Strona główna Działy Babski kącik do dziewczyn!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #120092
    dzina
    Participant

    sluchaj, my nigdzie nie uciekamy przeciez 🙂 jak znajdziesz czas to wiesz gdzie uderzac 😀 zawsze sie ktos znajdzie 😀

    #120095
    nasajka21
    Członek

    Spoko:) pozdrowionka!

    #120100
    nasajka21
    Członek

    Spoko:) Moze Ty mi napisz kiedy masz czas , mi sie bedzie łatwiej dostosowac poniewaz mam 2-3 dni wolne w tyg.
    pozdr

    #120101
    dzina
    Participant

    ja mam zazwyczaj poniedzialki i srody wolne, wiec wiesz… zadko kiedy nie mam wtedy czasu…

    #122470
    Paulaaaa
    Członek

    czesc dziewczyny!
    chcialabym odnowic ten temat…. i znalesc jakies dziewczyny ktore rowniez narzekaja na brak kolezanek w leeds… piszcie 🙂 moze uda sie nam jakos nawiazac znajomosc, jakis kontakt. pzdr 🙂

    #122471
    Netka
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Paulaaaa wrote:

    czesc dziewczyny!
    chcialabym odnowic ten temat…. i znalesc jakies dziewczyny ktore rowniez narzekaja na brak kolezanek w leeds… piszcie 🙂 moze uda sie nam jakos nawiazac znajomosc, jakis kontakt. pzdr 🙂

    ja tez sie dolaczam 😀

    #122472
    lady k
    Participant

    ja tez! towarzystwo mi sie porozjezdzalo, pozakladalo rodziny etc. Fajnie byloby poznac jakies nowe twarze 🙂

    #122473
    Paulaaaa
    Członek

    hehe az mi sie humor polepszyl:) dziewczyny to napiszcie cos wiecej 🙂 z jakiej dzielnicy jestescie, z kim tu mieszkacie,hmm nie wiem co jeszcze, jakies informacje o sobie 🙂 ja mieszkam na beestonie,i przyjechalam troszke odpoczac do leeds, (chwilowa przerwa na studiach, do pazdz)

    #122474
    Netka
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Paulaaaa wrote:

    hehe az mi sie humor polepszyl:) dziewczyny to napiszcie cos wiecej 🙂 z jakiej dzielnicy jestescie, z kim tu mieszkacie,hmm nie wiem co jeszcze, jakies informacje o sobie 🙂 ja mieszkam na beestonie,i przyjechalam troszke odpoczac do leeds, (chwilowa przerwa na studiach, do pazdz)

    ja chwilowo tez na beestonie 🙂

    #122475
    Paulaaaa
    Członek

    o to swietnie 😀 jak masz czas to odezwij/odezwijcie sie na gadu,lepiej sie pisze:P
    gg 7701926

    #122476
    lady k
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Paulaaaa wrote:

    hehe az mi sie humor polepszyl:) dziewczyny to napiszcie cos wiecej 🙂 z jakiej dzielnicy jestescie, z kim tu mieszkacie,hmm nie wiem co jeszcze, jakies informacje o sobie 🙂 ja mieszkam na beestonie,i przyjechalam troszke odpoczac do leeds, (chwilowa przerwa na studiach, do pazdz)

    a ja niechwilowo juz nie na beestonie;) proponuje pozekac az zbierze nas sie jakas grupka i zorganizowac jakies spotkanko na miescie w celach zapoznawczych 🙂

    #122523
    Paulaaaa
    Członek

    dobry pomysl:) czekam na chętne osoby 🙂 mam nadzieje ze w szybkim czasie uda nam sie zoorg.takie spotkanie

    #122534
    dzina
    Participant

    coooooz…. ja tez z beestonu, ale wiekszosc czasu spedzam w hyde parku albo centrum 😛 ew czasem w huddersfield 😛

    #122536
    lady k
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dzina wrote:

    coooooz…. ja tez z beestonu, ale wiekszosc czasu spedzam w hyde parku albo centrum 😛 ew czasem w huddersfield 😛

    I slusznie, na beestonie, zwlaszcza tej czesci kolo kasy, lepiej zbyt duzo czasu nie spedzac 😉 Ewentualne spotkanie proponuje gdzies w centrum

    #122543
    dzina
    Participant

    ja jestem za!!!! kazdy wieczor wolny plus cala sroda 😀 ew piatek 😛

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.