każda osoba, która potrafi się wypowiedzieć na forum w sposób przemyślany, zostanie przez Ciebie nazwana Prostakiem. Zauważ tylko, że ja próbowałam "zakopać topór wojenny" w jednym z tematów, a Ty ciągle mnie atakujesz. Nie ładnie koleżanko. Chyba powinnaś pójść pobiegać, żeby wyrzucić z siebie te negatywne emocje. Złość piękności szkodzi, a jak widzę po wypowiedziach, Twojej osobie pomoże już tylko krem przeciwzmarszczkowy i delikatny lifting. Może jednak lepiej od razu botoks sobie wstrzyknij, tylko uważaj, żeby jego nadmierna ilość nie spowodowała zbytniego zesztywnienia mięśni twarzy, bo wtedy już nie będziesz straszyć ludzi swoją miną – jak możesz się domyślić, wcześniej czy później pozbędziesz się ze swojej buźki wszelkich objawów wyrażania uczuć.

    #135784
    kunegunda
    Participant

    sandra ty jestes tak glupia sama z siebie czy ktos ci za to placi?

    #135785
    sandra26
    Członek

    dziekuje az poczulam sie mlodziej Laughing ciebie naprawde trapi moj wiek co ???

    I tu Cię muszę zmartwić, bo pojęcie "osoby niedojrzałej emocjonalnie", niekoniecznie określa osobę młodą wiekiem:) Oj, znów te problemy z czytaniem:) Nieładnie. Taką osobę nazywamy częściej mianem zdziecinniałej i nie mającej pojęcia, o czym pisze.

    #135788
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

    sandra ty jestes tak glupia sama z siebie czy ktos ci za to placi?

    A czy Kunegunda z Sylwii nie przeobraził się nagle w faceta, który tu tak szaleje na forum całymi dniami, pisząc tylko, że ktoś jest głupi, a sam do największych głupców należy???Prześmiewców, którzy niczym klauni w cyrku zabawiają w już mało dowcipny sposób widownię?:) Może raczej cofnąłeś się do czasów przedszkola, gdzie najprościej było powiedzieć koledze, czy koleżance: "Jesteś głupi, bo zabrałeś mi zabawkę".
    Żebyś lepiej zrozumiał, dzieci wyrażają emocje prostymi słowami, co oczywiście dla nich jest zupełnym usprawiedliwieniem, ale dla Ciebie już bardziej przejawem chronicznej głupoty:)

    Już każdy Twój komentarz jestem w stanie zrozumieć:) Oj współczuję Ci bardzo. Niektórzy tak już mają, no i Ty biedaku też miałeś takiego pecha niestety.

    #135790
    kunegunda
    Participant

    😆 jej ale fajnie starasz sie powiedziec cos madrego, niestety musisz natym popracowac bo sama juz nie wiesz co piszesz.
    raz piszesz ze ktos jest zboczony bo twoje czyszczenie komina rozumie jako podtekst seksualny, za chwile piszesz ze to czyszczenie komina to taki twoj seksualny podtekst,
    od wszystkich wymagasz zeby cie rozumieli ale ciezko zrozumiec kogos kto ma kilka swiatow (przewaznie jest chory ) i skacze miedzy nimi, nie przejmuj sie na to sa tabletki. Jesli trzymasz sie jakiegos zdania to musisz wiedziec co wczesniej napisalas bo chyba nie zabardzo z tym u ciebie. Nawet nie chce mi sie rozmawiac juz na ten temat bo z kims kto ma chorobe psychiczna ciezko sie rozmawia, powoli widac to zwlaszcza jak przy swoich tekstach cieszysz sie z tego co napisalas nie jest to zdrowe zachowanie, ale latwo takie rzeczy zaowazyc w pewnym szpitalu moze powinnas udac sie na konsultacje?
    nie bede juz odpisywal bo to moze poglebic tylko twoja chorobe.

    #135791
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

    sandra ale ty naprawde jestes smieszna jak bys czytala ze zrozumieniem to bys wyczytala w postach ze sie odrobine pi…… izamiast slang napisalem slogan tak ze nie ozumiem po co mi przytaczasz formulki, pozatym jak napisalas tylko idioci tak robia.

    A wlasnie to mam pytanie
    Ile twoja matka musiala zjesc sniegu zeby takiego balwana urodzic ?

    Ooo, jak już nie możesz znaleźć argumentów, zaczepiasz moją Mamę… Tu wychodzi chamstwo. A pisząc o slangu i sloganie, użyłam słów, których nie tylko ty użyłeś, więc kto tu pisze o zrozumieniu? Nie pisałam też, że tylko idioci przytaczają formułki, ale o bezmyślnym przepisywaniu całych stron referatu na dany temat, nie dodając do tego własnego zdania – IDIOTO.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.