Strona główna Działy Śmietnik Wkoncu sie zaczelo!!!!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #19465
    nowy_nowa
    Członek

    Mistrzostwa Swiata w Pilce noznej wkoncu sie zaczely!!! I trzy tygodnie urlopu!! ( oczywiscie z powodu meczy, jak co dwa lata… ME i MS )Uf……… wkoncu. Wszystkim fanom i tym co nimi chca zostac, zycze wspanialych wrazen.
    A kobietom, zonom, matkom……………. cierpliwosci.
    Pozdrawiam.

    #128705
    Ania0879
    Participant

    ale przeciez i my lubimy pilke nozna… naprawde!

    #128709
    Anonim
    Gość

    nasze biuro uposazone 8) zamiast statystyk, meczyk leci na scianie 😀

    #128711
    Anonim
    Nieaktywny

    wziąłem 3 tygodnie holidaya

    #128712
    mala1234
    Participant

    wlasnie kobiety tez lubia ogladac pilke nozna 🙂
    bez zlosliwych komentarzy…ze moze pilkarzy a nie pilke 😆

    #128714
    nasturcja
    Członek

    Ja nie lubię oglądać meczy, wolę od czasu do czasu pokopać z córką w piłkę 😆 😆

    #128721
    juby
    Participant

    w taki razie powiedzcie nam jakie sa Wasze typy?
    ja stawiam na Hiszpanow!bardzo chcialbym aby Argentyna wkoncu wygrala ale jakos nie wierze w trenerskie umiejetnosci boskiego Diego;)

    zycze wam niezapomnianych emocji:) 🙂

    #128722
    100%polak
    Participant

    A przecież w Anglii zaczęły się mistrzostwa które trwają już 400 lat. Niektórzy Polacy mogą tam wystartować ,gdyż to samo wystaje im z butów.

    http://www.youtube.com/watch?v=2iKcDNfIy7w

    #128732
    bartek4
    Participant

    Postawilem 300 funtow na meksyk i wtopa. Jestem rozczarowany:-S

    #128740
    Anonim
    Nieaktywny

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    bartek4 wrote:

    Postawilem 300 funtow na meksyk i wtopa. Jestem rozczarowany:-S

    e to widzę, że się stary jeszcze trzymasz

    #128743
    megajanusz
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    nowy_nowa wrote:

    Mistrzostwa Swiata w Pilce noznej wkoncu sie zaczely!!! I trzy tygodnie urlopu!! ( oczywiscie z powodu meczy, jak co dwa lata… ME i MS )Uf……… wkoncu. Wszystkim fanom i tym co nimi chca zostac, zycze wspanialych wrazen.
    A kobietom, zonom, matkom……………. cierpliwosci.
    Pozdrawiam.

    Rdzennych Niemców – pół drużyny
    http://www.tvn24.pl/0,1660391,0,1,rdzennych-niemcow-_-pol-druzyny,wiadomosc.html

    #128745
    mala1234
    Participant

    hiszpania i brazylia
    a takze trzymam kciuki za angoli

    #128757
    bartek4
    Participant

    Robert Zielony sie popisał wczoraj 🙄 Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Bramkarz puszcza taka szmate, a w drugiej polowie USA tylko raz oddalo strzal z dystansu i to koszmarnie niecelny. Dlaczego ? Trzeba bylo bombardowac zielonego !!!

    #128758
    juby
    Participant

    jesli tylko James bedzie zdrowy na kolejny mecz to zielony robert bedzie siedzial na lawie do konca mistrzostw.
    Bartek4 w drugiej polowie niewiadomo jakim cudem sparowal pilke na poprzeczke.szkoda bo moglo byc 2:1 dla USA:)

    #128765
    Sandgirl
    Członek

    ja nie lubie 🙁 nie znosze 🙁 nie rozumiem 🙁
    ble 😕 😈

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.