Strona główna Działy Prawo wyjazd z uk bez paszportu

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #19180
    justynab
    Participant

    Czesc mam takie pytanko maz jedzie pilnie do polski w maju i chetnie bym sie z nim zabrala( jedzie na dluzej) tylko mam problem starszemu dziecku wlasnie konczy sie paszport a malenstwu 2 mies jeszcze nie wyrobilismy. czy moge wrocic z nimi do kraju bez dokumentow i tam wyrobic? jechalibysmy samochodem. dzieki za konkretne odpowiedzi.
    tak wiem najlepiej zadwonic do konsulatu ale poprostu pytam moze ktos wie. dzieki

    #125145
    wicia
    Członek

    hej musisz wyrobic malenstwu paszport tymczasowy na rok w manchesterze an niego czekasz ok 3-4 tygodni

    #125146
    nowy_nowa
    Członek

    kolezanka ma racje. jeszcze nie slyszalem zeby ktos przejechal granice schengen bez paszportu lub jakiegokolwiek ID. no chyba ze przemycony jakos. ale w czasach skanerow i czujnikow dwutlenku wegla stalo sie to praktycznie niemozliwe. wiec chyba bez tymczasowego paszportu sie nie obejdzie.

    #125149
    ktos:)
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    wicia wrote:

    hej musisz wyrobic malenstwu paszport tymczasowy na rok w manchesterze an niego czekasz ok 3-4 tygodni

    my czekaliśmy raptem dwa tygodnie i bodaj jeden dzień:)

    #125150
    justynab
    Participant

    dzieki , tez tak myslalam ,a teraz juz nawet jestem pewna poszperalam na stronie konsulatu. no nic niestety raczej nam sie nie uda. dzieki i pozdrawiam

    #125161
    bolek
    Participant

    jechałem kiedyś tunelem i nikt nic nie sprawdzał i dojechałem do Polski bez żadnych ceregieli, oni chyba się cieszą jeśli ktokolwiek opuszcza wyspę, co innego przy wjeździe…

    kumpel też jechał i chętnie go wypuścili bez kwitów (tutejszy urząd mu zgubił)… dopiero polska drogówka stanęła na wysokości zadania i 5km przed domem odholowała mu auto na parking strzeżony… 😆

    PS: nie pytałem, dlaczego nas nie kontrolowali…, była północ…

    #125175
    justynab
    Participant

    boje sie ryzyka, 2 dzieci szkoda robic im niepotrzebnego stresu.
    niestety nie zdarzymy z 2 paszportem bo musimy za pomoca konsulatu umiejscowic brytyjski akt urodzenia starszego dzicka a trwa to wszystko ok 2 miesiecy. dzieki za pomoc

    #125211
    wicia
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ktos:) wrote:

    wicia wrote:

    hej musisz wyrobic malenstwu paszport tymczasowy na rok w manchesterze an niego czekasz ok 3-4 tygodni

    my czekaliśmy raptem dwa tygodnie i bodaj jeden dzień:)[/quote]

    pewnie zalezy ile akurat ludzi zlozylo wniosek my czekalismy 3 tygodnie:-)

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.