Strona główna Działy Praca Work – at -home

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #87310
    tonieja
    Członek
    #90761
    eve6
    Participant

    Witam, ma ktoś namiary na jakis portal z ofertami pracy przez net?? nie chodzi mi o klikanie w banery ale cos dla freelancerów, cos jak "zlece.pl" 😆

    #90773
    KwiateK
    Participant
    #92177
    fatemeh
    Participant

    Czy ktos z Was pracowal w Anglii jako market researcher w domu? Ewentualnie znal kogos kto to robi(l)? Praca polegajaca na wykonywaniu telefonow (z wykorzystaniem wlasnej linii telefonicznej).

    #92179
    7sisters
    Participant

    Nie, ale mam ochote urwac ***** kazdemu takiemu ********** ktory do mnie wydzwania.

    #92180
    fatemeh
    Participant

    he he he – to nie bede ja jakby co!

    Znalazlam ciekawa oferte dla osob wladajacych jezykami obcymi i bylam ciekawa, czy ktos czegos podobnego juz sprobowal…
    😉

    #92223
    ela1981
    Participant

    ja kiedys "dostalam" taka prace, mialam dzwonic ze swojego telefonu, musilam podac im moja taryfe/koszt do zaakceptowania i jak wszystko uzgodnilismy stworzyli mi dostep online, gdzie byly pytania i odpowiedzi do wyboru, mialam nawet test/przyklad do zrobienia. Jego wykonanie oznaczalo automatyczna gotowosc. No dobra zrobilam ten przyklad (prosty aby poznac jak to dziala) i wtedy przydzielili mi pierwsza porcje klientow do obdzwonienia. Wszystko bylo cudnie zorganizowane, w bazie kazdy klient mial osobny profil czyli te pytania i odpowiedzi, tylko dzwonic i pytac i wprowadzac do kompa i zapisywac. Ilosc pytan ich zlozonosc, ilosc odpwiedzi, trudny rynek jakies techniczne sprawy juz nie pamietam, ogromna baza klientow spowodowaly ze sie wycofalam, dzwonili dlaczego i ze jak zmienie zdanie to oni sa nadal chetni czyli mozna wnioskowac, ze nie maja duzo chetnych. Ogrom pracy (1 rozmowa ok 40-60minut ale to nic bo za to mieli zwracac kase) byl niewspolmierny do kasy, moze mnie to przerazilo, bo z czasem nabiera sie wprawy we wszystkim, ale raczej nie polecam.

    #95165
    ToRuNiAk
    Członek

    Co sądzicie (może ktoś już próbował) o czymś takim
    http://www.solidearnings.org/index.htm
    sporo takich ogłoszen jest na gumtree i nie wiem czy to ściema czy prawda?!

    #95178
    v-tec
    Członek

    Wszystkie te ogłoszenia mają 2 wspólne cechy 1. wymagają 'opłaty wstępnej/za szkolenie/materiały’ itp. zanim zaczniesz zarabiać te duże pieniądze, 2. nigdy wprost nie podają w jaki sposób je zarobisz (bo wtedy wyszłoby na jaw że to kit)
    jak dla mnie to jedyni którzy coś na tych ogłoszeniach zarabiają to ci co je dają 🙂

    #95211
    ela1981
    Participant

    ja kiedys juz pisalam bo dostalam taka prace z domu i zrezygnowalam, ale to bylo troche inaczej bo ogloszenie bylo z job centre i nic sie nie placilo na wstepie a tu taka dziwna oplata
    moim zdaniem moze to nie byc firma krzak, pewnie dziala i jak zaplacisz to dostaniesz zamowienie do wykonania ale gowno zarobisz, a sie narobisz i poniesiesz koszty
    jak ci zalezy to skontaktuj sie z gosciem o imieniu Tim, on pracuje dla tej firmy o ktorej ja pisalam, moze kogos szukaja, przynajmniej nie ma zadnych oplat wstepnych, ale naprawde nie polecem, na ich stronie jest kontakt http://www.packagingeurope.com/Default.aspx

    #96742
    angel_eyes
    Participant

    Witam, czy slyszal ktos moze albo sam sie zetknal z praca polegajaca na przepisywaniu,wprowadzaniu jakis danych do komputera we wlasnym domu?( Homebased Typist/Data Entry Clerk ) Troche to jest dla mnie podejrzane bo pisza ze mozna zarobic od 300-600 funtow tygodniowo. Slyszal ktos moze o tym?

    #96745
    kdssi648
    Participant

    wszyscy by tak pracowali, nie pchaj sie w to

    #96746
    adam.s.leeds
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    angel_eyes wrote:

    Witam, czy slyszal ktos moze albo sam sie zetknal z praca polegajaca na przepisywaniu,wprowadzaniu jakis danych do komputera we wlasnym domu?( Homebased Typist/Data Entry Clerk ) Troche to jest dla mnie podejrzane bo pisza ze mozna zarobic od 300-600 funtow tygodniowo. Slyszal ktos moze o tym?

    Nie pchaj sie w to. Te pseudo firmy szukaja tylko naiwnych dzieki ktorym beda mogli nabijac w butelke innych.Miedzy innymi naprzyklad daja ci przepisywac lub poprawiac,niby szybko napisane,tresci e-mailow.Sek w tym ze mail wtedy wychodzi z twojego kompa,twojego ip adresu,itd. Jesli bedzie draka-pierwsza jestes ty lapana. Sprzedaja w ten sposob mase podrobek lekarstw itd. a wszystko wyglada jak profesionalny orginal i takiego ty przepisujesz reklame. Sek w tym ze towar sprzedaja i zarabiaja oni a reklame robisz ty. Przy wpadce ty jestes tym dealerem oni tylko posrednikami itd. To tylko niektore z przykladow z zycia po wiecej informacji pobiegaj po internecie, naprzyklad F.B.I , europol itd.

    #96769
    angel_eyes
    Participant

    Tak właśnie myślałam… 😕 dzięki za odp

    #96856
    jackyl
    Participant

    zdarzaja sie prawdziwe oferty pracy w domu (ale nie z takim poziomem wyplat i za dostep do nich nie trzeba placic), ale wiekszosc to niestety proba wyludzenia kasy za mozliwosc dostepu do informacji o takich ofertach..

    bardzo czesto oferty dla 'typistow domowych’ (za ktore trzeba oczywiscie zaplacic) polegaja na wytlumaczeniu jak klepac reklamy w google adwords promujace rozne programy partnerskie, produktow cyfrowych (ebooki, software itp.), prowadzone przez np. clickbank, tudziez innych 'bardziej tradycyjnych’ – obslugiwanych np. przez commission junction. Zarobic mozna na tym niezle, to fakt, ale wymaga to inwestycji (wiec stracic tez mozna), umiejetnosci pisania krotkich tekstow reklamowych, najlepiej orientacji w SEM (seach engine marketing) i/lub rynkach niszowych, plus tak zwanego szczescia 😉

    jak masz dostep do takiej oferty za darmo, mozesz sprobowac, jesli masz cos zaplacic na wstepie, raczej sobie daruj 🙂

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.