Strona główna Działy Finanse Jak nie płacić bookując bilety w Ryanair!

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #18980

    Hej,

    Na pewno wszyscy już wiedzą że niefajny Ryanair kasuje teraz dodatkowo opłatę za bookowanie jeśli nie ma się specjalnej karty do ładowania Mastercard. Znalazłem link na stronie http://scotland.pl/club/viewtopic.php?t=536, który umozliwia otrzymanie takiej karty za darmo! Poszukajcie w innych miejscach, wszyscy kasują co najmniej 10 funtów za wydanie takiej karty!

    Top-up za free, nie ma stałych miesięcznych opłat, jest prowizja przy każdej transakcji ale bardzo niska, ja używam tylko do kupowania biletów lotniczych, bilet kosztował 48 funtów a prowizja jakieś 40p czyli coś poniżej 1%. To chyba nieźle jeśli porównać z dychą kasowaną przez Ryanair?

    Pozdro

    #122321
    bolek
    Participant

    a jak dużo czasu zajmuje doładowanie tej karty, chodzi mi o czas od momentu dokonania przelewu do momentu kiedy środki są dostępne na karcie

    #122811
    SAMIRAHINI
    Członek

    Instant (nie mylic z kakao) 😆

    #123223

    u mnie roznie, najszybciej bylo 3h ale dla pewnosci laduje dzien wczesniej przed planowanymi zakupami zeby sie nie zdziwic

    #126094
    Justii
    Participant

    czy ta karta jest calkowicie za darmo??

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.