Strona główna Działy Hyde Park Oficjalna prośba do administratorów.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #18489
    Dogon
    Participant

    W związku z przesytem treści wulgarnych oraz nieobyczajności dyskusji panów fatamorgany i spokoboy’a (ostatnie dwa posty przekroczyły moją cieprliowść http://www.leeds-manchester.pl/forum/viewtopic.php?t=8467 ) zwracam się z apelem do administratorów leeds.pl o usunięcie tych dwóch użytkowników z naszej społeczności, proszę także o zbanowanie w/w i konsekwentne wprowadzenie zakazu umieszczania przez nich postów przy pomocy fikcyjnych kont.
    Obaj panowie dali się poznać jako szerzący nienawiść do siebie i innych uzytkowników forum, piora swoje brudy publicznie i oskarżają się nawzajem o kłamstwa. Nie służy to naszej społeczności i temu portalowi. Jak zresztą mogliśmy zauważyć w ciągu ostatnich miesięcy portal leeds.pl popadł w degrengoladę dzięki tym dwóm arcymistrzom nieprzyzwoitości i jedynym wybawieniem jest dogłębna dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja.
    Jeśli panowie fatamorgana i spokoboy mają strzępy honoru to sami zrezygnują z użytkowania leeds.pl i usuną bądź zwróca się o usunięcie własnych kont (także tych fake’owych) do administracji.

    #118497
    nowy_nowa
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Dogon wrote:

    W związku z przesytem treści wulgarnych oraz nieobyczajności dyskusji panów fatamorgany i spokoboy’a (ostatnie dwa posty przekroczyły moją cieprliowść http://www.leeds-manchester.pl/forum/viewtopic.php?t=8467 ) zwracam się z apelem do administratorów leeds.pl o usunięcie tych dwóch użytkowników z naszej społeczności, proszę także o zbanowanie w/w i konsekwentne wprowadzenie zakazu umieszczania przez nich postów przy pomocy fikcyjnych kont.
    Obaj panowie dali się poznać jako szerzący nienawiść do siebie i innych uzytkowników forum, piora swoje brudy publicznie i oskarżają się nawzajem o kłamstwa. Nie służy to naszej społeczności i temu portalowi. Jak zresztą mogliśmy zauważyć w ciągu ostatnich miesięcy portal leeds.pl popadł w degrengoladę dzięki tym dwóm arcymistrzom nieprzyzwoitości i jedynym wybawieniem jest dogłębna dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja.
    Jeśli panowie fatamorgana i spokoboy mają strzępy honoru to sami zrezygnują z użytkowania leeds.pl i usuną bądź zwróca się o usunięcie własnych kont (także tych fake’owych) do administracji.

    To jest malo powiedziane. Ostatniego czasu dwa dzialy prowadzone przez fatamorgane sa calkowicie nie do zniesienia. Hobby i mieszkanie. Pewien uzytkownik zwrocil sie z prosba o pomoc w sprawie anteny satelitarnej i dostal, w miare moich wiadomosci, grzeczna i konkretna odpowiedz. Niespelna kilka godzin pozniej post zniknol calkowicie bez poinformowania kogokolwiek , dlaczego. Nie jest to pierwsza zagrywka jegomoscia nasiaknietego nienawiscia do wszystkiego i wszystkich co ciut wiecej wiedza niz on !! Straszy sadami, czlowiek czeka z nadzieja ze spotka jegomoscia osobiscie i tyle z tego. Calkowicie podpisuje sie pod tym apelem i wcale nie zadziwia mnie az 5 plusow pod postem. Gdyby ktos otwarl ankiete na ten temat, byla by z pewnoscia totalna porazka fatamorgany!!

    #118500
    filipek
    Participant

    Jak na goscia ktory jest miesiac na forum dosyc odwazne potraktowanie sprawy chodz watpie zeby profil byl prawdziwy,ciekawe kto ukrywa sie pod tym nickiem.Jezeli jest prawdziwy to nikt cie tu na sile nie trzyma,jest drugie forum ledds wiec smigaj tam.

    #118503
    ela1981
    Participant

    chyba jak do tej pory ten post spodobal sie najwiekszej liczbie userow, wynik +9
    fakt, nie popisal sie Fata 😕

    #118504
    Dogon
    Participant

    faktycznie profil załozyłem niedawno, ale forum śledzę około 18 miesięcy.. ze względu na charakter mojej pracy często kursuję między wyspą a krajem bagietek i żabich udek. Bliżej mi do polonii francuskiej, bo większość czasu spędzam po drugiej stronie kanału la manche, jednak moje miejsce zamieszkania to Leeds i prawdę mówiąc to własnie Leeds bardziej mi się podoba niż Lille (dokąd zasuwam kilka razy w miesiącu).
    To forum było dla mnie i jest nadal kopalnią wiedzy i informacji, ale od jakiegos czasu panuje tutaj smród, smród nie do zniesienia, a wszystko za sprawą dwóch ex przyjaciół. Czy nasze forum ma być poligonem w ich manewrach ? czy mamy być zdani na ich ciągłe pyskówki i obrzucanie się błotem ? Chcę sprowadzić do Leeds rodzinę i jakiś czas temu podałem im link do forum. Miało to być takie polskie okienko na to miasto. I co ? I to, że mój syn ciagle tylko nawiązuje do buractwa obu jegomościów. I tak nas (mnie, ciebie, jego) widzą rodacy przeglądajacy to forum.
    Jeśli ty tolerujesz jakies głupie teksty o spuszczaniu się na twarz czy biciu pseudokibiców innej drużyny to proszę bardzo, bądź pobłazliwy dla takich komentarzy i opowiadań, ale ja tego nie zniosę i nie mam ochoty, aby moja rodzina czytała wymysły chorej wyobraźni obu panów.

    #118505
    Baggins
    Participant

    nie chcesz – nie czytaj

    #118506
    ela1981
    Participant

    chyba nikt nie czyta tego typu postow kilkukrotnie (bo wtedy pojawia sie wybor typu: nie chce ~ nie czytam ~ bo wiem co tam jest), ale ten kto czyta po raz pierwszy nie wie jaka tresc niesie post wiec kwestia wyboru tu nie wchodzi w gre, mozemy tylko wybrac czy czytamy forum a akurat rozmowy tych dwoch Panow ostatnio odbiegaja od "normy" pozostalych userow
    choc szczerze to ja postow niektorych uzytkowanikow wogole nie czytam niezaleznie od tematu i chyba Fate poprostu dolacze do grona

    #118510
    nowy_nowa
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

    nie chcesz – nie czytaj

    Patrzac na ilosc plusow przy poscie autora tematu nie mysle ze tylko o czytanie tu chodzi. Czyzby uszlo to twojej uwadze?

    #118512
    sergi2
    Członek

    A nie ma opcji na forum, aby przegladarka nie wysietlala rzadnych postow wybranej osoby? Kiedys spotkalem sie na innych forach z taka opcja, nie znam sie na tym, jakby co poprawcie.[/list]

    #118521
    SpokoBoyxxx:)
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Dogon wrote:

    faktycznie profil załozyłem niedawno, ale forum śledzę około 18 miesięcy.. ze względu na charakter mojej pracy często kursuję między wyspą a krajem bagietek i żabich udek. Bliżej mi do polonii francuskiej, bo większość czasu spędzam po drugiej stronie kanału la manche, jednak moje miejsce zamieszkania to Leeds i prawdę mówiąc to własnie Leeds bardziej mi się podoba niż Lille (dokąd zasuwam kilka razy w miesiącu).
    To forum było dla mnie i jest nadal kopalnią wiedzy i informacji, ale od jakiegos czasu panuje tutaj smród, smród nie do zniesienia, a wszystko za sprawą dwóch ex przyjaciół. Czy nasze forum ma być poligonem w ich manewrach ? czy mamy być zdani na ich ciągłe pyskówki i obrzucanie się błotem ? Chcę sprowadzić do Leeds rodzinę i jakiś czas temu podałem im link do forum. Miało to być takie polskie okienko na to miasto. I co ? I to, że mój syn ciagle tylko nawiązuje do buractwa obu jegomościów. I tak nas (mnie, ciebie, jego) widzą rodacy przeglądajacy to forum.
    Jeśli ty tolerujesz jakies głupie teksty o spuszczaniu się na twarz czy biciu pseudokibiców innej drużyny to proszę bardzo, bądź pobłazliwy dla takich komentarzy i opowiadań, ale ja tego nie zniosę i nie mam ochoty, aby moja rodzina czytała wymysły chorej wyobraźni obu panów.

    Szanowny Dogon nie chcesz nie czytaj forum,wczesniej juz do mnie wysuwales przytyki…
    Dziwie sie tobie ze wrzucasz mnie do jednego worka z Fatamorgana przeciez FATA jest twoim kumplem!!!!
    Tak sie sklada ze ja celowo pisalem na temat FATY
    bo Fata z kazdym prawie kazdym tu zadzieral,klocil i uwarzal sie za specjaliste od wszystkiego prawie ja Guru… i zrobil z tego Forum wlasny Folwark…
    Ja duzo tez wiedzialem na jego temat jak zadko kto… slynna sprawa ze zniknieciem samochodu lub pisanie bzdur wyssanych z palca….
    Prawda to forum smiedzi ,ale nie zaczelo sie wcale od moich klotni z Fatamorgana zaczelo sie od tego jak "ADMINI" traktuja innych uzytkownikow jakbys byl tu wczesniej wiedzialbys o czym pisze…
    Niestety sam piszesz ze jestes tu od niedawna… Tylko zastanawiajace sa twoje posty ze tak bardzo walczysz o poziom tego forum niezdziwilbym sie gdybys byl poprostu dawnym uzytkownikiem podszyty pod nowym nickiem….
    Smrod Cholerny, smrod zaczal..sie od Cosmicznej Agencji… tak naprawde smierdzi od tego ze wiele osob pisalo na temat slynnej agencji wynajmu mieszkan i sposobu traktowania swoich klientow…przez Adrianka i Izunie…i postu znikaly z forum.bez powiadomienia dlaczego .Oczywiscie Fata poraz kolejny okazal sie zwyklym Obludnikiem i bronil slynnej cosmicznej agencji…Do tej pory nie zostalo wyjasnione wiele spraw z cosmiczna agencja a pan Adrianek dziala sobiew dobre znow tym razem w Wakefield…
    .Takze dlatego ze nie podobala sie im polityka Adminow tego smiesznego forum i grozono im sadami .Stad smrod Niestety do tej pory znikaja posty tych uzytkownikow forum ktorzy sa przeciwni sposobowi traktowania przez wlascicieli tej strony…
    Fat-Morgan ktory ma wiele wspolnego z Adminami i wlascicielami tego forum jest poprostu ich kolesiem… nadal jest w dwoch dzialach jest moderatorem tego Forum.Dlatego ma mozliwosc wglad w numeru IP innych uzytkownikow…Forum
    Smrod jest stad ze nadal jest kolesiostwo na tym forum nie dzialaja linki do nowego forum dlatego napisalem adres nowego forum w nawiasie…om to nie ja ujawnialem na tym forum publicznie numery IP.innych uzytkownikow to nie ja zakladalem fikcyjne konta podszywajac sie pod inne nicki prowadzac dyskusje sam ze soba,nie ja straszylem sadami …,nie ja usuwalem posty ktore niepasowaly Adminom…,nie ja z kazdym sie klocilem, prawie z kazdym na forum… i nie ja bawiles sie w Policjanta i sledczego piszac wyssane z palca bzdury…
    – Stad kolego smrod.. ktory sie ciagnie od Agencji Cosmicznej… niewyjasnionych starych spraw i sposobu traktowania Adminow czlonkow tego forum!!!!
    Chce dodac ze nie mam zadnych innych kont na tym forum i nie uzywalem nigdy wczesniej na tym forum zadnych fikcyjnych kont co mi zarzucasz na poczatku swojego postu…raczej tyczy sie to Guru tego forum slynnego Fatamorgany.. dobrego.kolege Adminow tego forum .
    Ok ja nie musze tu pisac ,moge sie wycofac tak jak wczesniej juz to robilem…pod warunkiem ze nigdy juz nie zawita tu slynny Guru…Fatamorgana tym bardziej ze moje zycie skupione jest wokol Londynu…
    Dobranoc!!!

    #118525
    Dogon
    Participant

    Liczyłem się ze zmianą tematu, z odwróceniem kota ogonem, z oczernianiem mojej osoby. Nie przyszło mi do głowy, że będę oskarżony o ukrywanie się pod pseudonimem Dogon. To chyba jedyny argument przeciwników mojej opinii zawartej w pierwszym poscie.
    Nie obchodzi mnie co spokoboy zrobił fatamorganie, ani to co fatamorgana zrobił spokoboyowi, dla mnie kwestią nadrzędną jest w tej chwili odbudowanie przyjzanej atmosfery na forum. Opcji jest wiele, zasugerowano mi odejście z forum, założenie własnego, przejście do innego forum, albo skasowanie profilu i anonimowe (jako gość i użytkownik niezarejestrowany) przeglądanie forum.

    Nie jestem żadnym starym użytkownikiem ukrywającym siępod nowym nickiem (nie trzymają się mnie dowcipy w stylu fatamorgany). Nie prowadzę krucjaty nienawiści wobec fatamorgany i spokoboya. Nie zamierzam przejąć niczyjej funkcji na tym forum. Chcę tylko aby administracja (dotąd bierna) zrobiłaporządek na swoim podwórku. Fatamorgana i spokoboy na to nasze wspólne podwórze , przepraszam za wyrażenie – SRAJĄ ! Administracja przygląda się tej wojence i nie wiem czy ją to bawi, czy ją to irytuje, ale nie dostrzega, że tych dwóch panów zaniża poziom. Paradoksem jest wyśmiewanie przez obu panów tak zwanych rodaków gorszej maści, zwanych januszami. Jednak po lekturze niektórych postów wywnioskować należy, że to fatamorgana i spokoboy są januszami trollami. Straszne, ale prawdziwe. Przez te 18 miesięcy, które przesiedziałem z boku zauważyłem rozpad forum, nie wiem czy tylko ja, czy może inni tez zauważyli, ale do popsucia atmosfery przyczyniły się dwie osoby – fatamorgana i spokoboy (plus minus 5 osób na dokładkę, z którymi toczyli zażarte dyskusje).
    Chcę, żeby administracja dostrzegła kto stoi za psuciem wizerunku portalu, nie kieruję się jakimiś antypatiami, bo gdyby takimi siękierować to pewnie połowa forum toczyłaby wojny na mięso. Przyzwoitością jest obrzucanie się mięsem za rogiem i wytłumaczenie sobie po męsku pewnych spraw – czego niestety fatamorgana i spokoboy nie czynią – dla nich najważniejsze jest, żeby inni zobaczyli jak się upokarza publicznie, nawet przy użyciu kłamstw.
    Widzę, że mój apel pozostaje bez echa i administracja podwija ogon i kładzie uszy po sobie.
    epic fail

    #118542
    KwiateK
    Participant

    Witajcie,

    Administratorom też bardzo nie podobają się ostatnie posty spokoboya i fatamorgany.

    W związku z tym:
    – fatamorgana nie jest już moderatorem działów "Mieszkanie" oraz "Śmietnik".
    – Nie usuwamy kont obu użytkowników, jednak dajemy im oficjalne ostrzeżenie – przy następnej tego typu sytuacji, konta zostaną zablokowane – rozwiązujcie swoje problemy między sobą, chłopaki.

    Tymczasowo, mianowałem sam siebie moderatorem działów "Mieszkanie" oraz "Śmietnik", jednak zdrowiej jest kiedy moderatorzy pochodzą z grona użytkowników, niezależnych od Redakcji portalu. Ogłaszamy zatem, że stanowiska moderatorów tych działów są "do wzięcia" – chętnych zapraszam na priv.

    Pozdrawiam.

    #118559
    Dogon
    Participant

    Cieszy mnie reakcja administracji, widzę tu chęć oczyszczenia forum.
    Trochę się bałem, że nikt nie zareaguje na mój apel. Mam nadzieję, że administracja bacznie przyjrzy się kolejnym postom obu panów i konsekwentnie zacznie karać ich i im podobnych. nie można pobłażac w tak ważnej sprawie jaką jest wymiana informacji i poglądów na forum publicznym. Wolnośc słowa jak najbardziej, ale zapamiętajmy jedno – wolność słowa to nie chamskie epitety i lekceważenie norm i zasad przyjętych na forum (zawartych w regulaminie).
    Fatamorgana i spokoboy powinni wyciągnąć wnioski z tej akcji i wierzę, że trochę to ostudzi ich pseudoerystyczny zapał.
    Chcecie istnieć na forum, to dostosujcie się do regulaminu. lekceważyliście sobie regulamin i użytkowników przez długi czas. Następny wasz wybryk zakończy się z pewnością bardziej drastycznie.
    Dziękuję administracji za reakcję.

    #118565
    nowy_nowa
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    KwiateK wrote:

    Witajcie,

    Administratorom też bardzo nie podobają się ostatnie posty spokoboya i fatamorgany.

    W związku z tym:
    – fatamorgana nie jest już moderatorem działów "Mieszkanie" oraz "Śmietnik".
    – Nie usuwamy kont obu użytkowników, jednak dajemy im oficjalne ostrzeżenie – przy następnej tego typu sytuacji, konta zostaną zablokowane – rozwiązujcie swoje problemy między sobą, chłopaki.

    Tymczasowo, mianowałem sam siebie moderatorem działów "Mieszkanie" oraz "Śmietnik", jednak zdrowiej jest kiedy moderatorzy pochodzą z grona użytkowników, niezależnych od Redakcji portalu. Ogłaszamy zatem, że stanowiska moderatorów tych działów są "do wzięcia" – chętnych zapraszam na priv.

    Pozdrawiam.

    Jestem pod wrazeniem!!!!!!! Wrecz nieprawdopodobne!!! Uklony dla Administracji.

    #118643
    Anonim
    Nieaktywny

    zgadzam sie obydwoje sa zalosni .

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.