Strona główna Działy Finanse wstrzymanie benefitów

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #18607
    mirabelka
    Członek

    mam poważny problem.. trzy tygodnie temu H&M Revenue przestało mi przelewać na konto Child Tax Credit i Work Tax Credit. Otrzymuję te zasiłki regularnie od dwóch lat. Nigdy nie był żadnych problemów. Wykonałam masę telefonów do nich i ciągle nic.. w kółko powtarzają mi że wprowadzają dane w system, sprawdzaja i uaktualniają i zarzekają się że pieniadze wpłyną w niedługim czasie. Nie wiem co się dzieje i nie wiem ile mam jeszcze czekać.. Czy ktoś z Was miał a może ma taki problem?

    #119195
    ela1981
    Participant

    3 tygodnie temu ci nie doszla kasa, pewnie kilka dni minelo zanim zadzwonilas do nich ~ to jeszcze nie ma paniki 8)
    jak ci nie przejdzie przelew w kolejnym regularnym terminie, to wtedy zrob awanturke

    #119201
    mirabelka
    Członek

    problem w tym że zareagowałam od razu czyli w dniu kiedy nie dotarły pierwsze pieniądze. Dodam tylko że otrzymuję je co 7 dni. W pierwszym tygodniu nie było paniki bo faktycznie pomyslałam że coś sprawdzają, uzupełniają i po prostu dostanę je w następnym tygodniu w podwójnej kwocie. Niestety nie. W tym tygodniu było podobnie. Najgorsze jest w tym to że nie chcą mi podać konkretnego powodu, ani też nie zawiadomili mnie w jakikolwiek sposób (telefonicznie, listownie) że wypłata zasiłków zostanie wstrzymana 😥

    #119210
    Anonim
    Gość

    U mnie podobnie. Jakiś czas temu przestał wpływać WTC. Nie zaglądam często do statementu. Przejrzałam ostatnio internetowy. Dzwonię tam dziś. A oni mi mówią, że coś pochrzanili i mi wysyłali korespondencję na… stary adres. Gdzie nie mieszkam od 3 lat 8) Przeprosili i mieli wysłać mi dziś aplikację jakąś 8)

    #119219
    Baggins
    Participant

    NO TO jak przez royal maila to ciekawe kiedy dojedzie 🙂 ?

    #119223
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

    NO TO jak przez royal maila to ciekawe kiedy dojedzie 🙂 ?

    Strajkują znowu? Wczoraj byłam paczkę odebrać, normalnie pracowali…

    #119225
    Baggins
    Participant

    niby stajkuja od dzisiaj bodajze

    #119227
    Anonim
    Gość

    Świetnie 8)

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.