Strona główna Działy Dziecko Poród

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #19677
    nierja
    Członek

    Czy ktos moze odpowiedziec mi na proste pytanie? Czy ojciec dziecka moze byc przy porodzie w UK?

    #130540
    szczera
    Członek

    TAk moze uczestniczyc

    #130542
    NikaP
    Członek

    TAK!O ile dobrze pamietam to nawet 2 osoby moga uczestniczyc,nawet zadzwonia po niego jesli porod zacznie sie w godzinach nocnych tzn.miedzy 22.00 a 8.00 rano.

    #130564
    angana
    Participant

    Tak, i to nawet przy cesarce.

    #130568
    amelia25
    Participant

    pewnie ze moze a raczej musi 😀

    #130571
    NikaP
    Członek

    angana nie przesadzaj,nikt nie wpusci na sale operacyjna osoby postronnej,nawet meza!

    #130572
    justynab
    Participant

    mysle ze Angana nie przesadza. mialam 2 porody pierwszy cesarke i dodam ze emergency i byla osoba postronna i maz, tak samo bylo przy 2 juz naturalnym porodzie. szpital LGI

    #130573
    angana
    Participant

    Nie przesadzam. Wiem to z własnego doświadczenia, mąż był przy mnie w trakcie cesarki.

    #130578
    NikaP
    Członek

    A moj zostal za drzwiami 🙁

    #130579
    nasturcja
    Członek

    Może bał się rodzinnego porodu? 😕

    #130582
    NikaP
    Członek

    To byla emergency cesarka i lekarze po prostu zostawili go za drzwiami,nie ubolewam nad tym,po prostu czytajac powyzszy post strasznie zdziwilam sie,ze mozna towarzyszyc przy cesarce 😯 No coz,kazdy ocenia po sobie 🙂

    #130583
    justynab
    Participant

    faktycznie kazdy przypadek indywidualny, moja tez byla emergency wszystko po dlugim porodzie nagle zaczelo dziac sie dosc szybko, maz byl wtedy na papierosie i jedna z pielegniarek specjalnie zostala zeby go przyprowadzic do mnie na sale operacyjna.

    #130602
    Baggins
    Participant

    a przy cesarce kochanki?

    #130606
    chomik
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

    a przy cesarce kochanki?

    Pytanie bylo o ojca dziecka a nie meza – wiec kochanek tez moze byc jesli jest ojcem lub osoba bliska 🙄

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.