Strona główna Działy Nauka O Matko B…ka – kolejna polska szkoła w UK

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #19815

    dzisiaj dostalem reklamę na maila:[/size:99034b1211]
    Pracujesz i mieszkasz w Wielkiej Brytanii?
    Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe?
    tylko w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji możesz podnieść swoje kwalifikacje w szkole średniej, policealnej lub wyższej.
    STUDIA na kierunku PRAWO niestacjonarne
    STUDIA jednolite magisterskie na kierunku PRAWO
    o Psycholog sądowy,
    o kurator sądowy,
    o mediator,
    o prawo medyczne w UE,
    o prawo nieruchomości w UE,
    o ogólnej
    LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE zaoczne dla dorosłych (możliwość rozpoczęcia lub kontynuacji szkoły)
    LICEUM PROFILOWANE zaoczne dla dorosłych
    (profil: administracyjno-ekonomiczny).
    Nabór tylko na I semestr
    [/size:99034b1211]

    [/size:99034b1211]Przecież to kolejna ściema polskich komercjalnych pseudo-uniwersytetów. To tak jakbym mieszkał w Polsce i chcial zostać psychologiem sądowym ale studiowałbym w jęz rumuńskim ( z całym szacunkiem do tego języka). Przecież wiadomo , że żaden Polski sąd nie zatrudniłby mnie. I tak samo jest w UK. Kto zatrudni absolwenta w angielskim sądzie po takiej uczelni.A w PL i tak nie ma pracy, więc jaki jest sens tej uczelni?
    Proszę pomóżcie mi to zrozumieć bo ja mam na to za małą głowę i mi się to nie mieści….

    O… i nawet opinie znalazłem na ten temat http://wyborcza.pl/1,76842,6995975,Niedzielne_studia_w_Londynie.html

    #131745
    achna
    Participant

    A ja widze w tym _jakis_ sens 🙂 przeciez wielu z nas ma ukonczone studia w Polsce, po polsku, a jednak pracuja w swoim zawodzie tu, po angielsku. Wiec jesli ktos mieszka tu, nie zna jeszcze angielskiego na tyle zeby pojsc na studia angielskie, idzie na studia w jezyku polskim. Wielu wyjechalo na studia zarobic, wielu wyjechalo studia przerywajac.. teraz maja szanse je zrobic lub dokonczyc. A sa tez i tacy ktorzy chca sie ksztalcic dla wlasnej przyjemnosci, dla papierka, dla czegokolwiek wiec prosze bardzo! 🙂
    A co do sensu uczelni i kto zatrudni… jesli mowisz ze w PL i tak nie ma pracy, to znaczy ze lepiej jednak nic nie robic i skonczyc na gimnazjum bo skoro i tak nie ma pracy to szkoda czasu na nauke?:) A z kolei tutaj…tutaj czesto wystarcza odrobina szczescia a nie wyksztalcenie zeby miec spoko prace, a jakis papierek ze studiow napewno jest nadal w angielskich realiach czyms bardzo pomocnym 🙂
    Wiadomo ze jest to pewnego rodzaju sciema – ale skoro to tworza to znaczy ze chetni sa 🙂 Zawsze czegos tam sie naucza, moze nie beda super specjalistami.. ale lepsze to nic niz po mojemu 🙂

    #131751
    Indra
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    achna wrote:

    Wiec jesli ktos mieszka tu, nie zna jeszcze angielskiego na tyle zeby pojsc na studia angielskie, idzie na studia w jezyku polskim.

    To idzie na kurs jezyka angielskiego (a przynajmniej powinien), a nie studiowac na polskiej uczelni mieszkajac w Anglii. Jeszcze zeby byla to renomowana uczelnia z wykladowym polskim i angielskim to moze mialoby to sens, a tak….ehh.

    #131753
    tech.lady
    Członek

    Nie trzeba miec perfekcyjnego angielskiego zeby studiowac na angielskich uczelniach, jestem tego zywym przykladem, a za pierwszy rok mialam first’a (A). Wystarczy troche wiary w siebie 😉

    #131756
    Baggins
    Participant

    chinczycy nie umieja nawet sie przedstawic a studiuja. wystarczy dobrze zaplacic 🙂

    #131758
    tech.lady
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

    chinczycy nie umieja nawet sie przedstawic a studiuja. wystarczy dobrze zaplacic 🙂

    haha fakt, placa wiecej, ale daja czasami czadu, zwlaszcza na technicznych kierunkach, w koncu to chinczycy 😀

    #131776
    Sandgirl
    Członek

    tez sie zgadzam ze 'az tak’ 😉 perfekcyjnie jezyka nie trzeba znac… a jak sie ma obawy ze sie nie uda to mozna isc na kurs.

    co innego studiowac na polskiej uczelni w pl, a co innego na polskiej uczelni tutaj… gdybym byla pracodawca to raczej bylby to dla mnie minus a nie plus…

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.