Strona główna Działy Hyde Park Która dzielnica w Leds??

Wyświetlanych postów: 13 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #66019
    Uxbridge
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    asz293 wrote:

    Dziękuję za cenne informacje 🙂 muszę i chcę mieszkać w spokojnej dzielnicy bo jak wcześniej pisałam mam 10 letnią córkę. Nie będę się wtedy tak o nią bała. W takich dzielnicach na pewno też są dobre bezpieczne szkoły podstawowe.
    A co to znaczy drogie domy? Jesli możecie to podajcie mniej więcej ceny. Chcemy wynająć jakiś mały dom. Dziękuję 🙂 🙂 🙂

    Dziewczyno! Z twoich postów wynika, że nie znasz języka a pracy będziesz szukać na miejscu. Mam nadzieję że nie chcesz przyjechać z dzieckiem?
    Bo to najgorszy pomysł z możliwych. Nawet nie chce mi się pisać na jakie problemy się narażasz. Jeśli na dodatek przyjeżdżasz sama z dzieckiem to już w ogóle szaleństwo! Jeśli natomiast chcesz przyjechać np. z mężem, to znacznie lepszy pomysł żeby on przyjechał najpierw, zorganizował sobie pracę i dom a ty dojedziesz potem.

    A mały domek (pokój z kuchnią + sypialnia) w przyzwoitej dzielnicy to co najmniej 500 funtów na miesiąc + council tax + opłaty = jakieś 600-700.
    A ty będziesz zarabiała (jak znajdziesz pracę) 800 na rękę.
    Ale bez pracy i referencji takiego domu nie wynajmiesz. Zresztą na początek trzeba zapłacić kaucję i czynsz za miesiąc z góry, czyli co najmniej 1000 funtów. Zastanów się!

    #66022
    hammer18
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    DeeBee wrote:

    Witam.
    Ja mieszkam w dzielicy która kiedyś uchodziła za "dodgy" a jest to Seacroft. Powiem tak: jest bardzo spokojnie, ceny przystępne. Mieszkam tu (w Leeds) już trochę i z tego co wiem to polecałbym: Horsforth – bardzo ładnie ale nie tanio, Moortown – jak wyżej, Adel – ja wyżej, Cookridge – spokojnie i ładnie, ale daleko do centrum, Whinmoor – ładnie cicho i daleko do centrum, Bramley – średnio, ale dużo lepiej niż np. Harehills, Rodley – bajkowo i drogo, Pudsey – bardzo ładnie i daleko do centrum. Ogólna zasada jest taka: im dalej od centrum tym bezpieczniej, szczególnie jeżeli jest to w kierunku na północ od centrum….choć mimo wszystko polecam. Warto czasami posiedzieć dłużej w samochodzie za cenę spokoju w domu i jego okolicach.
    Pozdrav
    DeeBee

    seacroft mhhh spedzam tam wiecje czasu niz w domu i wsyztskei dzielnice ktore wymienilas sa ciekawsze od tego miejsca!!niewiem gdzie dokladnie na searofcie mieszkasz ale tam chyba nie ma normalnego miejsca i dlatego ejst tanio!!!

    #66064
    asz293
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Uxbridge wrote:

    asz293 wrote:

    Dziękuję za cenne informacje 🙂 muszę i chcę mieszkać w spokojnej dzielnicy bo jak wcześniej pisałam mam 10 letnią córkę. Nie będę się wtedy tak o nią bała. W takich dzielnicach na pewno też są dobre bezpieczne szkoły podstawowe.
    A co to znaczy drogie domy? Jesli możecie to podajcie mniej więcej ceny. Chcemy wynająć jakiś mały dom. Dziękuję 🙂 🙂 🙂

    Dziewczyno! Z twoich postów wynika, że nie znasz języka a pracy będziesz szukać na miejscu. Mam nadzieję że nie chcesz przyjechać z dzieckiem?
    Bo to najgorszy pomysł z możliwych. Nawet nie chce mi się pisać na jakie problemy się narażasz. Jeśli na dodatek przyjeżdżasz sama z dzieckiem to już w ogóle szaleństwo! Jeśli natomiast chcesz przyjechać np. z mężem, to znacznie lepszy pomysł żeby on przyjechał najpierw, zorganizował sobie pracę i dom a ty dojedziesz potem.

    A mały domek (pokój z kuchnią + sypialnia) w przyzwoitej dzielnicy to co najmniej 500 funtów na miesiąc + council tax + opłaty = jakieś 600-700.
    A ty będziesz zarabiała (jak znajdziesz pracę) 800 na rękę.
    Ale bez pracy i referencji takiego domu nie wynajmiesz. Zresztą na początek trzeba zapłacić kaucję i czynsz za miesiąc z góry, czyli co najmniej 1000 funtów. Zastanów się![/quote]

    Dokładnie mam zamiar tak zrobić jak napisałeś-łaś. Nie jestem kretynką i nie chcę aby moje dziecko miało problemy. Tak na wariackich papierach może jechać sobie osoba samotna i najczęściej kończy się to płaczem i wykupionym biletem powrotnym przez rodzinę w Polsce. Aby uniknąc jakichkolwiek problemów dlatego również pytam was na forum aby być doinformowana przez co bezpieczniejsza .

    #66065
    asz293
    Participant

    Ale dziękuję za rady dobre czy stawiające do pionu wszystkie są dobre 🙂

    #66104
    DeeBee
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hammer18 wrote:

    DeeBee wrote:

    Witam.
    Ja mieszkam w dzielicy która kiedyś uchodziła za "dodgy" a jest to Seacroft. Powiem tak: jest bardzo spokojnie, ceny przystępne. Mieszkam tu (w Leeds) już trochę i z tego co wiem to polecałbym: Horsforth – bardzo ładnie ale nie tanio, Moortown – jak wyżej, Adel – ja wyżej, Cookridge – spokojnie i ładnie, ale daleko do centrum, Whinmoor – ładnie cicho i daleko do centrum, Bramley – średnio, ale dużo lepiej niż np. Harehills, Rodley – bajkowo i drogo, Pudsey – bardzo ładnie i daleko do centrum. Ogólna zasada jest taka: im dalej od centrum tym bezpieczniej, szczególnie jeżeli jest to w kierunku na północ od centrum….choć mimo wszystko polecam. Warto czasami posiedzieć dłużej w samochodzie za cenę spokoju w domu i jego okolicach.
    Pozdrav
    DeeBee

    seacroft mhhh spedzam tam wiecje czasu niz w domu i wsyztskei dzielnice ktore wymienilas sa ciekawsze od tego miejsca!!niewiem gdzie dokladnie na searofcie mieszkasz ale tam chyba nie ma normalnego miejsca i dlatego ejst tanio!!![/quote]

    Ja mieszkam zaraz przy ring road A6120 – niektóre mapy podają że moja ulica to już Whinmoor (po drugiej stronie A6120), a więc jest to outskirts of seacroft – nie jest źle póki co. Mieszkam tu od września zeszłego roku.

    #66113
    GAWEL
    Participant

    Czyli wiemy wszystko ….ze wszedzie dobrze ale najlepiej jest tam ….
    gdzie nas nie ma 😉

    #71893
    aneh
    Participant

    Hej
    Niedługo przylatuje do Leeds z czwórką znajomych a dokładniej to będziemy mieszkać w Headingley.Jak tam jest?Fajni ludzie, dużo emigrantów?no i ile kosztuje taxi z Lotniska-gdyz chcialabym się ubezpieczyć.Będe wdzęczna za każdą wiadomosć.Pozdrawiam
    Aneh

    #71907
    danielkety
    Participant

    ja tam mysle ze beeston jest dobrym miejscem do mieszkania (ale okolice skrzyrzowania dewsbery road z laydy pity line) mieszkalem tam pol roku i bylo calkiem fajnie okolicznosci zmusily mnie do przeprowadzki w okolice kasy a tam wiadomo park i mnustwo pakoli poza tym smieci na drodze i multum polakow

    #71914
    marianek
    Członek

    headingley jest spoko. przewaznie studenci ale teraz wiekszosc wybyla na wakacje wiec powinno byc cicho

    #71925
    William
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    aneh wrote:

    Hej
    Niedługo przylatuje do Leeds z czwórką znajomych a dokładniej to będziemy mieszkać w Headingley.Jak tam jest?Fajni ludzie, dużo emigrantów?no i ile kosztuje taxi z Lotniska-gdyz chcialabym się ubezpieczyć.Będe wdzęczna za każdą wiadomosć.Pozdrawiam
    Aneh

    Hej,
    Headingley jest pelne studentow, ale w wakacje ich nie ujrzysz bo wlasnie wyjezdzaja, wiec moze byc troche pusto. Mimo wszystko miejsce bardzo przyjemne. Emigranci to tez glownie studenci, wiec sie wtapiaja w klimat, a Polakow spotykam raz na miesiac jak dobrze pojdzie, moze sa w innej czesci Headingley. Taxi nie powinno byc wiecej niz 10-12 funtow. Pozdrawiam

    #71933
    OBSERWATOR
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    danielkety wrote:

    okolice dewsbery road z laydy pity line) w okolice kasy a tam wiadomo park i [b:95fd61b1b7]mnustwo pakoli[/b:95fd61b1b7] poza tym smieci na drodze i multum polakow

    😯
    RASIZM!!! 😛 i to jak pisany! 😆

    #71970
    aneh
    Participant

    Dzięki wszystkim za info.A Ty William w jakiej części headingley mieszkasz?

    #72434
    Uxbridge
    Członek

    Ze względu na przedłużający się offtopowy spór, reszta wątku znalazła się w dziale "erystyka" (p.t. Rasizm po raz n-ty)[/color:a76f933b42][/size:a76f933b42]

Wyświetlanych postów: 13 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.