Strona główna Działy Czarna lista british school of trucking / 1st class trucking

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #19820
    bartek4
    Participant

    szczerze odradzam wyzej wymieniana firme. najpierw istnieli pod jedna nazwa teraz uzywaja drugiej. złodzieje i oszusci. prawo jazdy u nich robilem 6 miesiecy zamiast 2. no i jeszcze sa mi winni 500 funtow ktorych nie chca oddac. mimo iz nie sa w stanie wywiazac sie z umowy.

    niestety musze sprawe zglosic do small claims court.

    #131798
    rad79
    Członek

    W poniedzialek zdalem egzamin na CE. Jazdy robilem tylko w weekendy bo w tyg pracuje i nie mialem czasu. Ale ogolnie wszystko zabralo ok miesiaca chociaz mozna duzo szybciej jesli masz czas w tygodniu. Mysle ze sie zamkniesz w 2 tygodniach. Z tym ze nie zdawalem testow teoretycznych tylko jazdy bo posiadalem prawko kat C wiec nie ma takiego wymogu. Wtedy zdajesz tylko jazdy. Calosc z egzaminem wyszlo okolo 1500 funtow. Fajna szkola kapitalni instruktorzy 🙂 Wiedza gdzie sa dobre budy ze sniadaniem jak rano jezdzilismy w sobote… :)) Truck Training Leeds to jest na terenie tej duzej bazy rozladowujacej kontenery. THE FREIGHT CENTRE zjazd z M621
    Koszt 45 funtow za godzine jazdy CE To tyle co mi przyszlo do glowy. Wlasciciel mowi troszke po polsku ale raczej lepiej zostac przy angielskim…. (Ma ojca Polaka)

    #131837
    bartek4
    Participant

    Ja juz wszystko zdalem 🙂 Ostrzegam tylko przed tymi oszustami i kombinatorami.

    #131885
    rad79
    Członek

    Tak z ciekawosci pytam. Dla kogo jezdzisz ?

    Ja mam na tyle szczescia ze zostaje w tej samej firmie i przesiadam sie na wiekszy wozek. 🙂

    #131886
    bartek4
    Participant

    Wincanton

    #140844
    adamll
    Participant

    Teraz jeszcze pod inna nazwa

    #140845
    adamll
    Participant

    Teraz jeszcze pod inna nazwa

    #140857
    bartek4
    Participant

    zmienili nazwe na 1st class trucking. Wygralem sprawe w sadzie i zwrocili mi 680 funtow. mozna powiedziec ze udalo mi sie to w ostatnim momencie bo jak ktos wejdzie na ich stronke teraz to mozna przeczytac

    First class trucking is insolvent and into liquidation for more info please email 1stclasstrucking@accurapartnersllp.co.uk

    Zaraz otworza sie pod nowa nazwa i dalej beda robic przekrety.

    #140939
    adamll
    Participant

    A wiesz ze mozesz wygrac wiele wiecej!!

    #140940
    bartek4
    Participant

    nie rozumiem za bardzo dlaczego mialbym dostac wiecej. Zwrocili mi to co im zaplacilem plus oprocentowanie, koszty sadowe i to ze nie poszedlem jeden dzien do pracy zeby sie stawic w sadzie. Z tego co powiedziala sedzina to za to ostatnie mozna zarzadac tylko 50 funtow.

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.