Strona główna Działy Hyde Park Polskie sklepy

  • This topic has odpowiedzi, 20 wypowiedzi, and was last updated 15 years temu by xana.
Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #61235
    Malgon
    Participant

    Jest jeszcze jeden z polska obsluga – taki maly na Harrogate Road zaraz za Somerfieldem po lewej stronie. Polski chleb, sledziki, troche wedlin, polskie ciasta , etc.

    #61260
    cheeky girl
    Participant

    tam maja bardzo drogo;-)) ale mila Pani sprzedawczyni 🙂 zawsze pogada i poplotkuje i pamietala mnie, nawet jak przyszlam po prawie rocznej przerwie;-))

    #61270
    hammer18
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    Zgadza się. (O to właśnie chodzi, aby pisali różni ludzie, a nie tylko ja czy wciąż kilka tych samych osób).
    🙂 😉 😆
    Ale czy tamte dwa mają szefową i sprzedawczynię w jednej osobie…?
    W Ośrodku Polskim właścicielem jest Ośrodek, a w targu miejskim szef, a może oboje? (Hammer wie lepiej, bo tam bywał ostatnio więcej…).
    Nieważne zresztą, ważne że są, bo żaden pakistański sklep nie będzie tak nam bliski jak ten prawdziwie polski jednak…
    I tu Nata ma rację.

    Hammer wie i i nie powie 😀 😀 ale na Beestonie nie jest to jedyny sklep z szefowa czy szefem i obsluga w jednej osobie 😉

    #61272
    v-tec
    Członek

    Nie wiem może co niektórzy chodzą do sklepu dla szefowych czy sprzedawczyń a ja jednak po to żeby kupić sobie coś polskiego sprzedawca może być ciapaty albo czarny I’m not bothered.

    Spragnionym wieści z kraju (choć jedzonko także tam mają a jakże) polecam sklep w polskim klubie przy parafii gdzie można kupić polskie tygodniki w atrakcyjnych cenach już od 60p

    #111926
    100%polak
    Participant

    Polski sklep ktory jako pierwsz powstal w Yorku przy Walmgate zostal zamkniety.To samo spotkalo sklep w Selby.

    #111930
    fatamorgana
    Participant

    Ooooo! Czyżby to sklepy tego kolesia, co tu kiedyś tak wrzeszczał o swoich prawach do wolności zamieszczania reklam, gdzie jemu się spodoba???
    Jeśli to ten sam- a podejrzewam że tak, bo chwalił się, ze ma sklepy właśnie tam- to nie dziwi mnie.
    Dziki kapitalizm w polskim wydaniu oraz brak poszanowania zasad panujących na rynku zawsze źle się kończy… 🙄 😕
    Nie wróżyłem dłuższej kariery buractwu.

    #111967
    Minek
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Nata wrote:

    Interesuje mnie mianowicie jedna sprawa- czy wiecie gdzie sa polskie sklepy??? takie prawdziwie polskie, z Polakiem za lada;-) Interesuje mnie cale Yorkshire (York, Bradford, Hudderfield, Sheffield, Halifax, Wakefield, Castleford, Harrogate, Skipton, Keighley, Dewsbury, Wetherby etc).
    A jezeli ktos znalby jeszcze numer telefonu, to byloby super- no, zakladajac, ze sie ta wiedza tajemna podzieli;-)

    C A S T L E F O R D – Beancroft Road

    #111970
    schatz33
    Członek

    Najtanszy polski sklep jest na dworcu autobusowym jak "janusze" nadjezdzaja z polski autobusem. Mozna kupic prawie wszystko,wystarczy spytac i to po cenach prosto z polskich hurtowni gdyz tam 48h wczesniej zakupione i zero pojecia ile tu kosztuje i jaki przelicznik brac. hehehe narka

    #111976
    antek77
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    schatz33 wrote:

    Najtanszy polski sklep jest na dworcu autobusowym jak "janusze" nadjezdzaja z polski autobusem. Mozna kupic prawie wszystko,wystarczy spytac i to po cenach prosto z polskich hurtowni gdyz tam 48h wczesniej zakupione i zero pojecia ile tu kosztuje i jaki przelicznik brac. hehehe narka

    Najśmieszniejsze jest to,że ty też byłeś tym ”Januszem” :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    #111983
    kadwa
    Participant

    przy markecie w Leeds jest tez nowy polski sklep Magdalenka – mozna wejsc do niego od strony parkingu lub przez market

    #113381
    julka
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Asix wrote:

    Nata wrote:

    Interesuje mnie mianowicie jedna sprawa- czy wiecie gdzie sa polskie sklepy??? takie prawdziwie polskie, z Polakiem za lada;-) Interesuje mnie cale Yorkshire (York, Bradford, Hudderfield, Sheffield, Halifax, Wakefield, Castleford, Harrogate, Skipton, Keighley, Dewsbury, Wetherby etc).
    A jezeli ktos znalby jeszcze numer telefonu, to byloby super- no, zakladajac, ze sie ta wiedza tajemna podzieli;-)

    n

    W Skipton nie ma 😉
    Osobiscie nie ubolewam.[/quote]

    A ja troche ubolewam, jak mnie najdzie ochota na makaron z serem bialym… ;(

    #114058
    xana
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kadwa wrote:

    przy markecie w Leeds jest tez nowy polski sklep Magdalenka – mozna wejsc do niego od strony parkingu lub przez market

    I nawet jest czynny w niedzielę dzięki temu drugiemu wejściu 🙂

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.