Strona główna Działy Hyde Park Muzulmanie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #14818
    kunegunda
    Participant

    moze temat oklepany ale co sadzicie o takich rzeczach.
    wywieszanie angielskiej flagi przy domach muzumanskich jest zle widziane ( city cuncil nakazuje sciagac flagi)
    w Blackburn np miasto nie jest przystrajane na swieta bo muzumanie sa tym urazeni. (acha jesli myslicie ze w waszej okolicy jest ich pelno to prosze abys owiedzil to miasto)

    #82311
    koukla
    Participant

    Jak pracowalam jeszcze w fabryce i jak byly swieta Bozego Narodzenia to o jakimkolwiek urlopie moglismy tylko pomarzyc, nawet w wigile czy boxing day trza bylo do roboty, a jak bylo swieto muzulmanow (Ramadan) to nikogo w pracy nie bylo, kazdy z nich mial wolne 😯 😯

    #82314
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

    moze temat oklepany ale co sadzicie o takich rzeczach.
    wywieszanie angielskiej flagi przy domach muzumanskich jest zle widziane ( city cuncil nakazuje sciagac flagi)
    w Blackburn np miasto nie jest przystrajane na swieta bo muzumanie sa tym urazeni. (acha jesli myslicie ze w waszej okolicy jest ich pelno to prosze abys owiedzil to miasto)

    Nie podoba mi sie to. Moim zdaniem w niedalekiej przyszłości gdy muzułmanizm opanuje Europe przynajmniej tą zachodnia będzie to normą.

    #82325
    kunegunda
    Participant

    dla nich juz jest to norma:-)
    pamietaj my nie mozemy nosic otwarcie krzyzyka na lancuszku poniewaz ich to obraza. albo sprobuj powiesic obrazek jezusa w swojej szafce mozesz byc pewien ze zawiesza cie w pracy. NIestety nie dziala to w druga strone. mini koran wywieszony w taksowkach to norma

    #82346
    v-tec
    Członek

    Muzułmanie robią to na co im prawo i władza pozwala.
    Swoją drogą ciekawe z tą flagą. Czy aby te rewelacje nie pochodzą z The Sun? Wywiesiłbym flagę żeby to sprawdzić, ale trochę głupio by było skoro nie jestem Anglikiem..

    #82363
    derailed
    Participant

    Z tym krzyzykiem to mi sie spodobalo i postanowilem dzisiaj w pracy sciagnac krawat i wywalic krzyzyk na koszule. Zobacze jak zareaguja muzulmanie u mnie w biurze.
    😆 😆 😆

    #82365
    Baggins
    Participant

    Polityczna poprawnosc i tyle, caly zachod. Sprobuj podac pomysl zbudowania kosciola na ich terenach, albo niech dziewczyna na wakacje tam pojedzie i pokaze odrobine ciala. Religia ekspansywna, cos przed czym miedzy innymi Polska bronila Europe (z racji polozenia geograficznego) dzis Europa daje za darmo pod grozba kar za rasizm. Ninja biegajacy po ulicach i cala rodzina jezdzaca na jednym miesiecznym bilecie (przeciez nie wiadomo co kryje sie za ta maska). Placz juz sie zaczyna, niedlugo bedziesz musial do meczetu chodzic przynajmniej raz w tygodniu. No, ale moze i council house dostaniesz jak sprowadzisz 20 wujkow z Polski.

    #82366
    Marta Klecz
    Członek

    jakby za malo kosciolow bylo..

    Te koscioly to najlepiej sie nadaja na mieszkania…

    #82367
    Baggins
    Participant

    bez komentarza…

    #82385
    Sandgirl
    Członek

    Jako ze jeszcze nie pracuje to nie mam zadnych doswiadczen zwiazanych z miejscem pracy. Co do szkol – na uniwerku / w collegu mamy 3 tygodnie wolnego w okolicach bozego narodzenia i 3 tygodnie w okolicach wielkanocy. To jedyne dni wolne jakie mamy, zadnych dni wolnych z okazji innych swiat nie zauwazylam. (Half term break nie licze, bo to nie z okazji swiat 😉 )

    #82401
    Anonim
    Gość

    V-tec ma rację. Anglicy sami sobie są winni to oni określają prawa w swoim kraju.
    Zastanawiam sie tylko czy robią to w imię lewicowej doktryny wolności i tolerancji (obowiazujacej w WE) czy to wynik błędnej polityki ustępstw z niedalekiej przeszłości.:roll:

    Muzułmanie jako społeczność są skuteczni (czesem wybucho), dbają o swoją tradycję, kulturę co zapewnia im rozwój i przyszła dominację a wtedy zapomnimy co to tolerancja i wolność. W swoich krajach mają mniej wolności niż w UK. Mam nadzieje że jednak Anglia się obudzi a jak nie to pozostanie wyjechać lub zapuscic brode.
    😆

    #82402
    kunegunda
    Participant

    ja jestem niewierzacy ale przerabianie jakiejkolwiek swiatyni na moieszkanie uwazam za bardzo niestosowne

    #82406
    Marta Klecz
    Członek

    Niestosowne to wydawanie kasy na budowe kosciolow – Polska jest tego najlepszym przykladem, zamiast pomagania biednym.

    mi sie podoba praktyczne wykorzystanie budynku koscielnego

    Przynajmniej ktos bedzie mial tam swoj dom.

    Akurat kosciolow nam nie zabraknie.
    Wszedzie jest ich pelno – jak pubow.

    #82407
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Marta wrote:

    Niestosowne to wydawanie kasy na budowe kosciolow – Polska jest tego najlepszym przykladem, zamiast pomagania biednym.

    mi sie podoba praktyczne wykorzystanie budynku koscielnego

    Przynajmniej ktos bedzie mial tam swoj dom.

    Akurat kosciolow nam nie zabraknie.
    Wszedzie jest ich pelno – jak pubow.

    Dom bozy 😮

    Z pozostałym sie zgadzam.

    W Rzeszowie w miejscu gdzie kiedyś mieszkałem w promieniu 10 minut marszu obecnie znajdują się 3 kościoły, duży krzyż na rondzie i osiedlowa figurka.
    Taki parafialny przerost ambicji przynosi tylko negatywne skutki. Mlodzi sie odwracaja od kosciola a na tym (również) oparta jest nasza kultura, historia wiec nie powinnismy tego niszczyć.

    #82409
    Baggins
    Participant

    q-rwa ludzie, co wy pieprzyciee 🙂 ?. Jak ktos pisze ”kosciol” to od razu musicie wywalac wlasne uprzedzenia? jeszcze poleccie z moherowym beretem, ciemnogrodem i innymi pierdolami rodem z GW.
    Podalem przyklady:
    1. kosciol – niewolno, bo sie arab zdenerwuje,
    meczet – wolno, bo sie arab zdenerwuje

    2. Sukienka w iranie, iraku czy czyms takim – niewolno, kobieta ma sie maskowac
    Maska na twarzy – musi byc bo taka kultura, niewazne ze inny kraj i co sie za ta maska kryje

    3. My mozemy klepac biale kobiety w tylek na disco,
    Wy nie mozecie, bo to nasze kobiety

    zalozcie se temat ”jak ja nienawidze kosciola” i sobie tam piszcie, a nie reagujecie na kazde wspomnienie jakims jadem w dodatku odbiegajac od tematu.

    Takie sa fakty, tolerancja i klepanie w plecy jest w oswieconej Europie czyms najwazniejszym, jadac do arabow spotkac sie mozemy tylko z szykanami, albo czyms gorszym. sprzedajemy wlasna kulture, nic nie dostajemy w zamian.

    Kungunda ma racje, te tematy juz byly i nic tu dodawac, nikt zdania nie zmieni. Lepiej naskakiwac na kazdego kto powie cos o polskosci, jako zamknietego umyslowo niz powiedziec pare slow prawdy.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.