Strona główna Działy Hobby Football Leeds

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #119056
    antonino
    Participant

    bylbym za godzina 11 jutro na beeston;) na kosza badz noge pzdr

    #119057
    bert373
    Participant

    wiecie moze gdzie mozna dolaczyc do jakiegos klubu pilkarskiego w Leeds? gralem u siebie w Polsce w lidze okregowej w Tcholance hydrotor

    #119062
    GosHia
    Participant

    Chyba masz racje choper, mysle ze jak sie wszyscy ustawimy na przyszly weekend to wiecej ludzi bedzie moglo przyjsc. mi tez cos wypadlo na dzis i nie dam rady 🙁
    Moze ustaly dzien i godzine i w nastepny weekend gramy!
    (mi odpowiadaja wczesne popoludnia ale potrafie sie dopasowac!)

    pozdrawiam

    #119065
    antonino
    Participant

    jestem za;)

    #119099
    choper
    Participant

    no to co spróbujemy jeszcze raz 🙂
    dalej chętni na gierkę w sobote lub niedziele zgłaszać się – a może kiedyś zrobimy z tego piknik rodzinny 🙂 tatusiowie/mamusie będą grały a drugie połówki będą obok z dziećmi się bawiły

    #119147
    Mariaczi85
    Członek

    Witam.to jak gracie w ten weekend w noge???ja sie pisze na niedziele i chyba że sobote bendę miał wolną tylko dajcie znać gdzie i kiedy.

    #119164
    eryczek
    Participant

    bd pomysl z dziecmi, ja bym sie pisal

    #119178
    choper
    Participant

    no ta wszystko swietnie tylko jak narazie to sobie mozemy w bierki pograc 🙂 tylu jest chetnych wzglednie w szachy 2 na 2 <wrrr> ja nie wiem przeciez nie chodzi o jakies zawodowstwo – narazie chodzi o zabawe – choc pogoda ostatni nie dopisuje

    #119189
    Mariaczi85
    Członek

    pogoda w niczym nam nie przeszkodzi najwyżej sie troche pobrudzisz no chyba ze z cukru jestes.a dobre te nawet 4 osoby zawsze mozna cos pokopac albo zagrac na małe bramki 2 na 2 lub cokolwiek ze by poprostu sie poruszac.

    #119247
    GosHia
    Participant

    witam forumowiczow,
    a to troszke szkoda myslalam ze jednak cos wyjdzie z kosza…
    ale gdyby ktos by sie dal namowic, to piszcie.
    a wogole to dajcie znac gdzie gracie sie spotykacie na nozna- jesli na beeston hill to bylo by spoko, sa korty, kosz no i oczywiscie duzo miejsca na pilke nozna. ale zapewne o tym wszyscy wiedza

    pozdrawiam serdecznie

    #129936
    kdssi648
    Participant

    gramy co tydzien z pakistanami w roundhay parku
    dzwonic od mnie na 0072 474 5811
    pozdr

    #130110
    kdssi648
    Participant

    facebook: Polska Druzyna Pilkarska – Roundhay Park

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.