Strona główna Działy Hobby Bilet na mecz Manchesteru United

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #17579
    ManUtd4ever
    Participant

    Witam, chciałbym zapytać osoby, które mieszkają w Manchesterze o bilet na mecz United. Prosiłbym o jak najwięcej informacji: na ile przed meczem rozpoczyna się sprzedaż, czy łatwo (czy wogóle) można go dostać, jaka jest cena, itd. Z góry dziękuje za wszystkie informacje, w razie czego moje gg: 6953463. Pozdrawiam:)

    #111234
    gosciu
    Participant

    czesc dostanie biletu na manczester to graniczy z cudem przed samym meczem musisz i tak posiadac menbersipa czyli karte czlonkowska ewtualnie mozesz kupic bilety u konika ale musisz sie liczyc podwojna cena za bilet kazda cena biletu jest warta aby zobaczyc menczester w akcjii na stadionie

    #111235
    ManUtd4ever
    Participant

    No raczej pozostaje mi opcja z konikiem. A w jakich granicach jest cena biletu?

    #111236
    SpokoBoyxxx:)
    Członek

    Tu raczej nie uzyskasz informacji bo to glownie forum ludzi z Leeds dodali sobie do LEEDS.PL Manchester bo kilka osob z Manchester przeprowadzilo sie do Leeds i skumalo sie z zalozycielami tej strony miedzy inymi slynny lalus Adrianek w sumie nie wiem jakim prawem dokleili sobie Manchester bo to forum ma tyle wspolnego z Manchester co Poznan z Warszawa.Ciezko jest dostac bilet na te lepsze mecze ,ale czasami sa dostepne w kasach bilety ze slabszymi przeciwnikami napisz na priva znam goscia z Bradford ktory jest czlonkim Yorkshire fan clubu Manchesteru United pozatym czasami bywam w Manchesterze i bywam czesciej na City stadion.anyway pozdrawiam

    #111237

    a jak mozna zdobyc karte czlonkowska klubu kibica?? bo tez jestem zainteresowany pojsciem na mecz

    #111269
    yuuki
    Członek

    wejdz na strone oficjalna Man Utd tam znajdziesz odpowiedz w sprawie membership jak i biletow

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.