Strona główna Działy Wieści z Polskiego Centrum Polish InvadARTs II

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #19451
    Dzieju
    Participant

    Dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza 🙂

    "Grupa Polish InvadArts zaprasza w sobote na godz 18:00 do Fabryki Pozytywnych Emocji

    [quote:8c2ae5995e]Fabryka rozpocznie działalność 12 czerwca 2010 o godzinie 18-tej w Polskim Ośrodku przy 6 Newton Hill Road w Leeds i – podobnie jak ostatnim razem – będzie to konfrontacja różnych przejawów twórczej aktywności.

    Jednym z głównych założeń wystawy jest interakcja z odbiorcą, dlatego zwiedzający będą mogli aktywnie uczestniczyć w działalności fabryki, która jak każda, będzie podzielona na poszczególne działy:fotografii, body paintingu, filcowania, poezji, malarstwa, grafiki, biżuterii artystycznej, street artu.

    Dodatkową atrakcją wystawy jest pokaz wizualizacji połączony, po godzinie 22, z imprezą taneczną. Kilku utalentowanych, polskich DJ’i zabawiać będzie wszystkich uczestników wystawy, przy rytmach muzyki House i Electro, do wczesnych godzin porannych.[/quote:8c2ae5995e]

    Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy długi wieczór pełen wrażeń, Pozytywnych Emocji i Sztuki!

    Wiecej info na
    Facebook

    #128612
    Dzieju
    Participant

    przypomnienie Polish Invadarts I

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QlsINYABgxs[/youtube]

    i jedna z animacji artystki ktora wystawi swoje prace na PI2

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CsF1_W0PN1A[/youtube]

    #128762
    griszek
    Participant

    Byłem, widziałem. Baaardzo mi się podobało. Gratuluje organizatorom i twórcom. Życzliwa, twórcza atmosfera, ciekawi ludzie, twórczość na naprawdę dobrym poziomie.
    Czekam już na kolejną edycję!
    G

    #129393
    Dzieju
    Participant
    #129396
    derailed
    Participant

    Wystawa swietna, bardzo mi sie podobala…

    Oby wiecej!!! 😆

    #159932
    qroonqroon
    Członek

    As we all know,everything has two sides.Maybe the author’s idea is work,but I aslo think they will have more ideas.Sometimes I alway go to the Fifa 15 Coins or RS Gold for help and always find my answer in there.

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.