Strona główna Działy Zdrowie kosmetyczka fryzjer

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #18635
    karla
    Participant

    mam pytanko na temat fryzjerki w shine czy ktos byl?Bo ja tylko z kosmetyczki korzystalam .Bylam zadowolona jakies 2 tyg temu

    #119501
    luska
    Participant

    Witam u kosmetyczki w shine ja tez bylam))))))))))))))i podzielam opinie
    Bylam mile zaskoczona .Naprawde polecam pania Ade (o ile dobrze imie pamietam)

    #119505
    Darya21
    Participant

    Witam zadowolone kolezanki 😉
    Ja rowniez bylam u Pani Ady -kosmetyczki w salonie Shine i bylam bardzo mile zaskoczona jej uprzejmoscia oraz bardzo dobrze wykonanemu zabiegowi dotyczacego oczyszczania twarzy 🙂
    Jestem bardzo wymagajaca osoba a Pani Ada sprostala swojemu zadaniu 😉
    Naprwde polecam wszystkim !!!
    Pozdrawiam.

    #119507
    ela1981
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    karla wrote:

    mam pytanko na temat fryzjerki w shine czy ktos byl?Bo ja tylko z kosmetyczki korzystalam .Bylam zadowolona jakies 2 tyg temu

    jakie jest pytanie do ankiety?
    czy bylam?
    czy jestem zadowolona?

    bylam kilka razy u fryzjerki i jak narazie nie znalazlam lepszej (oczywiscie wilczajac kilka angielskich salonow)

    #119509
    luska
    Participant

    …..

    #119512
    wesola
    Participant

    Kosmetyczka albo fryzjerka? ….. To dwia inne zawody i umiejetnosc u tych kobiet tez inna .. Pozdrawiam.

    #119515
    filipek
    Participant

    #119517
    hrv
    Participant

    Kryzys przyszedl…
    Moze im ta nieudolna ankieta pomoze 😉

    #119518
    filipek
    Participant

    #119522
    hrv
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    karla wrote:

    .Bylam zadowolona jakies 2 tyg temu

    czyli juz zadowolona nie jestes ❓

    #119523
    luska
    Participant

    #119524
    luska
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    wesola wrote:

    Kosmetyczka albo fryzjerka? ….. To dwia inne zawody i umiejetnosc u tych kobiet tez inna .. Pozdrawiam.

    Całkowicie sie z tym zgadzam.

    #119525
    luska
    Participant

    ….

    #119528
    filipek
    Participant

    #119531
    karla
    Participant

    …..

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.