Strona główna Działy Erystyka Przeczytaj wartości szanowane na forum Leeds-Manchester.pl

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #20941
    korwin1
    Participant

    dzeiekuje MK za tak szybka odpowiedz na moja prosbe….

    zeby juz nie zasmiecac innym ich tematow, napisze tutaj jakie sa dowdoy na to ze kunegunda lamie regulamin, i jak to napisala jedna osoba za lamanie nalezy sie ban.
    poswiece sie i najpierw podam punkt z regulaminu , po czym potwierdze go cytatem kunegundy. mam nadzieje ze admini cos z nim zrobia, bo my ludzie z kultura mamy dosyc lamania regulaminu i nieprzyjaznej atmosfery na forum jaka wprowadza uzytkownik kunegunda.

    oto moje dowody:.

    [b:1a1c07021f]REGULAMIN MOWI:[/b:1a1c07021f]
    "…tolerancja & poszanowanie prawa

    Naszym zdaniem, jednym z kluczowych czynników powodujących, że "Britain is Great" jest fakt, że obok siebie współżyją ludzie z różnych kultur, różnego koloru skóry, różnych wyznań i narodowości. Cenimy i szanujemy wielokulturowość Anglii i [b:1a1c07021f]nie akceptujemy na forum wypowiedzi, które obrażają inne narodowości, rasy ludzkie i religie."[/size:1a1c07021f][/b:1a1c07021f][/color:1a1c07021f]

    [b:1a1c07021f]CYTATY kunegundy:[/b:1a1c07021f]
    1."Co ma czarny bialego??
    Czarny ma bialego sluchac !"

    2."he he upodabniaja sie do angoli patoli"

    3,"Mozemy pozartowac z kazdej wiary. Niebadzmy tacy ortodoksyjni"

    [b:1a1c07021f]PODSUMOWANIE:[/b:1a1c07021f]
    Ja rowniez szanuje kazda kulture i wiare, zwlaszcza tutaj w Angli, gdzie mamy tak zroznicowana narodowosc. Polacy i Polki lacza sie w rozne zwiazki z osobami innej rasy,byc moze czuja sie oni obrazeni czytajac to, co kunegunda wypisuje? Byc moze przez ten jego rasizm Leeds-Manchester.pl traci uzytkownikow?

    [b:1a1c07021f]OTO CO DALEJ MOWI REGULAMIN:[/b:1a1c07021f]
    Będziemy również kasować posty, które:
    zawierają pomówienia -informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby,
    ujawniają bez czyjejś wyraźnej zgody dane osobowe, identyfikatory komunikatorów internetowych, fotografie, adres e-mail, miejsce zamieszkania, pracy, przebywania, numery telefonów, tablic rejestracyjnych i inne poufne dane,
    [b:1a1c07021f]zawierają słowa powszechnie uznane za niecenzuralne,
    są społecznie niewłaściwe i naruszają zasady netykiety.[/size:1a1c07021f][/b:1a1c07021f][/color:1a1c07021f]

    [b:1a1c07021f]A CO NA TO kunegunda[/b:1a1c07021f]
    1."ale jak mowilem nie jestes zorientowany w temacie a takim glupim pytaniem o to gdzie mozna znalesc takie pytania tylko mnie utwierdzasz ze gowno wiesz."

    2. "jest to pytanie i odpowiedz z egzaminu wstepnego
    ale jak ty mozesz o tym wiedziec jesli jestes polglowkiem??"
    3. "minie nie denerwuje to ze gowno wiesz bo na pytanie nadal nie odpowiedzailes jestes baran i tyle"
    4. "wal sie w dupe stary tylko tyle ci powiem "
    "i tu wlasnie mamy przyklad wielka geba i nic wiecej.
    poszczekam poszczekam i nic "

    [b:1a1c07021f]PODSUMOWANIE[/b:1a1c07021f]
    Czy tak wyraza sie dorosly i odpowiedzialny czlowiek? Wyksztalcony elektryk z angielskimi uprawnieniami-jak sam o sobie mowi??? No nie wydaje mnie sie! Jaki on przyklad daje innym uzytkownikom? Przeciez zagladaja tutaj osoby mlode, czesto dzieci!Dzieki kunegundzie "polska lacina" nie zginie! Chyba nie tak ma byc???

    [b:1a1c07021f]REGULAMIN C.D.[/b:1a1c07021f]

    Jako właściciele Leeds-Manchester.pl nie odpowiadamy za wypowiedzi uczestników forum oraz [b:1a1c07021f]zastrzegamy sobie prawo do usuwania postów oraz kont użytkowników bez podania przyczyn.[/size:1a1c07021f][/b:1a1c07021f][/color:1a1c07021f]

    Rozumiem ze wlasciciele Leeds-Manchester.pl nie odpowiadaja za wypowiedzi uczestnikow forum, ale jak juz podaje sie "na tacy" te wypowiedzi i dowody na lamanie regulaminu, chyba nalezy cos z tym zrobic? Bynajmniej z taka prosba bede sie do nich zwracala, i zachecam innych uczestnikow ktorzy maja juz dosyc wypowiedzi kunegundy o apelowanie do adminow o to samo.

    taki wlasnie "list otwarty" wysylam do adminow. zobaczymy czy cos z tym zrobia. Podalem mnostwo przykladow lamania regulaminu, dlaczego tak pozno ktos z nas sie zorientowal ze kunegunda lamie go notorycznie? ale lepiej pozno niz wcale.
    Sadze ze forum bez kunegundy bedzie lepsze, bardziej kulturalne i odpowiedzi w koncu beda na temat.
    Ze imie "Janusz" juz nie bedzie ponizane!
    Ze kunegunda znikajac z forum da nam swiadomosc ze na nowo mozemy zadac dowolne pytanie bez obaw o to, ze odpowiedz otrzymana bedzie z ironia, ze juz nie bedziemy wysmiewani i szykanowani!

    #139900
    kunegunda
    Participant

    😆 😆

    LAMACZA REGULAMINOW MOWIMY ZDECYDOWANE [b:2efb6809ae]NIE[/b:2efb6809ae]

    #139902
    jorge
    Participant

    podpisuje sie pod tym, tylko ze kundzia nie wytrzma bez leeds pl i zalozy nowe konto.

    #139904
    kunegunda
    Participant

    dostalem propozycje z programu Taniec z gwiazdami jestem popularniejszy niz wszyscy razem tam wystepujacy 😆

    #139905
    sylwia
    Członek

    korwin chlopie wez idz ty poszukaj pracy moze cos pod lepetyna zmieni jak zaczniesz cos robic ze swoim zyciem i czasem
    😆

    a co do obrazania innych znalazlam ten tekst i nalezy do ciebie

    kunegudna ma szeroki nos bo wszedzie go w****dala.
    zazwyczaj nie pisze na temat, smieje sie z innych.
    zrobmy ankiete czy go zbanowac.

    🙄

    #139911
    Anonim
    Nieaktywny

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sylwia wrote:

    korwin chlopie wez idz ty poszukaj pracy moze cos pod lepetyna zmieni jak zaczniesz cos robic ze swoim zyciem i czasem
    😆

    a co do obrazania innych znalazlam ten tekst i nalezy do ciebie

    kunegudna ma szeroki nos bo wszedzie go w****dala.
    zazwyczaj nie pisze na temat, smieje sie z innych.
    zrobmy ankiete czy go zbanowac.

    🙄

    ciemnoto on nie pisal ze szuka pracy….czemu wy mu ciagle o szukaniu tej pracy????/

    #139912
    Anonim
    Nieaktywny

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    korwin1 wrote:

    dzeiekuje MK za tak szybka odpowiedz na moja prosbe….

    zeby juz ……………………(ble ble ble ble) ………………….na bedzie z ironia, ze juz nie bedziemy wysmiewani i szykanowani!

    wczules sie za mocno koles nudne to juz jak flaki z olejem jest wykend,, idz sobie na spacer, na basen albo gdzies i przestan marnowac czas.. na ambiscje tak ci wjechal czy co???

    #139914
    sylwia
    Członek

    [quote:fcb0119e49]ciemnoto on nie pisal ze szuka pracy….czemu wy mu ciagle o szukaniu tej pracy????/[/quote]

    twoj nick wszystko tlumaczy 😆

    a wysylam go do pracy bo nie podoba mi sie ze utrzymywanie jakiegos cwaniaczka , no i tez zajmie sie czyms innym niz forum

    #139921
    Anonim
    Nieaktywny

    hahah 10 minut po moim poscie dwie odpowiedzi hahah zacznijcie rozwijac sobie jakies hobby jak mozna sprawdzac co 10 minut leeds pl hahahaaha
    nie pamietam dobrze bo czytalem toche na szybko ale tamten gosc pytal o MAja to rozumiem jako maternity a… chyba ze zle pamietam a to znaczy ze chyba nie szuka pracy to po co dawac mu oferty z praca to tak jak ja bym wam wklejal ogloszenia samochodow teraz pozdro musze juz naprawde spadac( ja na przyklad jesli was to interesuje za nic nie chcialbym zmienic swojej pracy {dlatego nie wiem czemu sie dziwicie ze gosc sie bulwersuje} bo miedzy innymi bez niej nie mogl bym sledzic leed pl

    #139924
    korwin1
    Participant

    no juz jestem, tesknilas sylwia co? mialem cos waznego do roboty- szpiegowalem ciebie 😀
    Wiecie drodzy uzytkownicy dlaczego sylwia zawsze tak zawziecie broni kunegunde???? bo ona jest jego zona 😯
    A skad to wiem? podamkilka przykladow:
    1. kunegunda zawsze powtarzal ze jego zona pracuje w HSBC- prosze jak na tacy ona sama o tym pisze!
    2. kunegunda powtarza ze mieszka w Bradford- ona tez o tym pisze!
    3. kunegunda chwalil sie gdzie to nie byl na wakacjach, znalazlem ich wspolny wypoczynek-Jamajka!
    4. kunegunda to rasista-ona to potwierdza tymi slowami "moj maz zawsze marzyl by za kazdego przejechanego ciapka chociaz funta placili "
    5.kunegunda wyraza sie wulgarnie, ona pomimo ze jest kobieta rowniez "oznacza to ze nikt dawno Cie dobrze nie zerznal" albo "Chyba nikt Ci do tej pory "komina dobrze nie wyczyścił"
    6. jak ona moze mowic ze jest dobra matka? ma 2letnie dziecko! jaki przyklad mu daje? kiedys dziecko przeczyta co mamusia wypisywala na forum i za glowe sie zlapie!!! wez sie kobito zastanow nad soba!jestes ulgarna, ordynarna i niewychowana! BYNAJMNIEJ KUNEGUNDA POTRAFI SIE CZASAMI W JEZYK UGRYZC, A ty pewnie juz warujesz przed kompem i czekasz az sie odezwe. sprawdz lepiej czy dziecko nie jst glode, idz z nim na spacer, zainteresuj sie!!!!!!

    #139926
    korwin1
    Participant

    przypominam innym ze ankieta nadal trwa
    http://www.leeds-manchester.pl/forum/viewtopic.php?t=10934

    #139930
    lineline7
    Participant

    a nasz Krzysio ( kunegunda ) to nie pan co dogorywa swoje cieple stanowisko 😉
    tylko PAN wielki Pan nie mylac czasem z januszem
    ktory pracuje na morley w gowerze przez javelina ;););)

    #139932
    kunegunda
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    lineline7 wrote:

    a nasz Krzysio ( kunegunda ) to nie pan co dogorywa swoje cieple stanowisko 😉
    tylko PAN wielki Pan nie mylac czasem z januszem
    ktory pracuje na morley w gowerze przez javelina ;););)

    oj ja biedny rozgryzles mnie 😯 😯 😯 😯

    #139933
    kunegunda
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    korwin1 wrote:

    no juz jestem, tesknilas sylwia co? mialem cos waznego do roboty- szpiegowalem ciebie 😀
    Wiecie drodzy uzytkownicy dlaczego sylwia zawsze tak zawziecie broni kunegunde???? bo ona jest jego zona 😯
    A skad to wiem? podamkilka przykladow:
    1. kunegunda zawsze powtarzal ze jego zona pracuje w HSBC- prosze jak na tacy ona sama o tym pisze!
    2. kunegunda powtarza ze mieszka w Bradford- ona tez o tym pisze!
    3. kunegunda chwalil sie gdzie to nie byl na wakacjach, znalazlem ich wspolny wypoczynek-Jamajka!
    4. kunegunda to rasista-ona to potwierdza tymi slowami "moj maz zawsze marzyl by za kazdego przejechanego ciapka chociaz funta placili "
    5.kunegunda wyraza sie wulgarnie, ona pomimo ze jest kobieta rowniez "oznacza to ze nikt dawno Cie dobrze nie zerznal" albo "Chyba nikt Ci do tej pory "komina dobrze nie wyczyścił"
    6. jak ona moze mowic ze jest dobra matka? ma 2letnie dziecko! jaki przyklad mu daje? kiedys dziecko przeczyta co mamusia wypisywala na forum i za glowe sie zlapie!!! wez sie kobito zastanow nad soba!jestes ulgarna, ordynarna i niewychowana! BYNAJMNIEJ KUNEGUNDA POTRAFI SIE CZASAMI W JEZYK UGRYZC, A ty pewnie juz warujesz przed kompem i czekasz az sie odezwe. sprawdz lepiej czy dziecko nie jst glode, idz z nim na spacer, zainteresuj sie!!!!!!

    Kapitan Zbik na tropie

    #139935
    Anonim
    Nieaktywny

    ja slyszalem ze pan kunegunda wielka jego mosc ustawia wozki z supermarketu w bradford w asdzie, ponoc 3 przerwy ma w tym jedna platna nawet:)))
    ale chwalil sie ze duzo fajnych gadzetow mozna znalesc i sporo dorobic(rozne rzeczy ludzie w troley’ach zostawiaja,
    dlatego taki kozak nadziany jest:))

    ps . a polakow nie lubi dla tego ze wozkow nie odstawiaja a szczegolnie tacy janusze jak ja:))) potem on musi zapier.dalac 😛

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.