Strona główna Działy Erystyka Banany :-)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #88475
    Anonim
    Gość

    a po co usuwać tego typu posty na "granicy". większość chyba widzi złośliwość i sama to oceni. skoro TV (amatorska) dopiero rusza wiadomo ze nie będzie idealnie. w przyszłości na pewno pojawia sie lepsi (może kunegunda) prezenterzy, kamerzyści itd. na razie pomysł i wykonanie oceniam dobrze.

    #88488
    lodzianka
    Participant

    A nie lepiej by bylo sobie odpuscic i zyc w zgodzie???? Przeciez nikt nikogo nie zmusza do ogladania tejże telewizji czy czytania tego forum.

    #88492
    julka
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    lodzianka wrote:

    Przeciez nikt nikogo nie zmusza do ogladania tejże telewizji czy czytania tego forum.

    Nikt nikogo nie zmusza, ale przeciez my tez wspoltworzymy to forum, pomimo tego, ze nie jestesmy moderatorami…
    Nie wiem jakie wypowiedzi zostaly wykasowane, wiec na ten temat nie bede sie wypowiadala, ale nieprawidlowym jest myslenie, ze albo siedzimy cicho, albo "nikt nas nie zmusza" do wypowiadania sie na forum.
    Idac tym tokiem powinnismy sie tu czuc jak obcy ludzie, na nie swoim podworku…

    Nie sadze, zeby tworcy tego forum mieli w zalozeniu, ze jestesmy tu tylko po to, zeby im sie dobrze pracowalo i mamy byc cicha widownia.
    Jesli tak jest – prosze mnie poprawic.

    #88502
    ?
    Participant

    Kunegundo.
    Wnioskujac z twojej wypowiedzi ze Alek jest gruby, jestem przekonana, ze ty mozesz poszczycisc sie klata a’la codzienny uczestnik silowni. Jezeli uwazasz ze wypadniesz lepiej przd kamera zapraszam, na pewno widziales posta ze poszukujemy reporterow. Zglos sie, spotkaj z nami a chetnie pokazemu cie przed kamera i przeczytamy pozniejsze komentarze.
    Stwierdzanie na forum ze ktos jest gruby, nie wnosi nic do naszego projektu. Jezeli masz jakies cenne krytyczne uwagi, na pewno je pokazemy. Modertorem nie jest Alek i on nic do tego nie ma. To niestety my wszyscy uwazamy ze twoje wypowiedzi sa zalosne.
    Pozdrwiam.
    Magda

    #88507
    fatamorgana
    Participant

    Alek mógł być moderatorem, ale jak widzi całą resztę forum, to naprawdę ma gdzieś zajmowanie się tymi wszystkimi złośliwymi i głupimi postami, (ktore na pewno nie wnoszą niczego pozytywnego). .
    Bo ma 100 lepszych zajęć.

    #88508
    fatamorgana
    Participant
    ”one wrote:

    nie rozumiem usuwania zlosliwych postow, jesli nie bylo personalnej ublizki na zasadzie: ty ch*ju itd.

    Spisek, wiadomo nam powszechnie, że wy tam w Manchesterze wielu rzeczy jeszcze nie rozumiecie jeśli o forum chodzi… Rasizm i wulgaryzmy to u was constans, czyż nie?
    Ja tez nie rozumiem, co takiego było nieprawdziwego czy uwłaczajacego waszym Adminom, ze wykasowali dosłownie cały temat!!! 😯 😆 😯 (na szczęście zapisałem kopię, aby był kiedyś materiał do porównań).
    Oj, boli prawda, boli….

    #88511
    B.i.z.o.n
    Participant

    Afera bo ktoś kogoś nazwał grubasem buhahaha

    #88518
    Rince von Wind
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    ”one wrote:

    nie rozumiem usuwania zlosliwych postow, jesli nie bylo personalnej ublizki na zasadzie: ty ch*ju itd.

    Spisek, wiadomo nam powszechnie, że wy tam w Manchesterze wielu rzeczy jeszcze nie rozumiecie jeśli o forum chodzi… Rasizm i wulgaryzmy to u was constans, czyż nie?
    Ja tez nie rozumiem, co takiego było nieprawdziwego czy uwłaczajacego waszym Adminom, ze wykasowali dosłownie cały temat!!! 😯 😆 😯 (na szczęście zapisałem kopię, aby był kiedyś materiał do porównań).
    Oj, boli prawda, boli….[/quote]

    Nie skasowany a przeniesiony. Odpowiedzia mogla byc wojna slowna (zle rozwiazanie), ban (nie lubie), badz usuniecie calej dyskusji ktora i tak niczego nie wnosila – pozostal komunikat

    Pozatym jakos nie mogles sie oprzec pokusie zepchniecia sprawy na manchesterskie forum? Zachowujesz sie jak KC w czasach stalina z haslami w stylu "A w ameryce to murzynow bija i wyzyskuja", @u nas nie jest moze dobrze, ale tamci to dopiero maja…"

    Gdybym podszedl "osobiscie" do tamtego tematu jak i twoich paru wczesniejszych wypowiedzi skonczylo by sie poprostu banem i kasacja konta. No, ale musze sie jeszcze uczyc od "miszcza" jak prowadzic forum i byc znienawidzonym przez spora czesc uzytkownikow

    #88545
    Marta Klecz
    Członek

    Bo w tworzeniu czy tez organizowaniu- nie chodzi o to by zrobic byle co i byle jak…chodzi o to by to mialo jakas wartoc , chocby merytoryczna- bo w innym wypadku to jaka ma to wartosc?

    Obrzucanie sie blotem nic nie da- ale po raz kolejny apeluje do was ludzie byscie krytyke przyjmowali wlasnie na klate – niewazne od jej wielkosci.

    Glupio sie zrobi, lyso ale wlasnie z tego bierze sie motywacja do robienia czegos lepiej.

    Z pokora ale tez duma przez zycie.

    (nie wierze ze nie macie tam kogos bardziej fotogenicznego)

    #88550
    lodzianka
    Participant

    A mnie nie przeszkadza czy ktos jest gruby czy nie. Kazdy wykonuje swoja prace tak jak umie. Ciekawe ilu z Was mialoby odwage wystapic przed kamera i pozniej dac sie tak objechac na forum. Mnie sie praca Faty podoba i gratuluje odwagi.

    #88552
    rollingstone
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    lodzianka wrote:

    A mnie nie przeszkadza czy ktos jest gruby czy nie. Kazdy wykonuje swoja prace tak jak umie. Ciekawe ilu z Was mialoby odwage wystapic przed kamera i pozniej dac sie tak objechac na forum. Mnie sie praca Faty podoba i gratuluje odwagi.

    mnie tez nie przeszkadza tusza prezentera pod warunkiem ze reporter prezentuje sie estetycznie i ladnie mowi przez ciaglosc programu. Jest to bardzo razace jesli w programie (profesjonalnym czy amatroskim – a Fata za dziennikarza/reportera sie podaje od dawien dawna) redaktor kaleczy jezyk niepoprawnie wymawiac koncowki wyrazow – dla przykladu z wycieczki po Leeds, cz. 1 – 'za mnom’, 'walory sprawiajom’. Taka wymowa do pieknej polszczyzny nie nalezy.

    #88554
    one man army
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    ”one wrote:

    nie rozumiem usuwania zlosliwych postow, jesli nie bylo personalnej ublizki na zasadzie: ty ch*ju itd.

    Spisek, wiadomo nam powszechnie, że wy tam w Manchesterze wielu rzeczy jeszcze nie rozumiecie jeśli o forum chodzi… Rasizm i wulgaryzmy to u was constans, czyż nie?
    Ja tez nie rozumiem, co takiego było nieprawdziwego czy uwłaczajacego waszym Adminom, ze wykasowali dosłownie cały temat!!! 😯 😆 😯 (na szczęście zapisałem kopię, aby był kiedyś materiał do porównań).
    Oj, boli prawda, boli….[/quote]

    zalosne… twoja obsesja na punkcie naszego forum przybiera rozmiarow choroby, a juz myslalem ze sobie odpusciles…
    boli cie mocno, ze nasze forum trzyma sie swietnie, a tutaj ludzie coraz mniej czuja sie jak u siebie…
    no coz, lecz dalej swoje kompleksy. zawsze to wiecej tematow do obsmiania z atuinem przez gg 😀

    ty zaczales, ja koncze tego offtopa.

    #88565
    kunegunda
    Participant

    ja nie obzucalem nikogo blotem
    tylko napisalem:
    ze fata jest gruby i zaslania caly widok za soba
    oraz odpowiedzilem na posta poszukujemy reporterow:
    a co fata tak zle wypadl ?
    (to sa te moje uwlaczajace godnosci i chamskie odzywki)
    a jeszcze jedno skomentowalem film BT
    napisalem ze kolega z filmu autopromuje swoje miejsce zamieszknia zapenw aby laski na niego polecialy (co sugeruje jego pozycja na filmie 😆 )
    lal chamstwo i prostactwo w pelny wydaniu 😆 😆 😆 😆

    #88573
    ?
    Participant


    oraz odpowiedzilem na posta poszukujemy reporterow:
    a co fata tak zle wypadl ?[/color:8ebc7177f7]

    Kunegundo, odpowiedz tego typu, zupelnie nic nie wnosi do mojego postu.
    Post zamiescilam po to. zeby przylaczyli sie do nas kreatywni ludzi (ty niestety nie odpowiedziales wiec wnioskuje, ze wolisz siedziec w domku i krytykowac). Nie boimy sie krytyki ale nie ma sesu slac zlosliwosci, ktore do niczego sie nie przydaja. Powtarzam raz jeszcze, jezeli ktokolwiek sadzi ze potrefi lepiej niz Fata-czekam na maila: info@ctrlspace.co.uk
    Wezcie prosze pod uwage ze jest nas tylko piatka i poswiecamy duzo czasu na projekt tv a nie jest to latwe.

    #88574
    ?
    Participant

    a jeszcze jedno skomentowalem film BT
    napisalem ze kolega z filmu autopromuje swoje miejsce zamieszknia zapenw aby laski na niego polecialy (co sugeruje jego pozycja na filmie 😆 )[/color:55dd6d9533]

    Hmmm. Niestety moj drogi to moje miejsce zamieszkania. Jezeli nie dostrzegasz zartu w tym filmiku to pretensje kieruj do mnie bo ja jestem autorka.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.