Strona główna Działy Hobby Peak District na rowerze górskim

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #17992
    falcon31pl
    Participant

    Witam, czy byli by jacyś chętni na wypad(dwu lub jednodniowy) do Peak District w maju na rowerach górskich. Moja propozycja to pociągiem do Sheffield i z Sheffield do Grindleford rail i stamtąd rowerem do Winnats Pass,Castleton i po okolicach. Jestem otwarty na propozycje wiem, że Peak District to duży park wiec jeden dzień będzie mało. Może ma ktoś lepszą propozycje odnośnie konkretnej lokalizacji w Peak District.
    [img:9146ae846c]http://www.derbyshire-peakdistrict.co.uk/Castleton%201W.jpg[/img:9146ae846c]
    [img:9146ae846c]http://farm4.static.flickr.com/3144/2596455336_a6d29eb7d4_o.jpg[/img:9146ae846c]

    #114835
    wk
    Członek

    23-24 maja chętnie.

    #114837
    MADAR
    Participant

    hej!byliśmy,zwiedzilismy,było zajefajnie to miejsce ma swój klimat-POLECAMY!

    #114840
    kniazio
    Participant

    z checia bym sie z Wami wybral,uwielbiam rower, kiedys przejechalem troszeczke Europy i Azji rowerem, ale niestety w tym terminie nie moge, dajcie znac jak bedziecie sie wybierali nastepnym razem

    #114843
    falcon31pl
    Participant

    Można się umówić na jakiś weekend w czerwcu bo mi 23,24 maja też nie pasuje. Więcej osób by się mogło dołączyć i można było by na 2 dni pojechać. Może by się jakaś stała ekipa dobrała. Docelowo planuje Szkocję pozwiedzać na rowerze.

    #114844
    Sandgirl
    Członek

    ojej jakie widoczki!! ale ja tam bym padla na rowerze 🙁

    #114850
    Silaczka
    Członek

    czesc!

    Rower?Peak District?Piéknie! Pewnie, jestem chetna. kiedy dokladnie ?

    #114854
    Iza
    Participant

    Hej,

    Okolica jest super. Jezdzimy tam na rowery dosc czesto wiec jesli chcesz jakies info dot tras lub campingow daj znac. Niestety w ten weekend co proponujesz wypad bedziemy w Polsce.

    Pozdrowionka

    Jesli tam jeszcze nie byles, sugeruje nie brac niedoswiadczonych ludzi na czerwone i czarne trasy. Sa nielatwe technicznie.

    #114907
    falcon31pl
    Participant

    Są jacyś chętni 26 lub 27 lub 28 maja na jednodniowy rekonesans i ewentualnie w czerwcu na jakiś weekend.
    Iza wszelkie info bardzo mile widziane.

    #114910
    wk
    Członek

    29 lub 30 maja na rekonesans bym się pisał bo mam wolne dni.

    #114912
    Iza
    Participant

    hej

    co powiesz na 13 lub 14 czerwiec, nastepny termin to pierwszy weekend lipca.

    Ja niestety nie bede mogla jezdzic bo bede po operacji ale chetnie pospaceruje podczas gdy moj facet z Toba / Wami posmiga.

    #114915
    wk
    Członek

    4-5 lipca ja mogę jechać

    #114940
    Silaczka
    Członek

    hej!
    No to czy w koncu jest ktos komu pasuje ten lub przyszly weekend? jakos sie nie mozemy skomunikowac, widze 🙂

    pa

    #114949
    falcon31pl
    Participant

    Witam moja propozycja to 13 i 14 czerwca, dwa dni z jednym noclegiem. Dzień pierwszy:Wyjazd przed południem do Sheffield, potem z Sheffield do Grindleford rail stąd rowerem po Winnats Pass, Castleton i wieczorem nocleg.
    Dzień Drugi:Jazda rowerem po Peak District(trasa do ustalenia) i powrót wieczorem.
    Proszę pisać komu to odpowiada. Jeśli chodzi o maj to mi w żaden weekend nie pasuje, mógłbym w środku tygodnia na jeden dzień podskoczyć 26,27,28.
    Może ktoś ma mapę Peak District z zaznaczonymi szlakami rowerowymi, ja i tak się w jakaś zaopatrze z naniesionymi szlakami rowerowymi.

    #115139
    drdavev
    Participant

    hej

    ja w sprawie tej wyprawy

    plsnuje taki wyjazd w sierpniu

    czy po swojej wycieczce bedziesz mogl udzielic mi kilka rad

    pozdrawiam
    dawid

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.