Strona główna Działy Babski kącik Pytanie o prostownice do wlosow.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #15793
    julka
    Participant

    Jako, ze nie ma na forum dzialu uroda 🙂 Zamieszczam moje pytanie w zdrowiu – wydaje mi sie, ze najblizej.

    Jestem na etapie poszukiwania dobrej prostownicy do wlosow. Mam w domu juz dwie, ale zanim wyprostuje wlosy, mija pol godziny.
    Podejrzewam, ze jest to nie tylko kwestia gestosci moich wlosow, ale rowniez tego, ze prostownice sa za slabe.
    Szukam takiej, coby mi 15 minut wystarczylo, bo mnie trafia, jak mam siedziec dluzej przed lustrem 😉

    Jesli podanie mi firmy bedzie uwazane za reklame – prosze na priva.

    Tak wiec: drogie panie (i panowie prostujacy wlosy):
    jakie sa wasze doswiadczenia z tego typu sprzetem i gdzie najlepiej mi szukac prostownicy, na ktorej sie nie zawiode?

    Dzieki z gory.
    J.

    #92601
    slanting_eye
    Członek

    co prawda lysy jestem…

    ale zasiegnalem opini od plci zenskiej co to miala pewnie podobny problem co ty..

    jakakolwiek z ceramicznymi lapkami i jak najwieksza moca np z bootsa

    #92603
    filipek
    Participant

    Ja to bym Cie kochal i z pokreconymi

    #92604
    slanting_eye
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    filipek wrote:

    Ja to bym Cie kochal i z pokreconymi

    poczekaj jak wyprostuje 😯 😯

    #92614
    julka
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    slanting_eye wrote:

    filipek wrote:

    Ja to bym Cie kochal i z pokreconymi

    poczekaj jak wyprostuje 😯 :shock:[/quote]

    🙄 😈

    #92622
    Pabloo
    Członek

    BaByliss – ceramiczna, nagrzewa sie w 30sec.
    http://www.superdrug.com/invt/320633 (znajdziesz tam tez opinie uzytkownikow)

    #92624
    julka
    Participant

    calkiem – kurcze – tanio.

    Ja slyszalam od angielek, ze jest jakas super firma (3 litery w skrocie – cos jak SGH – zgaduje teraz) i ze tylko ona produkuje dobre prostownice – ale placenie 120 funotw… hmm… – wole kupic mini wieze do sypialni szczerze mowiac;P

    #92664
    ToRuNiAk
    Członek

    Ja kupiłem niedawno dziewczynie Babyliss’a, taką jak ta http://www.superdrug.com/invt/320633 tylko ma opcje bezprzewodową i dałem 30 w morrisons. Bardzo sobie ją chwali.

    #92689
    Baggins
    Participant

    [quote:e8b9861d0d]Ja to bym Cie kochal i z pokreconymi[/quote]
    heheh

    #92700
    anka86
    Participant

    Ja mam prostownice Nicky Clarke i nie narzekam 😉
    najlepsze sa ceramiczne z czarnymi lub zlotymi plytkami..
    Baggins… a Ty to z Krakowa przypadkiem nie jestes? 😆

    #92895
    SAMIRAHINI
    Członek
    #93061
    Agnieszka_77
    Participant

    najlepsze, uzywane w wiekszosci salonow fryzjerskich w uk GHD

    http://ghd-uk.co.uk/ghd/stylers/ghd-iv-Styler.php

    teraz kosztuje 99f, ale masz gwarancje ze przez lata nie bedziesz musiala inwestowac w nastepna… uwaga na ebuy- wiekszosc GHD to tanie-drogie 🙂 podrobki

    #93071
    julka
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Agnieszka_77 wrote:

    najlepsze, uzywane w wiekszosci salonow fryzjerskich w uk GHD

    http://ghd-uk.co.uk/ghd/stylers/ghd-iv-Styler.php

    teraz kosztuje 99f, ale masz gwarancje ze przez lata nie bedziesz musiala inwestowac w nastepna… uwaga na ebuy- wiekszosc GHD to tanie-drogie 🙂 podrobki

    Ok – duzo o niej slyszalam – uzywalas jej moze?
    Moje wlosy sa strasznie geste, proste z przodu i krecone z tylu – masakra. Teraz prostowanie zajmuje mi pol godziny, zalamka po prostu…
    Zastanaiwam sie czy nie sciac sie na zapalke i miec to wszystko w nosie:)

    #93074
    Prekursor
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    julka wrote:

    Moje wlosy sa strasznie geste, proste z przodu i krecone z tylu – masakra. Teraz prostowanie zajmuje mi pol godziny, zalamka po prostu…
    Zastanaiwam sie czy nie sciac sie na zapalke i miec to wszystko w nosie:)

    Wedlug mnie powinnas wybrac sie do dobrego salonu np.Nicky Clarke umowic sie z stylista ktory jest dyrektorem artystycznym i skonsultowac sie w sprawie sciecia,fryzury jak i pielegnacji wlosow.Zamiast wydawac 100 funtow na prostownice warto wydac ta kwote na profesjonalne doradztwo.To napewno sie oplaci bo podejrzewam,ze jak wiele kobiet mozesz miec wiele wspanialych twarzy bez potrzeby systematycznego terroryzowania swoich wlosow prostownica.

    #93076
    julka
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Prekursor wrote:

    julka wrote:

    Moje wlosy sa strasznie geste, proste z przodu i krecone z tylu – masakra. Teraz prostowanie zajmuje mi pol godziny, zalamka po prostu…
    Zastanaiwam sie czy nie sciac sie na zapalke i miec to wszystko w nosie:)

    Wedlug mnie powinnas wybrac sie do dobrego salonu np.Nicky Clarke umowic sie z stylista ktory jest dyrektorem artystycznym i skonsultowac sie w sprawie sciecia,fryzury jak i pielegnacji wlosow.Zamiast wydawac 100 funtow na prostownice warto wydac ta kwote na profesjonalne doradztwo.To napewno sie oplaci bo podejrzewam,ze jak wiele kobiet mozesz miec wiele wspanialych twarzy bez potrzeby systematycznego terroryzowania swoich wlosow prostownica.[/quote]

    Tak naprawde, to chcialam zrobic trwala prostujaca, ale ciezko mi znalezc dobry salon w Skipton, gdzie mieszkam – poszlam raz do Saks (myslac, ze wydajac na samo sciecie mala fortune – otrzymam niezla fryzurke – jakze sie pomylilam). Myslalam rownziez o trwalym prostowaniu w Polsce, ale moj zaufany fryzjer wyjechal gdzies do Niemiec do pracy…:(

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.