Strona główna Działy Hyde Park Muzulmanie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 121)
  • Autor
    Wpisy
  • #91282
    fatamorgana
    Participant

    Berti, masz wszelkie szanse pobić rekord długości posta…
    A poza tym, nie wiem czy wiesz, ale V-tec nie czyta długich postów. 😆
    A Ty mu się tak produkujesz. 😉

    #91296
    Anonim
    Gość

    Witek, tak to był żart. 🙂

    Skoro mowa o Palestynie polecam film
    http://www.alterkino.org/index.php?subaction=showfull&id=1202565074&archive=&start_from=&ucat=1,6&juz kiedyś już wklejałem.

    #91297
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    berti wrote:

    Od siebie dodam tylko jeszcze jedno pytanie na ktore nikt rozsadnie odpowiedziec nie potrafi. [b:0909601f6a]Otoz w WTC na codzien pracowalo okolo 3000 ludzi pochodzenia zydowskiego a w dniu zamachu w pracy bylo …..6[/b:0909601f6a]. Reszta urlopy,chorobowe i niby korki i dojechac nie szlo. Wierzysz w taki przypadek? Bo ja nie!! Wiadomo,Mosad wiedzial.swoich ostrzegl,tych 6 widocznie wylonczylo telefony i przyplacili zyciem.

    I co ty na to? Pozdrawiam

    to robota amerykańskich i izraelskich służb specjalnych by móc walczyć z "terroryzmem".

    #91303
    Baggins
    Participant

    [quote:cd58cdafa3]Rozumiem że to żart ale na wypadek gdyby ktoś wziął na poważnie to wyjaśniam że nie widzę żadnych oznak antysemityzmu, ani rasizmu, ani nie obrażam religii, każdy ma prawo wierzyć w co i kogo chce, niech będzie to Allah, to nie wiara jest problemem ale zasady postępowania które islam narzuca swoim wyznawcom , rozróżniajmy te kwestie. Moja religia może kazać modlić się do karpia i to jest ok, ale może też zawierać konkretny nakaz strzelania do każdego kto przechodzi przed moim domem po północy, i co, pozwolicie mi spokojnie praktykować żeby nie obrazić moich uczuć religijnych?
    [/quote]

    zaraz pojawia sie ci, ktorzy naprzeciwko wytocza dziala pt ” basnie tysiaca i jednej nocy” i wielki ”wplyw” islamu na rozwoj kultury.

    co do postu bertiego:

    Walczacych Zydow w izraelu nadal darze sympatia (moze mylnie), natomiast to co wyprawiaja ci wplywowi na calym swiecie to lagodnie ujmujac -skandal (chocby antypolska nagonka z racji niewyplacania ”odszkodowacn”)

    [quote:cd58cdafa3]Cenimy i szanujemy wielokulturowość Anglii i nie akceptujemy na forum wypowiedzi, które obrażają inne narodowości, rasy ludzkie i religie. [/quote]
    Lenistwo Kurdow nie jest obraza tylko faktem, jedyne co chce im sie robic to biegac po benefity

    #91311
    7sisters
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    "wojti" wrote:

    berti wrote:

    Od siebie dodam tylko jeszcze jedno pytanie na ktore nikt rozsadnie odpowiedziec nie potrafi. [b:1c4c08d9e8]Otoz w WTC na codzien pracowalo okolo 3000 ludzi pochodzenia zydowskiego a w dniu zamachu w pracy bylo …..6[/b:1c4c08d9e8]. Reszta urlopy,chorobowe i niby korki i dojechac nie szlo. Wierzysz w taki przypadek? Bo ja nie!! Wiadomo,Mosad wiedzial.swoich ostrzegl,tych 6 widocznie wylonczylo telefony i przyplacili zyciem.

    I co ty na to? Pozdrawiam

    http://usinfo.state.gov/media/Archive/2005/Jan/14-260933.html

    Moze przestalibyscie powtarzac naiwne teorie spiskowe?

    #91320
    Uxbridge
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    7sisters wrote:

    http://usinfo.state.gov/media/Archive/2005/Jan/14-260933.html
    Moze przestalibyscie powtarzac naiwne teorie spiskowe?

    To daremne, 7Sisters. Ludzie nie powtarzaja takich rzeczy dlatego ze sa wiarygodne (ich to nie interesuje) ale ze potwierdzaja ich chora wizje swiata. Zaraz sie dowiesz ze twoj link to klamliwa zydowska propaganda. A prawda jest inna bo… musi byc inna.
    Cos mi sie wydaje ze wyp.rd.le ten watek w kosmos, a na swoje usprawiedliwienie mam to, ze jestem liberalnym komunista wyznania islamskiego, pracujacym dla Mossadu i Kosciola Katolickiego (nikt tu nie wspomnial o wszechpoteznym Watykanie? – dziwne) oplacanym z tajnych kont Kongresu USA.

    #91330
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Uxbridge wrote:

    7sisters wrote:

    http://usinfo.state.gov/media/Archive/2005/Jan/14-260933.html
    Moze przestalibyscie powtarzac naiwne teorie spiskowe?

    To daremne, 7Sisters. Ludzie nie powtarzaja takich rzeczy dlatego ze sa wiarygodne (ich to nie interesuje) ale ze potwierdzaja ich chora wizje swiata. [/quote]

    Unbrigxe to bardzo ciekawy watek choc troche niepoprawny politycznie. Po niektórych nie spodziewalem sie tak radykalnych pogladów. Dlatego na pewno wy***lony zostanie w kosmos 🙂

    Bardzo interesujace sa fakty z ataku na kwatere głowna trzeba byc naiwnym zeby uwierzyc w atak terorystow. Rosjanie wcale nie sa gorsi choc nie wysadzaja budnkow na tak szeroka skale by wplywac na rekacje spoleczne (a jak Putinowi notowania skoczyly przed wyborami). Preferuja usuwac niewygodne jednostki w rózny sposob co tez jest bzdura i urojeniami maniakalnych spiskowcow.

    http://www.polskieradio.pl/krajiswiat/wiadomosciswiat/artykul20626.html

    ps. 7sisters na czym polega wiarygodnosc twojej strony haha?

    #91331
    7sisters
    Participant

    Wojti, chyba nie masz zamiaru bronic tutaj tych bredni o wysadzeniu WTC przez CIA i ataku na Pentagon za pomoca mysliwcow?

    #91332
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    7sisters wrote:

    Wojti, chyba nie masz zamiaru bronic tutaj tych bredni o wysadzeniu WTC przez CIA i ataku na Pentagon za pomoca mysliwcow?

    sam brednie opowiadasz. Pentagon to doskonaly przyklad mistyfikacji 🙂

    #91335
    7sisters
    Participant

    Mialem Cie za madrzejszego.

    Jakie masz doswiadczenie w zakresie katastrof budowlanych czy w ogole budownictwa?

    Poczytaj sobie na temat zawalenia sie WTC cos bardziej profesjonalnego niz 'Loose change’, porozmawiaj sobie z rzeczoznawcami ppoz i konstruktorami, moze przestaniesz sie fascynowac spiskowa teoria dziejow.

    Nie inaczej jest z Pentagonem, tyle tylko ze tutaj znacznie trudniej dotrzec do infromacji, co dziwic moze chyba tylko pieciolatka.

    #91337
    Anonim
    Gość

    7sisters nie bede wiecej z Toba dyskutowal na ten temat. to juz kiedys bylo walkowane. zarowno jedna jak i druga strona przedstawia swoje dowody, opinie swoich fachowcow. doskonale wiesz co stanowilo elementy nosne wtc a z tym mam doswiadczenie. zbyt wiele spraw budzi watpliowsci i pozostalo niewyjasnionych.

    wracajac do watku o muzulmanach i traktowaniu kobiet:
    http://wiadomosci.onet.pl/1700313,28350,wiadomosceu.html

    #91339
    berti
    Participant

    ja tez juz tematu ciagnac dalej nie mam zamiaru,przedstawilem chyba juz wszystko co o tym mysle. Dodam moze tylko tyle ze widok byl straszny a wlasciwie przez pierwsze godziny po zamachu wogole go nie bylo,tyle kurzu i dymu.Bylem 6 blokow dalej podczas ataku w barze na sniadaniu i myslalem ze dwa tiry sie zderzyly taki huk byl mimo ze 6 blokow to spora odleglosc. Dopiero po wyjsciu na ulice zobaczylem cos,w co nigdy wczesniej bym nie uwierzyl.Jak dodam ze wybuchl taki chaos ze w normalny dzien wracalem z manhattanu z pracy metrem okolo 30min do domu to w ten dzien wracalem………..9 godzin.Kompletnie nic nie chodzilo..od metra po komorki,jedyny ratunek dostac sie na drugi brzeg Hudsonu ( mieszkalem w Jersey City) byl prom ale dostac sie na niego gdzie widocznosc byla tylko na wyciag reki graniczylo z cudem a jak juz dotarlo sie do portu to National Gwardia i wojsko najpierw puszczalo kobiety i dzieci na koncu mezczyzn,do tego uzbrojeni po zeby….nikomu bym nie zyczyl tych przezyc. Pozdrawiam

    #91341
    Baggins
    Participant

    😕 jak watek zostanie wyp…ony w kosmos to wracamy do motywow pt:”smieszne tylko to z czego my sie smiejemy” albo ”prawdziwe to w co my wierzymy”

    #91346
    v-tec
    Członek

    Ux plis nie wyp.rda.aj wątka w kosmos bo nieco się w nim naprodukowałem, szkoda by było. Proponuję podzielić i wyp.rdo.ić od momentu kiedy zeszło na psy czyli na wtc i żydów

    #91353
    Marta Klecz
    Członek

    Do Bagginsa

    Kurdowie byli jedyna narodowoscia zaraz po polakach wyrozniajaca sie pracowitoscia. A to z mojego doswiadczenia z pracy w agencji.

    CZytales basnie tysiaca i jednej nocy? Moze powinienes….

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 121)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.