Strona główna Działy Praca Work – at -home

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    fatamorgana
    Participant

Odwiedź stronę http://www.freelancers.com
    Pozdrawiam.

mia
    Członek

Dzieki 😀
    Pozdrawiam

ela1981
    Participant

W Angli homeworkers sa bardzo popularni, nie jest to napewno takie lipne jak w Polsce, jesli bedziesz pracowala z 8 godz dziennie to napewno zarobisz te NMW na miesiac. Plusy sa takie, ze oczywiscie nie musisz pracowac codziennie, mozesz w okreslonych dniach nie brac pracy itp. natomiast czasami firmy stawiaja wymagania (np: wolny pokoj dla pakowaczy. zeby mogl sie zmiescic towar, alarm przeciwpozarowy (czesto sami daja)). Z firma podpisujesz umowe w odroznieniu od free lancersow. Nigdy nie pracowalam jako homeworker, ale zaczelam prace typu free lancer. Tzn. przyjela mnie jakas firma (na podstawie rozmow telefonicznych), mialam wchodzic na ich strone, mialm swoje hasla itp i mialam przydzielona prace ktora mialam wykonac (dzwonic do firm, zadawac pytania i uaktualniac baze danych). Jak juz zobaczylam ile to pytan (conajmniej godzinna rozmowa) i ile firm do obdzwonienia to "rece opadli" i zrezygnowalam (a ja myslalam, ze za darmo mi beda placic 😆 😉 ) Umowy rzadej sie nie podpisuje sie. Jak masz duzo czasu wolnego to dobra sprawa, ale uwazam, ze normalnej pracy nie zastapi, przynajmniej mi by brakowalo kontaktu z ludzmi.

mia
    Członek

Zle mnie troche zrozumialas. Mam stala prace, ktorej nie chce zmieniac a to mialoby byc cos dodatkowego.

Dzieki za informacje. Pozdrawiam

ela1981
    Participant

To nie chodzi o zrozumienie, bo przeciez tego nie napisalas poprostu wyrazilam swoja opinie. Ale wiesz – jak masz tyle wolego czasu i nudzi ci sie to napewno warto sprobowac, przeciez mozesz zawsze zrezygnowac. Powodzenia, pozdrawiam

mia
    Członek

Dziekuje i pozdrawiam

yuuki
    Członek

drugi etat=ebay.co.uk 😀

mia
    Członek

I co niby mam tam sprzedawac?? Lancuszek jest prosty: zarob-kup a potem dopiero sprzedaj. Wiec na eBayu to moge na razie tylko sama kupuje… najczesciej ksiazki[/list]

mia
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

Odwiedź stronę http://www.freelancers.com
    Pozdrawiam.

Raz jescze dzieki Ci Fata ale to nie dla mnie…

Pozdrawiam

magdalena123
    Participant

czesc, ja od dwoch lat zajmuje sie avon w UK i musze powiedziec ze ku mojemu zaskoczeniu wychodzi to doskonale.
    wybierasz sobie czas pracy, nikt cie do niczego nie zmusza, praca jest latwa i ciekawa a przy okazji kosmetyki dla siebie masz za polowe ceny i mniej. jezeli chcesz porozmawiac podeslij mi swoj tel chetnie oddzwonie. uwierz mi jest to realna praca i pieniadze, ja sama mam 2 maluchow i dlatego pilnie poszukiwalam czegos dodatkowego zeby podreperowac domowy budzet! teraz zarabiam wiecej jak moj maz i pracuje tylko kilka godzim tygodniowo. pozdrawiam magda

Lady_Nikon
    Participant

Hej!
    Czy ktos z was pracowal kiedys w taki sposob? Wiem, ze w Polsce chalupnictwo to jeden wielki niewypal, ale tu moze byc inaczej. Mam duzo wolnego czasu, internet i chcialam to w jakis pozyteczny sposob wykorzystac. Bede wdzieczna za wszelie opinie, uwag i wskazowki.

Pozdrowionka

Lady_Nikon
    Participant

Może ktoś z Was wie , czy w UK można i gdzie znaleźć "pracę chałupniczą"? Mieszkam w Bradford i z racji tego,że jeszcze studiuję nie mam możliwości podjęcia stałej pracy , a chciałabym zarobić parę funcików?! Z góry dziękuję za odpowiedź .

fatamorgana
    Participant

Był kiedyś taki temat, ale z tego co pamiętam generalnie nie bardzo to wyglądało ciekawie z opowiadań ludzi.
    Pozdrawiam.

Jakiego masz Nikona?
    🙂 😉

Lady_Nikon
    Participant

Szkoda…myślałam,że może uda mi się coś znależć!

A co do Nikona…Teraz jest już Fuji! 😀

ela1981
    Participant

w porownaniu z Polska wychodzi to tu lepiej tzn: jest wiecej firm poszukujacych pracownikow domowych i jest to wszytsko udokumentowane i bardziej formalne. Niestety ciezko znalesc taka prace, zarobki zaleza od ilosci wykonanej pracy, podobno jak sie pracuje ok 9 godzin dziennie to mozna wyciagnac ok 200£ na tydzien jak sie do dobrej firmy trafi (znam ludzi tak pracujacych, nie jest to moje wlasne doswiadczenie)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.