Strona główna Działy Czarna lista kolejni oszukani. Tym razem relacja na youtube.pl

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #127054
    doktorek
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

    czyli o co tm kolesiom chodzi ??
    co ze placa za pokoj, tadziu nie zalatwil im pracy ale tez za to nie wziol kasy:-)
    jak dla mnie to tych dwoch to jakies matoly i to ostre 😮

    sam jesteś matoł bo w ten sposób krytykujesz innych. Nawed ni oglodałeś całego filmiku bo zadajesz takie pytania

    #127057
    doktorek
    Participant

    no to wrzuce kolejny filmik chyba i zobaczycie jak Tadziu ich traktuje. Groził im, że ich pozabija, że pakistańczycy ich w workach wywiozą…. więc chyba do końca życia będą musieli u niego mieszkać 😀
    Jak na razie to zabrali się od niego i mieszkają w innym mieście. 🙂 Zostawili list z wypowiedzeniem i pozdrowieniami. Wpadną do niego po bonda za 3 tygodnie – to może do tego czasu zarobi biznesmen zn złomie 😉
    Tym czasem chyba ktoś do Niego zadzwonił i nie wiem co mu powiedział ale podobno spręża się aby nazbierać siasiure i oddać chłopakom. 😉
    taaa jak nie odda to dojdą kolejne filmiki a na nim groźby karalne, za które Tadzik może mieć problema
    ps swoją drogą jak nie mówi po angielsku, po polskiemu coś tam stęka to jak się dogada z pakistańczykami? Widocznie w Urdu mówi biegle 😀

    #127071
    mala1234
    Participant

    wybacz /doktorek/ ale chlopaki nie wygladaja mi na biednych zastrazonych nic nie wiedzacych o zyciu gimnazjalistow
    odgrazaja sie ,podaja do publicznej wiadomosci dane osobowe -plus adresy tu i w polsce
    mowia o przekretach/gaz prad i innych prblemach osoby trzeciej
    a nie pokazuja wlasnych twarzy
    jesli sa tacy cwani co za problem isc do agencjii wynajmujace ten dom i powiedziec wszystko moze oni pomoga albo od razu na policje
    wtedy by wiecej zdzialali niz tym amatorskim niewyraznym filmikiem…
    oni nie chca kasy tylko chca chyba upokorzyc ta osobe
    a to nie jest ladnie 😥

    #127162
    ola35
    Członek

    zgadzam sie z tym ze pewno chcieli by jeszcze by im obiadki i pranie robil Tadzio wtedy bylo by super oczywiscie w cenie pokoju ,a i pewno mial ich wozic po agencjach za darmo no bo ich sciagnol do angli chlopcy zaduzo wymagaja niedajac pewno nic od siebie , a chcieli by dostac kure znoszaca zlote jaka tak by im pasowalo , mozna sie dobrze usmiac z dwoch lysych za ich wlasna glupote

    #127993
    GrochuB
    Participant

    [/size:00649eed0d][/color:00649eed0d]Witam! Ten film dotyczy mojej osoby, dzisiaj pierwszy raz go oglądnąłem i serce się kroi jaka może być ludzka podłość. Poprzedni lokatorzy mieszkali ze mną dwa lata (mieszkają obecnie dalej w Bradford) i nigdy nie było żadnych problemów, odeszli w zgodzie w grudniu. Postanowiłem po namyśle pomóc komuś piewszy raz z Polski. Było 22 chętnych na moją ofertę, a ja wybrałem sobie ludzi z Łodzi (super wybrałem). Pracę mieli załatwioną u mojego kolegi anglika. Pierwsza osoba poszła po tygodniu do pracy, a następni po dwóch tygodniach. Żadnch pieniędzy za pmoc nie brałęm. Mój warunek był taki: nie ma w domu imprez (wiadomo piwo można wypić) i zachowanie czystości w mieszkaniu. P miesiącu zakład, w którym pracowali zrezygnował z usług agencji i przy pomocy kolegi załatwiłem im pracę w drugiej agencji. Pracę podjęli w ciągy tygodnia. Gdy jeden z nich zjeżdżał do Polski na 2 tygodnie to zniżyłem im czynsz na pokój na ten okres, bo mieszkał razem z magdą. Po bliższym zapznaniu usłycszałem od magdy, że najpierw chodziłe z jednym kubą, a teraz z tym drugim (bywa i tak). Pokazałem miasto, tanie sklepy, połączenia autobusowe itp. Kiedy magda zasłabła w pracy pojechałem do niej zostawiając swoje obowiązki, dużo by pisć, traktowałem ich z szacunkiem. Problem zaczął się po miesiącu jak zaczęli sobie popijać na całego, piwo i te tanie "ZAjDRY" w platikowych butlach. Co za tym poszło, wiadomo, brud w całym domu. Puste butle po ZAJDRACH kulały się po podłodze, nie miał ich kto wynieść. Więc mówię: słuchajcie dzieci, raz w tygodniu ja poodkurzam i posprzątam dom (lubię to), ale wy na bieżąco gary pomyte i nie widzę pustych butelek. Pomogło na trzy dni, żadna dyktatura, powiedziałem spokojnie. Usłyszałem od magdy, że "panie Tadku, ale ja nie mam predyspozycji do sprzątania. Ja bym chciała, ale nie lubię robić czegoś na siłę" (cytat oryginał). Na rugi dzień mówię do kuby: może Ty być się tym zajął jak oni tacy zakochani, kuba: "panie Tadku! Trafił pan do odpowiedniej osoby, ja się tym zajmę" (cytat oryginał). Sprzątał przez tydzień, dalej od nowa syf (buty, plcaki, ciuchy, kuchnia i salon- syf total). Im ciągle było zimno, w swetrach po szyję ciągle zapjęci. A ja u siebi w pokoju grzejnik zakręcny, okno otwarte, bo nie było czym oddychać. Mieli wolne to te ZAJDRY tylko tankowali. Agencja zadzwoniła do pracy to się nie dało wypić, a tu ZAJDRY puszczały i telepczka, no i zimno i te swetry po szyje z znowu zapjęte. W sobotę mieli znajomą ( była impezka). W niedzielę rano idę do miasta salon, kuchnia – syf total (oryginału nie da się opisać, tzreba by było to zobaczyć), myślę wrócę to posprzątają (ale chyba) ,gierki na konsoli (stary popsrząta), wracam z miasta i widzę co jest i mówię: "te puste butelki posprzątajcie i kuchnię, bo chcę zrobić obiad i zjeść. Słyszę: "a komu to przeszkadza" (mówi kuba1, cytat oryginał). Nerwy mi trochę puściły i mówię : " w syfie mieszakać nie będę, wymieszkajcie band zgodnie z umową i szukajcie sobie mieszkania. Parę dni upłunęło, wracam z pracy, ludzi nie ma. Bondu nie wymieszkali zgodnie z umową. Zapłaciłem za mieszkanie i zacząłem szukać nowych lokatorów. Ciekawa sprawa : papier toaletow przynosili z zakładu, bo pozna się przecież papier w wielkich rolach jakna dworcach kolejowych, ale na zajdry mieli. Mieszka ze mną obecnie dwóch chłopaków i sobie chwalą. Na filmie mówią mój adres, to zapraszam, jeszcze więcej opowiem. A ten bill tax to mój błąd, b myślełem, że jak sam śmieci wyworzę (tak było) to nie dotyczy mnie ta płatność, sam się zgłosiłem i rzłożyli mi na raty. Na pewno jest dużo normalnych ludzi z centralnej Polski, ale Ci troje (kuba1, kuba2, lady magda) chluby dla Łodzi nie przynieśli. Oceńcie to obiektywnie. Mnie oczernili przed milionami ludzi. W imię czego, ze podałem rękę, że pokazałem co nie co, oni byli jednymi jakich z Polski ściągnałem. Mysłem…może kiedyś jakieś dobre słowo powiedzą to odpłacili mi się filmem. Niski ukłon dla chłopaków, którzy ze mną teraz mieszkają, że pokazali mi jak można na te obelgi odpisać i pokazać druga stronę medalu. Ta trójka nie przyniosła chluby polakom. Możecie ich odwiedzić, pracują w Bradford, w drukarni DOMINION na BD7, 6:30 p.m – 6:30 a.m. I teraz powiedzcie kto komu powinien odpuścić. Ja mieszkam w Bradford 7 lat i znam prawie każdy kamyk i każdą uliczkę.

    #127996
    bartek4
    Participant

    Filmik marny, pytania nagrywajacego zalosne. Uwazam ze oba filmiki powinny zostac skasowane z YT, bo podane zostaly dane osobowe i oczerniona zostala osoba ktora moze byc niewinna.

    Wydaje mi sie ze skoro przyjal pod dach to nie po to zeby ich oszukac. Bo przeciez nikt o zdrowych zmysłach nie pozwala obcym ludziom mieszkac ze soba ,a pozniej ich oszukuje na kase i dalej spia przez sciane.

    Doktorek jak chcesz to zrobic profesjonalnie to pokaz obie strony medalu i przygotuj sie lepiej.

    #127999
    GrochuB
    Participant

    Witam! Ten film dotyczy mojej osoby, dzisiaj pierwszy raz go oglądnąłem i serce się kroi jaka może być ludzka podłość. Poprzedni lokatorzy mieszkali ze mną dwa lata (mieszkają obecnie dalej w Bradford) i nigdy nie było żadnych problemów, odeszli w zgodzie w grudniu. Postanowiłem po namyśle pomóc komuś piewszy raz z Polski. Było 22 chętnych na moją ofertę, a ja wybrałem sobie ludzi z Łodzi (super wybrałem). Pracę mieli załatwioną u mojego kolegi anglika. Pierwsza osoba poszła po tygodniu do pracy, a następni po dwóch tygodniach. Żadnch pieniędzy za pmoc nie brałęm. Mój warunek był taki: nie ma w domu imprez (wiadomo piwo można wypić) i zachowanie czystości w mieszkaniu. P miesiącu zakład, w którym pracowali zrezygnował z usług agencji i przy pomocy kolegi załatwiłem im pracę w drugiej agencji. Pracę podjęli w ciągy tygodnia. Gdy jeden z nich zjeżdżał do Polski na 2 tygodnie to zniżyłem im czynsz na pokój na ten okres, bo mieszkał razem z magdą. Po bliższym zapznaniu usłycszałem od magdy, że najpierw chodziłe z jednym kubą, a teraz z tym drugim (bywa i tak). Pokazałem miasto, tanie sklepy, połączenia autobusowe itp. Kiedy magda zasłabła w pracy pojechałem do niej zostawiając swoje obowiązki, dużo by pisć, traktowałem ich z szacunkiem. Problem zaczął się po miesiącu jak zaczęli sobie popijać na całego, piwo i te tanie "ZAjDRY" w platikowych butlach. Co za tym poszło, wiadomo, brud w całym domu. Puste butle po ZAJDRACH kulały się po podłodze, nie miał ich kto wynieść. Więc mówię: słuchajcie dzieci, raz w tygodniu ja poodkurzam i posprzątam dom (lubię to), ale wy na bieżąco gary pomyte i nie widzę pustych butelek. Pomogło na trzy dni, żadna dyktatura, powiedziałem spokojnie. Usłyszałem od magdy, że "panie Tadku, ale ja nie mam predyspozycji do sprzątania. Ja bym chciała, ale nie lubię robić czegoś na siłę" (cytat oryginał). Na rugi dzień mówię do kuby: może Ty być się tym zajął jak oni tacy zakochani, kuba: "panie Tadku! Trafił pan do odpowiedniej osoby, ja się tym zajmę" (cytat oryginał). Sprzątał przez tydzień, dalej od nowa syf (buty, plcaki, ciuchy, kuchnia i salon- syf total). Im ciągle było zimno, w swetrach po szyję ciągle zapjęci. A ja u siebi w pokoju grzejnik zakręcny, okno otwarte, bo nie było czym oddychać. Mieli wolne to te ZAJDRY tylko tankowali. Agencja zadzwoniła do pracy to się nie dało wypić, a tu ZAJDRY puszczały i telepczka, no i zimno i te swetry po szyje z znowu zapjęte. W sobotę mieli znajomą ( była impezka). W niedzielę rano idę do miasta salon, kuchnia – syf total (oryginału nie da się opisać, tzreba by było to zobaczyć), myślę wrócę to posprzątają (ale chyba) ,gierki na konsoli (stary popsrząta), wracam z miasta i widzę co jest i mówię: "te puste butelki posprzątajcie i kuchnię, bo chcę zrobić obiad i zjeść. Słyszę: "a komu to przeszkadza" (mówi kuba1, cytat oryginał). Nerwy mi trochę puściły i mówię : " w syfie mieszakać nie będę, wymieszkajcie band zgodnie z umową i szukajcie sobie mieszkania. Parę dni upłunęło, wracam z pracy, ludzi nie ma. Bondu nie wymieszkali zgodnie z umową. Zapłaciłem za mieszkanie i zacząłem szukać nowych lokatorów. Ciekawa sprawa : papier toaletow przynosili z zakładu, bo pozna się przecież papier w wielkich rolach jakna dworcach kolejowych, ale na zajdry mieli. Mieszka ze mną obecnie dwóch chłopaków i sobie chwalą. Na filmie mówią mój adres, to zapraszam, jeszcze więcej opowiem. A ten bill tax to mój błąd, b myślełem, że jak sam śmieci wyworzę (tak było) to nie dotyczy mnie ta płatność, sam się zgłosiłem i rzłożyli mi na raty. Na pewno jest dużo normalnych ludzi z centralnej Polski, ale Ci troje (kuba1, kuba2, lady magda) chluby dla Łodzi nie przynieśli. Oceńcie to obiektywnie. Mnie oczernili przed milionami ludzi. W imię czego, ze podałem rękę, że pokazałem co nie co, oni byli jednymi jakich z Polski ściągnałem. Mysłem…może kiedyś jakieś dobre słowo powiedzą to odpłacili mi się filmem. Niski ukłon dla chłopaków, którzy ze mną teraz mieszkają, że pokazali mi jak można na te obelgi odpisać i pokazać druga stronę medalu. Ta trójka nie przyniosła chluby polakom. Możecie ich odwiedzić, pracują w Bradford, w drukarni DOMINION na BD7, 6:30 p.m – 6:30 a.m. I teraz powiedzcie kto komu powinien odpuścić. Ja mieszkam w Bradford 7 lat i znam prawie każdy kamyk i każdą uliczkę.
    Powrót do góry
    Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Oceń wypowiedź: 0 [+] [-]
    Wyświetl posty z ostatnich:
    Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Leeds-Manchester.pl Strona Główna -> Czarna lista Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
    Idź do strony 1, 2 Następny
    Strona 1 z 2

    #128051
    ola35
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    GrochuB wrote:

    [/size:e866ab49b4][/color:e866ab49b4]Witam! Ten film dotyczy mojej osoby, dzisiaj pierwszy raz go oglądnąłem i serce się kroi jaka może być ludzka podłość. Poprzedni lokatorzy mieszkali ze mną dwa lata (mieszkają obecnie dalej w Bradford) i nigdy nie było żadnych problemów, odeszli w zgodzie w grudniu. Postanowiłem po namyśle pomóc komuś piewszy raz z Polski. Było 22 chętnych na moją ofertę, a ja wybrałem sobie ludzi z Łodzi (super wybrałem). Pracę mieli załatwioną u mojego kolegi anglika. Pierwsza osoba poszła po tygodniu do pracy, a następni po dwóch tygodniach. Żadnch pieniędzy za pmoc nie brałęm. Mój warunek był taki: nie ma w domu imprez (wiadomo piwo można wypić) i zachowanie czystości w mieszkaniu. P miesiącu zakład, w którym pracowali zrezygnował z usług agencji i przy pomocy kolegi załatwiłem im pracę w drugiej agencji. Pracę podjęli w ciągy tygodnia. Gdy jeden z nich zjeżdżał do Polski na 2 tygodnie to zniżyłem im czynsz na pokój na ten okres, bo mieszkał razem z magdą. Po bliższym zapznaniu usłycszałem od magdy, że najpierw chodziłe z jednym kubą, a teraz z tym drugim (bywa i tak). Pokazałem miasto, tanie sklepy, połączenia autobusowe itp. Kiedy magda zasłabła w pracy pojechałem do niej zostawiając swoje obowiązki, dużo by pisć, traktowałem ich z szacunkiem. Problem zaczął się po miesiącu jak zaczęli sobie popijać na całego, piwo i te tanie "ZAjDRY" w platikowych butlach. Co za tym poszło, wiadomo, brud w całym domu. Puste butle po ZAJDRACH kulały się po podłodze, nie miał ich kto wynieść. Więc mówię: słuchajcie dzieci, raz w tygodniu ja poodkurzam i posprzątam dom (lubię to), ale wy na bieżąco gary pomyte i nie widzę pustych butelek. Pomogło na trzy dni, żadna dyktatura, powiedziałem spokojnie. Usłyszałem od magdy, że "panie Tadku, ale ja nie mam predyspozycji do sprzątania. Ja bym chciała, ale nie lubię robić czegoś na siłę" (cytat oryginał). Na rugi dzień mówię do kuby: może Ty być się tym zajął jak oni tacy zakochani, kuba: "panie Tadku! Trafił pan do odpowiedniej osoby, ja się tym zajmę" (cytat oryginał). Sprzątał przez tydzień, dalej od nowa syf (buty, plcaki, ciuchy, kuchnia i salon- syf total). Im ciągle było zimno, w swetrach po szyję ciągle zapjęci. A ja u siebi w pokoju grzejnik zakręcny, okno otwarte, bo nie było czym oddychać. Mieli wolne to te ZAJDRY tylko tankowali. Agencja zadzwoniła do pracy to się nie dało wypić, a tu ZAJDRY puszczały i telepczka, no i zimno i te swetry po szyje z znowu zapjęte. W sobotę mieli znajomą ( była impezka). W niedzielę rano idę do miasta salon, kuchnia – syf total (oryginału nie da się opisać, tzreba by było to zobaczyć), myślę wrócę to posprzątają (ale chyba) ,gierki na konsoli (stary popsrząta), wracam z miasta i widzę co jest i mówię: "te puste butelki posprzątajcie i kuchnię, bo chcę zrobić obiad i zjeść. Słyszę: "a komu to przeszkadza" (mówi kuba1, cytat oryginał). Nerwy mi trochę puściły i mówię : " w syfie mieszakać nie będę, wymieszkajcie band zgodnie z umową i szukajcie sobie mieszkania. Parę dni upłunęło, wracam z pracy, ludzi nie ma. Bondu nie wymieszkali zgodnie z umową. Zapłaciłem za mieszkanie i zacząłem szukać nowych lokatorów. Ciekawa sprawa : papier toaletow przynosili z zakładu, bo pozna się przecież papier w wielkich rolach jakna dworcach kolejowych, ale na zajdry mieli. Mieszka ze mną obecnie dwóch chłopaków i sobie chwalą. Na filmie mówią mój adres, to zapraszam, jeszcze więcej opowiem. A ten bill tax to mój błąd, b myślełem, że jak sam śmieci wyworzę (tak było) to nie dotyczy mnie ta płatność, sam się zgłosiłem i rzłożyli mi na raty. Na pewno jest dużo normalnych ludzi z centralnej Polski, ale Ci troje (kuba1, kuba2, lady magda) chluby dla Łodzi nie przynieśli. Oceńcie to obiektywnie. Mnie oczernili przed milionami ludzi. W imię czego, ze podałem rękę, że pokazałem co nie co, oni byli jednymi jakich z Polski ściągnałem. Mysłem…może kiedyś jakieś dobre słowo powiedzą to odpłacili mi się filmem. Niski ukłon dla chłopaków, którzy ze mną teraz mieszkają, że pokazali mi jak można na te obelgi odpisać i pokazać druga stronę medalu. Ta trójka nie przyniosła chluby polakom. Możecie ich odwiedzić, pracują w Bradford, w drukarni DOMINION na BD7, 6:30 p.m – 6:30 a.m. I teraz powiedzcie kto komu powinien odpuścić. Ja mieszkam w Bradford 7 lat i znam prawie każdy kamyk i każdą uliczkę.

    witam na pierwszy rzut myslalam ze jestes kolejnym z tych co wlasnie robia w konia ale weszlam jeszcze raz i powiem szczerze ze wspolczuje ci ze trafili ci sie tacy lokatorzy mam nadzieje ze nastepni beda porzadni zycze ci tego a niewarto nikomu pomagac bo to tylko jest pozniej zle dla nas pozdrawiam i trzymaj sie

    #128109
    villemo
    Członek

    panie grochu alias ledmaster na bradford24! dobrze wiesz człowieku jakie przekręty ludziom robisz. ja osobiście poznałam 2 osoby którym bondu nie wypłaciłeś! podnajmujesz mieszkania,kasujesz depozyt który zabierasz dla siebie. nie zawachałbyś się wyrzucić rodziny z dwójką małych dzieci na bruk bo nie mieli na opłatę o czasie,czego nie potrafiłeś pojąć ❗
    nie dubluj postów. juz na Mojej Wyspie to samo pisałeś jakiś Ty biedny i Ciebie oszukali. G…o prawda!!!! bidulek charytatywnie ludzi ściągasz?!

    mimo,ze Ci Polacy którzy tak Ciebie oczerniają nie popisali się profesjonaliazmem to i tak wierzę w prawie każde słowo bo sama miałam okazję słyszeć jakiego masz"ryja"!

    biznesmen wielki tylko Ci się troszkę czasy pomyliły bo na swojego trafisz ale wtedy to juz tylko Ciebie do wora wsadzą i to rodacy – wywiozą do lasu na oklep.

    #128275
    doktorek
    Participant

    Ty jestes synusiem oszusta Tadka Cyputy. Siedzisz na kompie w Polsce a tatusiek Ci dyktuje co masz pisac.
    Szkoda ze nie powiedziales o tym, ze Twoj stary wygonil Pania z 2 dzieci z domu bo podobnie chciala bonda wymieszkac
    Chcesz konfrontacji na zywo? Moge podeslac kumpla z silowni do Ciebie. On jest dobry w negocjacjach. Z Wroclawia to nie daleko. Dowiem sie gdzie mieszkasz gnido.

    #128276
    doktorek
    Participant

    Villemo nie przesadzaj tak na forum.
    Ja nie mecze.
    Sprawa poszla do cyganow polskich 😯 . dobre chlopaki z Nich. 😀 Moze i lobuzy ale zawsze pomoga 8)

    Ktos jeszcze zostal oszukany przez Tadka leszcza?
    Zbieramy kolejnych, ktorzy chca odzyskac kase.

    ps.
    zastanawiam sie na chu… Tadek leszcz do kosciola chodzi w niedziele? 🙄

    #128277
    doktorek
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    bartek4 wrote:

    Filmik marny, pytania nagrywajacego zalosne. Uwazam ze oba filmiki powinny zostac skasowane z YT, bo podane zostaly dane osobowe i oczerniona zostala osoba ktora moze byc niewinna.

    Wydaje mi sie ze skoro przyjal pod dach to nie po to zeby ich oszukac. Bo przeciez nikt o zdrowych zmysłach nie pozwala obcym ludziom mieszkac ze soba ,a pozniej ich oszukuje na kase i dalej spia przez sciane.

    Doktorek jak chcesz to zrobic profesjonalnie to pokaz obie strony medalu i przygotuj sie lepiej.

    Wlasnie – nikt o zdrowych zmyslach a Tadek to zryp genetyczny

    #128287
    chomik
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    doktorek wrote:

    Villemo nie przesadzaj tak na forum.
    Ja nie mecze.
    Sprawa poszla do cyganow polskich 😯 . dobre chlopaki z Nich. 😀 Moze i lobuzy ale zawsze pomoga 8)

    Ktos jeszcze zostal oszukany przez Tadka leszcza?
    Zbieramy kolejnych, ktorzy chca odzyskac kase.

    ps.
    zastanawiam sie na chu… Tadek leszcz do kosciola chodzi w niedziele? 🙄

    Jesli faktycznie gosc tak oszukuje jawnie ludzi to czemu nikt z was z tym na policje nie pujdzie, tylko ustawke planujecie i zastraszacie czlowieka – tez za to mozecie pojsc siedziec 😕

    #128292
    mala1234
    Participant

    wlasnie doktorek nie cyganami strasz tylko przetlumacz ladnie zeznania kolegow na jezyk angielski bez cenzury i na najblizszy posterunek policji w bradford ❗

    #128294
    nowy_nowa
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mala1234 wrote:

    wlasnie doktorek nie cyganami strasz tylko przetlumacz ladnie zeznania kolegow na jezyk angielski bez cenzury i na najblizszy posterunek policji w bradford ❗

    pewnie juz dawno by to zrobili tylko czytajac ich posty mozna latwo wyczytac ze to kolejni "dresiarze" , nic nie warci i rozumu dokladnie tyle co dresiarz ma……… czyli zero.
    Wiec nie tlumacz im, szkoda klawiatury.
    Nie poszli do dzis z niczym na policje bo pewnie sami sa przez policje szukani. Moze nie koniecznie angielska. To typowa "kariara" kazdego dresiarza lub ludzi im podobnych. Ustawki, bydlo,straszenie. "tam" ( mam na mysli pl) tez pewnie tylko w ten sposob swoje problemy zalatwiali, dlatego miedzy innymi sa pewnie "tutaj". Miejmy nadzieje ze to tylko "goscinne" wystepy i t specjalnie "skonstruowana" grupa policji ( east team) szybko ich rozpozna i odesle wojskowym samolotem tam gdzie ich miejsce.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.