Strona główna Działy Erystyka Klotnia o doplaty dla nian

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
  • #135644
    sandra26
    Członek

    No i co Halko, to nie jest dowodem, że teraz mnie nie ma w Leeds. Życie na walizkach, cóż, często zmusza do tego praca, jaką się wykonuje, ale nie muszę się nikomu tłumaczyć, a Ty nie musisz mi wcale wierzyć. Karmisz się jedynie tym, że kogoś obrzucisz błotem, ale to już nie moja sprawa.

    #135645
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Helka wrote:

    sandra26 wrote:

    sylwia wrote:

    :104982e843 wrote:

    Droga osobo w postaci "koleżanki", której wydaje się, że właśnie wynalazła OFSTED:

    😯 ja chyba tez czytam ale naprawde choc sie stram nie potrafie zrozumiec co ty wlasciwie chcesz mi powiedziec i przekazac 🙄

    wiedze moze mam bo pracowalam w edukacji i szkolnictwie w UK nie sypie pomyslami z rekawa wypowiadam sie tylko wtedy jesli mam o czyms pojecie,ba czasami nawet robie takie 😯 oczy jak czytam kogos odpowiedz np twoja . Piszesz ze Kunegunda udziela sie na forum i jest nie mily ale z ciekawosci przeczytalam pare twoich postow i nie wiele roznisz sie od niego no moze on jest bardziej prostolinijny a ty owijasz w bawelne chcac stworzyc swoj obraz jako osoby inteligentnej obeznanej we wszystkich tematach , wiesz musze ci to powiedziec daj sobie spokoj bo ci to nie wychodzi 😆 Ktos chyba juz pisal na forum ze ty juz nie mieszkasz w UK od jakiegos czasu a rzucasz sie jak zyd na grzebienu[/quote]

    Bo ktoś może nie zna faktów, jak i mnie samej przede wszystkim., więc skąd może wiedzieć czy mieszkam, czy nie mieszkam, skoro tu jestem na tym forum to…, wyjaśnij sobie sama. A tak w ogóle czy ja zarzuciłam Ci coś, co nie jest prawdą? Przyznałam, że masz wiedzę, a Ty piszesz o mojej inteligencji, jakbym nie miała prawa się wypowiadać. Gdybyś poczytała uważniej moje wpisy, wiedziałabyś, że były one kierowane przede wszystkim do Kunegundy – takie małe przekomarzanie – a nie do Ciebie, więc nie wiem, po jakiego czorta jeszcze mnie tu poniżasz. Chyba nikt Ci do tej pory "komina dobrze nie wyczyścił", a to wszystko tłumaczy. Jesteś zbyt arogancka i wypowiadasz się o innych w sposób, który raczej nie przystoi tak oczytanej osobie, jak Ty, w końcu sama sobie słodzisz.

    A dla Twojej informacji mieszkam w Leeds, więc skoro się nie znamy, nie pisz głupstw, bo g…, za przeproszeniem o mnie wiesz.[/quote]

    To slowa Sandra26 z 23lutego w temacie"poszukiwanie pracy/leeds.

    ja wróciłam do Polski, bo życie z dala od rodziny, w szczególności, gdy w Anglii nie można na nikim polegać, niestety, ale przywiodło mnie z powrotem tutaj do kraju. A tam poznacie, jacy są ludzie…, to Wam gwarantuję.
    W przeliczeniu na złotówki, gdy zarobione w Anglii pieniądze wydaje się w Polsce, każdy sobie myśli, że to mnóstwo kasy, bo nawet najniższa krajowa daje nam w sumie około 4000 zł na miesiąc, przy polskich zarobkach 1200 zł brutto. Do tego mieszkanie, wyżywienie…Z resztą, sami zobaczycie. Trzeba jedynie brać pod uwagę wszystkie za i przeciw. Ale czasem lepiej uczyć się na własnych błędach, żeby coś zrozumieć. Życzę Wam powodzenia w swoich decyzjach, oby były trafne.[/quote]

    A moich słów się nie wyprę, bo to szczera prawda, którą właśnie pokazujesz, szukając dowodów na to, że w ogóle mam uczucia i serce. Mam zacząć cytować Twoje głupie wypowiedzi? Chyba by czasu nie starczyło….Halko:D

    #135649
    kunegunda
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sandra26 wrote:

    No i co Halko, to nie jest dowodem, że teraz mnie nie ma w Leeds. Życie na walizkach, cóż, często zmusza do tego praca, jaką się wykonuje, ale nie muszę się nikomu tłumaczyć, a Ty nie musisz mi wcale wierzyć. Karmisz się jedynie tym, że kogoś obrzucisz błotem, ale to już nie moja sprawa.

    niedosc ze schizofremia to jeszcze sie usmialem z tym obrzucisz blotem 😆 😆 😆 😆

    #135668
    sylwia
    Członek

    [quote:d9efa4e4e2]Chyba nikt Ci do tej pory "komina dobrze nie wyczyścił", a to wszystko tłumaczy. [/quote]
    😯 i ty mnie nazywasz ze ja kogos obrazam czy obrzucam blotem? moze i tak ale nie w tak prostacki i wulgarny sposob jak ty to robisz 🙄
    oj dziecko dziecko mama ci chyba zabawki do podlogi przykrecala 😆
    idz ty sie zastanow nad sama soba i nabierz troche oglady i kultury zanim stoczysz calkowicie , i czytaj ze zrozumieniem moje slowa

    [quote:d9efa4e4e2]kocham cie sylwiu tak prostolinijnie[/quote]
    😯 no prosze Kunegunda tez czlowiek i nawet uczucia ma 😉

    #135679
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sylwia wrote:

    [quote:ac00439108]Chyba nikt Ci do tej pory "komina dobrze nie wyczyścił", a to wszystko tłumaczy.

    😯 i ty mnie nazywasz ze ja kogos obrazam czy obrzucam blotem? moze i tak ale nie w tak prostacki i wulgarny sposob jak ty to robisz 🙄
    oj dziecko dziecko mama ci chyba zabawki do podlogi przykrecala 😆
    idz ty sie zastanow nad sama soba i nabierz troche oglady i kultury zanim stoczysz calkowicie , i czytaj ze zrozumieniem moje slowa

    :ac00439108 wrote:

    kocham cie sylwiu tak prostolinijnie

    😯 no prosze Kunegunda tez czlowiek i nawet uczucia ma :wink:[/quote]

    Oj, jak sobie słodzą…, "tak prostolinijnie", a raczej "prostacko". Do pewnego momentu można być grzecznym, a jeśli to nie dociera, trzeba czasem użyć mocniejszych słów, jakkolwiek zrozumiałaś "czyszczenie komina";), bo rozumiem, że tylko "to" mogło przyjść tak "prostolinijnej" osóbce do głowy:D
    A gdy się mówi, że komuś się szare komórki przepalają, to jakbyś to zrozumiała, też tym tokiem myślenia?:) No właśnie, pisać, byle tylko pisać i od razu kierować wszystko do jednego wora, a raczej wora (już nie wiem, jak mam pisać, żeby przypadkiem nie skojarzyło Ci się z…).

    #135682
    sylwia
    Członek

    [quote:33afe09000]Oj, jak sobie słodzą…, "tak prostolinijnie", [/quote]

    oj oj zazdroscisz? 😆

    wiesz nie wiem z czym skojarzylo ci sie "czyszczenie komina"
    bo ja nadal nie wiem o co kaman z tym kominem 🙄 Kominiarzy lubisz czy jak?? 🙄

    Widze ze mama zle cie wychowala bo moja nigdy ale to nigdy nie pozwalala sie odzywac w ten sposob nie zaleznie od sytuacji no ale to juz sprawa wychowania , szkoda mi cie dziecino 😥

    #135684
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sylwia wrote:

    [quote:17861494e9]Oj, jak sobie słodzą…, "tak prostolinijnie",

    oj oj zazdroscisz? 😆

    wiesz nie wiem z czym skojarzylo ci sie "czyszczenie komina"
    bo ja nadal nie wiem o co kaman z tym kominem 🙄 Kominiarzy lubisz czy jak?? 🙄

    Widze ze mama zle cie wychowala bo moja nigdy ale to nigdy nie pozwalala sie odzywac w ten sposob nie zaleznie od sytuacji no ale to juz sprawa wychowania , szkoda mi cie dziecino :cry:[/quote]

    Widocznie nie słuchałaś Mamy w tym temacie, bo właśnie się odzywasz w sposób, który Tobie, jako zupełnie mi obcej osobie nie przystoi.

    #135685
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sylwia wrote:

    [quote:ca74d38236]Oj, jak sobie słodzą…, "tak prostolinijnie",

    oj oj zazdroscisz? 😆

    wiesz nie wiem z czym skojarzylo ci sie "czyszczenie komina"
    bo ja nadal nie wiem o co kaman z tym kominem 🙄 Kominiarzy lubisz czy jak?? 🙄

    Widze ze mama zle cie wychowala bo moja nigdy ale to nigdy nie pozwalala sie odzywac w ten sposob nie zaleznie od sytuacji no ale to juz sprawa wychowania , szkoda mi cie dziecino :cry:[/quote]

    A skoro nie wiesz, z czym skojarzyło mi się "Czyszczenie komina", dlaczego wcześniej tak nagle się obruszyłaś, jakbym napisała coś brzydkiego?:)

    #135686
    sylwia
    Członek

    [quote:7876f9e491]A skoro nie wiesz, z czym skojarzyło mi się "Czyszczenie komina", dlaczego wcześniej tak nagle się obruszyłaś, jakbym napisała coś brzydkiego?[/quote]

    bo z twoich sut to wychodza tylko brzydkie slowa 😆

    a i nadal nie wytlumaczylas mi co to ten "zloty srodek " 🙁

    moze ja ci ublizam ale w sposob bardziej subtelny nie znizam sie do slow jakimi ty sie wypowiadasz

    #135687
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sylwia wrote:

    [quote:ddbefe0590]A skoro nie wiesz, z czym skojarzyło mi się "Czyszczenie komina", dlaczego wcześniej tak nagle się obruszyłaś, jakbym napisała coś brzydkiego?

    bo z twoich sut to wychodza tylko brzydkie slowa 😆

    a i nadal nie wytlumaczylas mi co to ten "zloty srodek " 🙁

    moze ja ci ublizam ale w sposob bardziej subtelny nie znizam sie do slow jakimi ty sie wypowiadasz[/quote]

    Tak, bo Ty w ogóle subtelniejsza Jesteś i bardziej extra…, wiesz co, z takimi tekstami, to do podstawówki, chyba, że do niej właśnie chodzisz, to przepraszam. "Nie zniżam się" – to raczej ja muszę się zniżać do Twojego poziomu, żebyś mogła lepiej zrozumieć moje słowa, a to wielka sztuka dostosować się do czyjejś tzw. "subtelności", która jest w dodatku na poziomie podstawówki.

    #135690
    sandra26
    Członek

    A jeśli chodzi o "złoty środek", to akurat powinnaś wiedzieć, jeśli masz to chociażby minimum podstaw, jakich uczono na "Wychowaniu do życia w rodzinie", "Etyce" (o ile takową miałaś w spisie przedmiotów), "Religii", czy chociażby na "Języku Polskim", gdzie w wielu lekturach szkolnych pojawia się motyw "złotego środka", a więc – już tłumaczę – rozwiązania sytuacji, w której każda strona będzie zadowolona, coś pośrodku, co daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. To połączenie rad, jakie ktoś Ci daje, z własnym rozumem, by w końcu odnaleźć sens wszystkiego. Dalej nie dociera…? To już nie mój problem, gdy Twój umysł jest zbyt mały, by cokolwiek kontaktować.

    #135698
    sylwia
    Członek

    widac ze jestes pokoleniem wychowanym na Facebooku 😆 i przepraszam nie milam jezyka polskiego w szkole ani etyki 🙄 a co "zlotego srodka" to chyba moge ci smialo napisac ze moja niania dla corki nim jest 😀

    #135700
    sandra26
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sylwia wrote:

    widac ze jestes pokoleniem wychowanym na Facebooku 😆 i przepraszam nie milam jezyka polskiego w szkole ani etyki 🙄 a co "zlotego srodka" to chyba moge ci smialo napisac ze moja niania dla corki nim jest 😀

    Zdrowie więc Niani Twojego dziecka:), dobrze, że pojęłaś, co miałam na myśli z tym "złotym środkiem", skoro już tak się dopytywałaś.
    Facebook? Nie siedzę tam w ogóle, szczerze mówiąc potrafię obejść się bez portali typu: "Oto 123 zdjęcie mojego bobaska, w tej samej pozycji, za to w innym ciuszku", albo "mizdrzenie się do aparatu w sposób wulgarny, żeby wszyscy widzieli, jaką mam figurę, czy też nowe buciki" – to się nazywa pokolenie Polaczków, dla których ważniejsze jest, żeby "mieć", niż "być".
    Szkoda, że Ty dla własnej córki nie Jesteś "złotym środkiem", no ale cóż, z czasem dziecko da Ci jeszcze popalić.

    #135713
    sylwia
    Członek

    jak smiesz mowic ze jestem zla matka ? 👿
    a no tak bo ty to pewnie z tych kobiet co dziecko sobie zrobia i siedza w domu bo przeciez trzeba je wychowac , a tak naprawde 4 liter do pracy sie nie chce ruszyc 😡 to ze moje dziecko ma nianie nie znaczy ze jest z nia caly 24h 7 dni w tyg , no ale takie maja wlasnie myslenie osoby twojego pokroju ze kobieta ktora oddaje dziecko do opiekunki jest zla matka 🙄 dobrze ze ty w Polsce siedzisz przynajmniej kiedys nie bede na ciebie podatkow placila ( no chyba ze wrocisz)

    #135730
    kunegunda
    Participant

    sandra co ty masz z ta szkola (niewyedukowalas sie czy co jak byl na to czas ?) i caly czas o seksie (chlopa ci trzeba czy co) Pozatym az mi cie szkoda kazda osoba z ktora prowadzisz dyskusje jest kretynem/ka, idiota/ka, skonczyla lub chodzi do podstawowki, nie czyta ze zrozumieniem (to jest twoja najwiekrza bolaczka). No niewiem sandra geniusz otoczona planeta zamieszkala przez uposledzonych niedorozwojow.
    Ale jak to sie mowi : jesli w tlumie luidzi jako jedyni nie zaowazamy wariata to oznacza ze to my n8im jestesmy

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.