Strona główna Działy Hyde Park Kara śmierci

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
  • #80223
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    derailed wrote:

    dora750 wrote:

    Czytałam ,że wiara jest cechą wrodzoną, ale obficie występuje tylko u 10% populacji 😕

    A gdzie to czytalas??? W miesieczniku ksiedza Rydzyka???[/quote]

    No i tu cię rozczaruję. Jakbyś czytał moje posty dokładniej, to byś wiedział, że nie jestem katoliczką, wobec tego nie interesuje mnie ani Rydzyk, ani jego działalność.
    Bardziej jestem zainteresowana tym, co ma do powiedzenia Dawid Wilkerson.

    Żeby było śmieszniej, czytałam to na forum o psychofizjonomice 🙂 ( dziedzina wiedzy zajmująca się odczytywaniem cech charakteru i predyspozycji człowieka z jego wyglądu zewnętrznego).

    #80228
    Anonim
    Gość
    ”cheeky wrote:

    Ja moge podac przyklad z zycia. Moj kuzyn spedzil w wiezieniu 20 lat swojego zycia. W prawdzie nie siedzial za morderstwo, ale byl recydywista. .

    Ja też mogę przytoczyć takie przykłady. Ludzi, z którymi znałam się 20 lat temu, którzy "kombinowali" z moim kuzynem, który nota bene marnie skończył- powiesił się w więznieniu. Powiązania z Pruszkowem. Byli zwykłymi gangsterami. W więzieniu poznali Jezusa. Nawrócili się. Dziś są głowami rodzin. Świecą przykałdem. Okazują się inteligentnymi, wykształconymi ludźmi, są starszymi w Zborach…

    Oczywiście są i tacy, którzy udają na pokaz nawrócenie, żeby tylko wyjść z bagna. Ale szybko można jednych od drugich odróżnić…

    #80287
    dafunkonline
    Participant

    dora.. widzisz.. dla niektórych śmierć jest ucieczką od kłopotów, a dla innych dopiero uświadomienie sobie własnego postępowania jest formą ucieczki od życia w kłamstwie i przemocy..

    jeden odnajduje szczęście w religii, inny w rodzinie, a jeszcze inny w pracy…
    ale szansa na to, że człowiek po wyjściu na wolność zmieni swoje postępowanie jest niestety mała… sukces resocjalizacji polega w głównej mierze na przekonianiu do niej osadzonego… jeśli da się go przekonać to już coś
    jednak dla morderców, o których była mowa nie może być szansy na życie w społeczeństwie… mogą oni się poddać wewnętrznemu oczyszczeniu.. przez boga, rzemiosło, ale nie można im pozwolić na życie wśród nas…

    #80303
    derailed
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dora750 wrote:

    derailed wrote:

    dora750 wrote:

    Czytałam ,że wiara jest cechą wrodzoną, ale obficie występuje tylko u 10% populacji 😕

    A gdzie to czytalas??? W miesieczniku ksiedza Rydzyka???[/quote]

    No i tu cię rozczaruję. Jakbyś czytał moje posty dokładniej, to byś wiedział, że nie jestem katoliczką, wobec tego nie interesuje mnie ani Rydzyk, ani jego działalność.
    Bardziej jestem zainteresowana tym, co ma do powiedzenia Dawid Wilkerson.

    Żeby było śmieszniej, czytałam to na forum o psychofizjonomice 🙂 ( dziedzina wiedzy zajmująca się odczytywaniem cech charakteru i predyspozycji człowieka z jego wyglądu zewnętrznego).[/quote]

    Wiem kto to jest David Wilkerson(nie jestem zubr zeby mnie trzymac pod ochrona) za dlugo w tym siedze zeby nie wiedziec i dokladnie czytam twoje posty. Owszem czyni on dobrze dla ludzi ale nie uwazam go za jakikolwiek autorytet w kwestii religi i wiary.

    Ale ja juz zakonczylem dyskusje na ten temat pare postow wczesniej…
    Niech Ci bedzie…
    Pozdro 😉

    #80321
    Indra
    Participant

    Kara smierci to zle okreslenie. Taka smierc jest zemsta, nie kara.

    #80324
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dafunkonline wrote:

    jednak dla morderców, o których była mowa nie może być szansy na życie w społeczeństwie… mogą oni się poddać wewnętrznemu oczyszczeniu.. przez boga, rzemiosło, ale nie można im pozwolić na życie wśród nas…

    Oczywiście to, że jestem przeciwko karze śmierci nie znaczy, że jestem za amnestią. Bo nie jestem 😉

    #80325
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    derailed wrote:

    Pozdro 😉

    Pozdro 😛

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.