Strona główna Działy Erystyka Sugeruje zmiane nazwy forum L-M na Forum Spokoboyxxx’a

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #19399
    chomik
    Participant

    Jak w temacie, koles przebil fatamorgane w kazdym calu! Jego konwersacje samego ze soba sa wyjatkowo interesujace a jego kibolsko-pseudo patriotyczne teksty i artykuly poprostu zwalaja mnie z nog. Ale cel osiagniety – coraz mniej ludzi zaglada na forum 😯

    #128211
    Uxbridge
    Członek

    Żeby to jeszcze była jego twórczość… Ale Spoko masowo copy-pastuje sążniste artykuły bez ładu i składu jakby nie wiedział, że ludzie z zasady unikają postów dłuższych niż połowa ekranu, bez względu na treść. Podobnie, rzadko ktokolwiek klika w linki, o ile nie są jakąś istotną ilustracją do dyskusji albo wypowiedzi.
    Spoko, to jest forum DYSKUSYJNE. Chodzi o to, żeby przedstawić swoje zdanie na jakiś temat, SWOIMI słowami, w miare przejrzyście i krótko. Oraz czekać na odpowiedź/dyskusję. Jeśli dyskusji nie ma, to znaczy że dany temat nie zainteresował forumowiczów albo ze względu na treść albo na formę. Wtedy się go kończy, a nie ciągnie w nieskończoność lub klonuje.

    #128217
    KwiateK
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Uxbridge wrote:

    Spoko, to jest forum DYSKUSYJNE. Chodzi o to, żeby przedstawić swoje zdanie na jakiś temat, SWOIMI słowami, w miare przejrzyście i krótko. Oraz czekać na odpowiedź/dyskusję. Jeśli dyskusji nie ma, to znaczy że dany temat nie zainteresował forumowiczów albo ze względu na treść albo na formę. Wtedy się go kończy, a nie ciągnie w nieskończoność lub klonuje.

    Świetnie to ująłeś.

    Jakiś czas temu zwracałem uwagę temu użytkownikowi, by ograniczył się z publikacją artykułów, które w większości nie są związane z ogólną tematyką Leeds-Manchester.pl. Jak widać, nie wziął tego do siebie…

    #128239
    Sandgirl
    Członek

    moze zalozmy mu oddzielny dzial 😉

    #128255
    tive666
    Członek

    witam, ja juz mu o tym wczesniej pisalem…. widac ze nie tylko mnie to irytuje….
    pozdrawiam

    #128267
    nasturcja
    Członek

    Ja już nawet nie czytam komentarzy Spokoboy’a. Omijam tematy założone przez niego i jego odpowiedzi, bo są po prostu za długie i nudne. 🙄

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.