Strona główna Działy Hyde Park Polskie sklepy

  • This topic has odpowiedzi, 20 wypowiedzi, and was last updated 15 years temu by xana.
Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #12625
    Nata
    Członek

    Fatamorgana lub inny administratorze- pisze od razu, ze nie poswiecilam wystarczajaco duzo czasu na zglebienie calego forum, wiec jezeli pytanie to juz kiedys padlo- przepraszam………

    Interesuje mnie mianowicie jedna sprawa- czy wiecie gdzie sa polskie sklepy??? takie prawdziwie polskie, z Polakiem za lada;-) Interesuje mnie cale Yorkshire (York, Bradford, Hudderfield, Sheffield, Halifax, Wakefield, Castleford, Harrogate, Skipton, Keighley, Dewsbury, Wetherby etc).
    A jezeli ktos znalby jeszcze numer telefonu, to byloby super- no, zakladajac, ze sie ta wiedza tajemna podzieli;-)

    Jezeli nie wykracza to poza regulamin, to czy moglabym poprosic o takie informacje na mojego emaila? natali00@wp.pl

    Oki, chyba wszytsko, dzieki i pozdrawiam no i czekam na odpowiedzi…
    n

    #61029
    Asix
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Nata wrote:

    Interesuje mnie mianowicie jedna sprawa- czy wiecie gdzie sa polskie sklepy??? takie prawdziwie polskie, z Polakiem za lada;-) Interesuje mnie cale Yorkshire (York, Bradford, Hudderfield, Sheffield, Halifax, Wakefield, Castleford, Harrogate, Skipton, Keighley, Dewsbury, Wetherby etc).
    A jezeli ktos znalby jeszcze numer telefonu, to byloby super- no, zakladajac, ze sie ta wiedza tajemna podzieli;-)

    n

    W Skipton nie ma 😉
    Osobiscie nie ubolewam.

    #61037
    hammer18
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Nata wrote:

    Fatamorgana lub inny administratorze- pisze od razu, ze nie poswiecilam wystarczajaco duzo czasu na zglebienie calego forum, wiec jezeli pytanie to juz kiedys padlo- przepraszam………

    Interesuje mnie mianowicie jedna sprawa- czy wiecie gdzie sa polskie sklepy??? takie prawdziwie polskie, z Polakiem za lada;-) Interesuje mnie cale Yorkshire (York, Bradford, Hudderfield, Sheffield, Halifax, Wakefield, Castleford, Harrogate, Skipton, Keighley, Dewsbury, Wetherby etc).
    A jezeli ktos znalby jeszcze numer telefonu, to byloby super- no, zakladajac, ze sie ta wiedza tajemna podzieli;-)

    Jezeli nie wykracza to poza regulamin, to czy moglabym poprosic o takie informacje na mojego emaila? natali00@wp.pl

    Oki, chyba wszytsko, dzieki i pozdrawiam no i czekam na odpowiedzi…
    n

    fata nie jest administratorem,a pytanie pewnie padlo ale nie tak obszeren chodzi o zasieg!!!
    forum jest poto zeby pytac nie musisz przepraszac

    Pozdrawiam

    #61051
    7sisters
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hammer18 wrote:

    forum jest poto zeby pytac nie musisz przepraszac

    Najwyraźniej Forum zyskało sobie reputację Sfinksa 😉 i ludziska zaczynają padać plackiem zanim ośmielą się o cokolwiek spytać. Trzeba się zastanowić nad sobą, Panie i Panowie.

    Co do sklepów, to znam tylko jeden w Rochdale, ale jest mały i raczej kiepski.

    #61058
    Juliusz S?owacki
    Participant

    W Huddersfield jest polski sklep ale bardzo drogi, za to znam dwa sklepy u pakich gdzie można dość tanio się obkupić w polskie jedzonko, alkochol i papierosy.

    #61128
    GAWEL
    Participant

    Sklepow ci u nas dostatek nawet polskich !!! choc nie wiem skad te CENY wytrzasneli ❓ mimo ze jestesmy ……. to wyksztalconymi i liczyc umiemy !!!! 😈

    #61130
    Uxbridge
    Członek

    Hej! Na co czekasz? Otwieraj polski sklep z cenami jak w Polsce! 😀 Klientów masz zapewnionych 24/7 i jeszcze kolejki będą…
    Tylu ludzi szuka tu pracy, więc na pewno znajdziesz chętnego na sprzedawcę za polską pensję 😆 😆 😆

    #61131
    Prekursor
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Uxbridge wrote:

    Hej! Na co czekasz? Otwieraj polski sklep z cenami jak w Polsce! 😀 Klientów masz zapewnionych 24/7 i jeszcze kolejki będą…
    Tylu ludzi szuka tu pracy, więc na pewno znajdziesz chętnego na sprzedawcę za polską pensję 😆 😆 😆

    Rodzina zatrudnionych jeszcze bedzie doplacac firmie w naturze! 😆

    #61134
    Uxbridge
    Członek

    W poniedziałek idę do banku z biznesplanem. Będą głupcami jak w to nie wejdą 😀 Tylko z samego rana, żeby mnie kto nie ubiegł.

    #61136
    Prekursor
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Uxbridge wrote:

    W poniedziałek idę do banku z biznesplanem. Będą głupcami jak w to nie wejdą 😀 Tylko z samego rana, żeby mnie kto nie ubiegł.

    A jutro nie mozesz?Pewnie jutro idziesz z innym biznesplanem! 8)

    #61139
    Uxbridge
    Członek

    Jakbyś zgadł, bystrzak z Ciebie. Jutro proponuję bankom otwarcie w Anglii sieci polskich urzędów, z genuine polskim personelem i tradycjami.
    I co? Zatkało was!

    #61141
    Prekursor
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Uxbridge wrote:

    Jakbyś zgadł, bystrzak z Ciebie. Jutro proponuję bankom otwarcie w Anglii sieci polskich urzędów, z genuine polskim personelem i tradycjami.
    I co? Zatkało was!

    Nie takie rzeczy zgadywałem. 8)

    Ja planuję otworzyć firmę produkującą samochody latające przy współpracy z NASA.

    Tylko nim to nastąpi ludzie Ropy Naftowej wpłyną na moją wielokrotną śmierć i wyparowanie mojej rodziny,przyjaciół i znajomych! 🙄

    Więc zapytam czy warto ryzykować?

    #61194
    fatamorgana
    Participant

    [quote:3b972fb776]Fatamorgana lub inny administratorze- pisze od razu, ze nie poswiecilam wystarczajaco duzo czasu na zglebienie calego forum, wiec jezeli pytanie to juz kiedys padlo- przepraszam……… [/quote]

    😯 Hehe…dawno się tak nie uśmiałem…. 😆 😆 😆
    Niech mnie nikt nie posądzi o naśmiewanie się, ale po prostu taka wesołość mnie wzięła jak to przeczytałem…że eeech…
    Ludzie kochani, czy naprawdę myślicie, że jak raz opieprzyliśmy jednego nachalnego sklepikarza, to mamy uczulenie na temat "Sklepy polskie w Yorkshire?" 🙂 Albo pytania takie jak te od razu będziemy tępić? Nieeee…

    Zarówno ja jak i "inny Aministrator" mówimy w takich sprawach jednym głosem. Pytajcie do woli, ogłaszajcie czego poszukujecie (ale ogłoszenia prosimy dawać w "Ogłoszeniach"…), niczego się nie wstydźcie, nie obawiajcie i…piszcie, nawet na priva jak nie wiecie co dać na forum- czy nie jesteście pewni czegoś…
    Pozdrawiam.
    Nata, jedyny polski sklep z polską szefową i sprzedawczynią jednocześnie jestna Beestonie- "Polskie Specjały". Poniżej świateł na górce, w dół, po prawej. Lodge Lane, przy Beeston Rd.
    Polecam. 🙂 🙂

    #61230
    chudzi
    Participant

    …jedyny polski sklep z polską szefową i sprzedawczynią jednocześnie jestna Beestonie- "Polskie Specjały".

    Eeee – to chyba jakaś nieścisłość…
    W Leeds znam jeszcze przynajmniej dwa polskie sklepy z polska obsługą i całkiem przyzwoitym zaopatrzeniem:
    1) przy polskiej parafii/polskim klubie na Chapeltown Rd
    2) na Leeds Market – niemal w samym centrum od strony Vicar Ln

    #61232
    fatamorgana
    Participant

    Zgadza się. (O to właśnie chodzi, aby pisali różni ludzie, a nie tylko ja czy wciąż kilka tych samych osób).
    🙂 😉 😆
    Ale czy tamte dwa mają szefową i sprzedawczynię w jednej osobie…?
    W Ośrodku Polskim właścicielem jest Ośrodek, a w targu miejskim szef, a może oboje? (Hammer wie lepiej, bo tam bywał ostatnio więcej…).
    Nieważne zresztą, ważne że są, bo żaden pakistański sklep nie będzie tak nam bliski jak ten prawdziwie polski jednak…
    I tu Nata ma rację.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.