Strona główna Działy Finanse natwest

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #18875
    neonka
    Członek

    Hej,
    w ktorym oddziale Natwest jest polskojęzyczny staff?
    Chcialabym popytac o kredyty, a wiadomo, ze po polsku to jakos szybciej sie dogada 🙂

    #121394
    Anonim
    Nieaktywny

    nie prawda, z angielską obsługą załatwisz to szybciej i prościej; jeśli system cię przepuści – bo to wszystko od tego zależy

    #121397
    ela1981
    Participant

    ej nie ma znaczenia czy polak czy anglik, czy….hindus, oby byl profesjonalny 😉

    #121398
    neonka
    Członek

    no dobrze, ale czy otrzymam w koncu odpowiedz?

    #121401
    Anonim
    Nieaktywny

    w Krakowie na Karmelickiej jest Natwest i tam posługują się j. polskim

    #121402
    neonka
    Członek

    chodzi mi o natwest w Leeds 😡 😡 😡

    #121404
    Sandgirl
    Członek

    a moze potrzebujesz tlumacza? 😉

    #121413
    isobelka
    Participant

    w bradford w centrum pracuje polak w natwest

    #121414
    achna
    Participant

    Znowu musialo pasc kilka bezsensownych odpowiedzi, zanim dziewczyna doczekala sie czegos konkretnego. Co Wam ciagle przeszkadza ze ktos chce cos zalatwic po polsku??? Skoro juz jest nas tu tyle i wszedzie pracujemy to dlaczego nie korzystac?? W wielu miejscach wlasnie po to zatrudnili polaka na dane stanowisko. Zeby inni polacy mogli przyjsc i zalatwic, nawet jesli nie umieja jezyka. Zaloze sie ze Wy wszyscy od razu jak przyjechaliscie, byliscie tak oblatani w angielskim ze nikt nigdy na niczym Was zagiac nie mogl. A jakze!
    Az szkoda slow czasem…

    #121416
    bartek4
    Participant

    My sie uczylismy angielskiego w szkole i na kursach 🙂

    Wcale sie nie dziwie ze czesc polakow szydzi z tych co nie znaja angielskiego. Tez sie chetnie posmieje z takich oferm co siedza tu pare lat i potrafia powiedziec okej i senkju 😆

    No ale Polacy nie sa wyjatkiem. Taki Carlos Tevez, ktory gra w angielskich klubach od lat conajmniej 4, po angielsku tez potrafi tylko okej, gud i jes. Reporterzy jak tylko maja okazje to sobie zaszydza z tego brzydala 🙂
    Taki Fabio Capello, ktory przed objeciem kadry nic nie gadal po angielsku jest dobrym przykladem ze w kazdym wieku mozna ogarnac obcy jezyk. Trzeba tylko miec checi ,a nie liczyc wylacznie na pomoc rodkow.

    #121418

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    bartek4 wrote:

    My sie uczylismy angielskiego w szkole i na kursach 🙂

    Wcale sie nie dziwie ze czesc polakow szydzi z tych co nie znaja angielskiego. Tez sie chetnie posmieje z takich oferm co siedza tu pare lat i potrafia powiedziec okej i senkju 😆

    Ja tez sie chetnie posmieje, bo sama jak tu przyjechalam to tez dukalam po angielsku, ale chcialo mi sie wlozyc troche w wysilku w to, by nie byc kaleka w kraju, ktory wybralam poniekad na swoj drugi dom! Jestes w obcym kraju to sie ucz, a nie oczekuj, ze wszystko ci przetlumacza i za ciebie zalatwia. Mialam do czynienia z panienka, ktora siedzi tu 4 lata i do tej pory nawet taksowki zamowic nie umie…Towarzystwo polskie, praca w fabryczce z polakami, w banku wszystko da sie po polsku zalatwic, polskie sklepy, jak sie u lekarza nie dogadam to zadzwonia po tlumacza-taka mini polska, zyc nie umierac. No ale jesli ktos lubi byc kaleka zdana na pomoc innych, to prosze bardzo.
    A wracajac do pytania neonki – skoro dalej sie upierasz przy polskiej obsludze, idz do najlizszego oddzialu natwestu i zapytaj, gdzie takowy osobnik moglby cie obsluzyc. powinni miec w systemie nazwiska pracownikow z roznych oddzialow, przynajmniej w lloydsie tak jest.

    #121420
    nowy_nowa
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    pchla_szachrajka wrote:

    bartek4 wrote:

    My sie uczylismy angielskiego w szkole i na kursach 🙂

    Wcale sie nie dziwie ze czesc polakow szydzi z tych co nie znaja angielskiego. Tez sie chetnie posmieje z takich oferm co siedza tu pare lat i potrafia powiedziec okej i senkju 😆

    Ja tez sie chetnie posmieje, bo sama jak tu przyjechalam to tez dukalam po angielsku, ale chcialo mi sie wlozyc troche w wysilku w to, by nie byc kaleka w kraju, ktory wybralam poniekad na swoj drugi dom! Jestes w obcym kraju to sie ucz, a nie oczekuj, ze wszystko ci przetlumacza i za ciebie zalatwia. Mialam do czynienia z panienka, ktora siedzi tu 4 lata i do tej pory nawet taksowki zamowic nie umie…Towarzystwo polskie, praca w fabryczce z polakami, w banku wszystko da sie po polsku zalatwic, polskie sklepy, jak sie u lekarza nie dogadam to zadzwonia po tlumacza-taka mini polska, zyc nie umierac. No ale jesli ktos lubi byc kaleka zdana na pomoc innych, to prosze bardzo.
    A wracajac do pytania neonki – skoro dalej sie upierasz przy polskiej obsludze, idz do najlizszego oddzialu natwestu i zapytaj, gdzie takowy osobnik moglby cie obsluzyc. powinni miec w systemie nazwiska pracownikow z roznych oddzialow, przynajmniej w lloydsie tak jest.[/quote]
    Bardzo trafna odpowiedz. Otoz to mam na mysli i wypisuje od x czasu. Problem jednak w tym kolezanko ze zawsze komus to przeszkadza wiec przestalem.
    Co do natwestu to prosze bardzo:
    http://www.natwest.com/polish_global_options.asp?id=GLOBAL/LEGAL
    oraz telefon 0845 246 7979. W niektorych przypadkach odrazu odbierze polski konsultant a jesli nie to wystarczy o takiego poprosic.
    Co do oddzialow to nie wiem gdyz nie jestem klientem tego banku dlatego nie zachodze do ich oddzialow. Mysle ze cos pomoglem autorowi postu. Pozdrawiam.

    #121422
    neonka
    Członek

    dziekuje wszystkim za odpowiedzi, niektorzy mi pomogli….a co do jezyka to porozumiem sie wszedzie, jednak nie znam zbyt dobrze terminow bankowych dlatego chcialam rozmawiac z jakims Polakim, ktory tam pracuje, gdyz nie chodzi o byle jaki kredyt.
    Jeszcze raz wszystkim dziekuje.

    #121442
    sylwia
    Członek

    I wlasnie przez takich Polakow ktorzy sa tu przez pare lat i tylko powiedza ok thank u i yes tracimy tylko zazwyczaj swoj cenny czas w pracy aby wam przetlumaczyc co kto mowi 👿 na szczescie u mnie w banku to sie juz skonczylo jak postawilam sie i powiedzialm ze nie bede tlumaczyc bo nie mam tego w kontrakcie a tlumacz zarabia 2 razy tyle co ja na godz 🙂 i wiecie juz mnie nikt nie prosi o tlumaczenie i chwala bogu!!! Zacznijcie sie uczyc angielskiego wkoncu troche ambicji

    #121445
    neonka
    Członek

    droga Sylwio,
    tak jak pisalam wyzej moj angielski nie jest wcale taki zly, jednakze ja pracuje w calkiem innym srodowisku i skupiam sie na nauce slowek i terminow potrzebnych do mojej pracy, a w banku zadko cos zalatwiam.
    jesli ci sie nie podoba tlumaczenie w banku to moze zmien prace…zreszta szkoda slow….to ze jestes tu lat kilka(-nascie) to nie znaczy, ze kazdy znas tyle tu przebywa i umie swietnie jezyk angielski…pozatym w roznych miejscach Polski i roznych szkolach inaczej uczono angielskiego, wiec nie czepiaj sie ludzi, bo oni nie sa winni tego, ze mieszkali przez pol zycia w takim a nie innym regionie i uczeszczali do takiej a nie innej szkoly….wyluzuj pani mądralińska 😆 😆 😆

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.