Strona główna Działy Hobby tatuaż

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #119293
    fila22
    Participant

    ja z całą odpowiedzialnością mogę polecić FREEDOM FIGHTERS ART TATTOO STUDIO WAKEFIELD 75 WESTGATE END. ja robiłem u niego tatuaż. trafiłem do niego z burakiem na ręce i pozwoliłem mu na free hand i to co zrobił przeszło moje największe oczekiwania. facet ma pojęcie o tym co robi i robi to z pasją.

    #119294
    l-graph
    Participant

    🙂

    #119298
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    l-graph wrote:

    Wszyscy Ci ludzie byli u mnie, wszyscy sa na nk i facebooku , poprosilem ich o wypowiedz pozytywna lub negatywna zeby bylo jasne ze nie ma wiecej osob ktore maja problem z tatuazem zrobionym u nas.
    Jak narazie nie widzialem zeby byl negatyw ale poczekamy mam zrobionych okolo300 prac wiec wysyp bedzie wiekszy.;)))

    Patryk, czym ty się przejmujesz. W moich oczach wygląda to tak, że niezadowolony klient chce ci popsuć reputację. Ale zbyt nachalnie to robi. Jak dla mnie nie jest wiarygodny 8)

    #119307
    Atojod
    Participant

    No więc zacznę od tego że również miałam tę przyjemnośc skorzystania z usług FREEDOM FIGHTERS ART TATTOO STUDIO WAKEFIELD 75 WESTGATE END. Jestem bardzo zadowolona ponieważ poza tym że Patryk wykonał tatuaż świetnie tak jak na wybranym przeze mnie wzorze to jeszcze dodał kilka swoich pomysłów co sprawiło że tatuaż prezentuje się jeszcze ładniej:) a co do tego że pokazuje On w galerii wzory tylko ładne to się nie zgodzę bo widziałam w galerii wiele różnych i nie zawsze pięknych wzorów ale to nie zależy od Niego .gdyż to nie On wybiera ludziom wzory- sami je sobie wybieramy…Patryk jedynie je wykonuje i robi to naprawdę dobrze. No i jeszcze kwestia tego jak należy dbac o wykonane przez niego prace…sama dostałam specjalne instrukcje jak należy chociażby przemywac czy nawet czym smarowac tatuaż i przez jaki czas więc to jak bedzie wyglądał nasz tatuaż po wyjściu z salonu od Patryka zależy tylko i wyłącznie od nas. TYLE MIAŁAM DO POWIEDZENIA. A I JESZCZE JEDNO-OCZYWIŚCIE POLECAM TEN SALON…JEST NAJLEPSZY:)
    Dorota:)[/color:1e33033cfc]

    #119327
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    l-graph wrote:

    Wszyscy Ci ludzie byli u mnie, wszyscy sa na nk i facebooku , poprosilem ich o wypowiedz pozytywna lub negatywna zeby bylo jasne ze nie ma wiecej osob ktore maja problem z tatuazem zrobionym u nas.
    Jak narazie nie widzialem zeby byl negatyw ale poczekamy mam zrobionych okolo300 prac wiec wysyp bedzie wiekszy.;)))

    To, że ludzie logują się na forum tylko po to, aby ciebie wesprzeć świadczy tylko o tym, że nie warto wierzyć jednej niezadowolonej, złośliwej osóbce. Nota bene mój chłopak też nie odbiera telefonów od natrętów, co dzwonią co trochę i nie da się ich pozbyć choć na 1 dzień 😈

    #119355
    kris_hm
    Participant

    prosze bardzo. zalaczam fotki dla wszystkich wielbicieli tego pseudo tatuazysty. wzor oryginalny i niewypal-tatuaz. nawet kreski nie potrafisz prosto zrobic. i niech mi ktos powie ze o to nie dbalem… zawsze smarowane, pieknie zagojone…
    co ty czlowieku mi wyjezdzasz na temat moich znajomych czy kumpli?? nawet mnie nie znasz. jestes kiepski i tyle. na szczescie profesjonalista podjal sie poprawic to badziewie. bedzie skonczone za 3 tyg wiec zapraszam na obejrzenie wynikow 🙂 a straszyc to sobie mozesz ale nie mnie… chcesz "porozmawiac inaczej"?? masz moj numer wiec zapraszam

    {usuwam foto bo nie bede swiecil na forum tym czyms}

    #119357
    ela1981
    Participant

    znawca nie jestem i nikomu nie chce psuc opini jesli nie znam czyichs umiejetnosci, ale………. ta czaszka na samym dole to przypomina mi moja 85 letnia sasiadke co chodzi non stop w okularach przeciwslonecznych

    #119358
    Anonim
    Gość

    8)

    #119359
    bartek4
    Participant

    tatuaz wybrales sobie marny to fakt ;p gdyby to bylo na mojej rece tez mialbym zal do osoby ktora to wykonala.

    #119363
    kris_hm
    Participant

    no wiesz… wzor to kwestia gustu. i zdaje sobie sprawe, ze bedzie mial wiecej przeciwnikow niz zwolennikow. ale mnie sie zawsze podobal, zreszta jest to wzror oryginalnie zaprojektowany jako tatuaz, dopiero pozniej zostal uzyty jako okladka do plyty. ale mniejsza o wzor…
    ale wykonanie :/ no i jak widac wogole nie dokonczony (niewypelnione miejsca, krzywe linie…itd)
    jak pisalem wczesniej – nie dokonuje tu osobistej zemsty a jedynie przestrzegam ewentualnych klientow. do sadu nie pojde bo sorki…ale za £50 raczej nikt nie chodzi 😉 ale upewnie sie, ze ta fota trafi na kazde forum o tatuazach jakie uda mi sie znalezc. ide na totalny retusz do profesjonalisty, mam umowione spotkania na 9-tego i 16-tego wiec umieszcze fotke co z tego wyszlo.
    "DOBRY TATUAZ NIE JEST TANI A TANI NIE JEST DOBRY" – swiete slowa ktorych sie trzymajcie. ja niestety dowiedzialem sie tego za pozno

    #119369
    l-graph
    Participant

    🙂

    #119370
    l-graph
    Participant

    Bez komentarza 🙂

    #119371
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    l-graph wrote:

    I bardzo dobrze ze tak wyglada , rozlal sie bo nie dbales , wzor jest do ch nie podobny , pisz sobie gdzie chcesz lata mi to na 300 prac jedna to niewypal , wyjatek potwierdza regule , jestem dobry w tym co robie i bede to robil dalej, jak wychodziles odemnie to ci sie podobalo bo bylo dobrze wykonane a teraz pokazujesz zdjecie po Twoim gojeniu linie sa rozlane a nie krzywe, dlaczego odrazu nie powiedziales ze jest cos nie tak co?
    Rob co chcesz pajacu na gumce od majtek. Teraz to ja Cie pozwe do sadu bo piszesz o na temat Studia a miales to robione w domu przed zalozeniem salonu, uzyles zarejestrowanej nazwy do osobistej zemsty i zemsta obroci sie przeciwko tobie.

    Wzór, jak wzór, tylko że na tatuażu to te czaszki wyglądają jak karykatury murzyńskich przywódców 8)

    #119372
    Baggins
    Participant

    [quote:543e299d6d]Wzór, jak wzór, tylko że na tatuażu to te czaszki wyglądają jak karykatury murzyńskich przywódców[/quote]
    TEN w srodku to Obama?

    #119374
    kris_hm
    Participant

    tatuaz jest pieknie zagojony i nic sie nie rozlalo ale tak bylo zrobione. tryska z ciebie gniew i klamstwo. i dobrze. szkoda tylko, ze ja musze nosic to badziewie na rece…ale jeszcze wytrzymam te 2 tyg do czasu retuszu.

    dla informacji forumowiczow: dzisiaj dostalem od nich smsa z pogrozkami 🙂 dzieciaki.

    tak, fakt tatuaz byl robiony w domu ale przedsawiles sie jako fftatto i na poczet fftatto zaplacilem pieniadze wiec nie strasz mnie sadem. dla mnie ta klotnia to strata czasu i ze swojej strony zamykam ten temat. z czasem usune to zdjecie bo nawet mnie kole w oczy i chcialbym o tej przygodzie szybko zapomniec ale na razie niech sie ludzie napatrza.

    niech madry wyciagnie z tego wnioski a glupi pozostanie glupim.
    uwazajcie ludzie co robicie bo tatuaz tto ozdoba na cale zycie wiec nie zalujcie na to grosza i sprawdzcie dobrze studio przed skorzystaniem…ale nie na fotkach w necie tylko na "zywych" przykladach
    papa 😉

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.