Strona główna Działy Finanse Dostawca gazu

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #17293

    ktory dostawca gazy jest najtanszy?? Bo czesto zmieniam firmy i sam nie wiem ktora jest najtansza? Teraz mam N POwer.

    #108779
    Gundis
    Participant

    Ja korzystam z tej oto porownywarki i wybralem scottish power, platnosc direct debit
    http://www.ukpower.co.uk/

    #108782
    rad79
    Członek

    http://www.ebico.co.uk/index.php

    Ja sie przerzucilem z Npower sa hmm drodzy wiec zrezygnowalem a dodam ze nie mam z nimi problemow czytalem na roznych forach ze sa tansi inni dostawcy ale ebico moim zdaniem jest stosunkowo tani oraz nie zawyza rachunkow itp tzn nie trzeba sie meczyc z korygowaniem rachunkow raczej rzetelna firma, ta szkocka firma zdaje sie jest tansza.

    #108785

    a N power jest droga firma jaka jest najdrosza firma jak wiecie?? i czy mozna dostawce zzmienic w kazdej chwili kiedy chcem??

    #108789
    Dzieju
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    thomasmanchester wrote:

    a N power jest droga firma jaka jest najdrosza firma jak wiecie?? i czy mozna dostawce zzmienic w kazdej chwili kiedy chcem??

    oczywiscie ze N jest drogie, jak kazda inna firma!!
    To jest jak bys pytal ile kosztuje przejazd..
    Jaki przejazd?? skad dokad?? Kiedy?? jak??

    Po pierwsze jaki masz licznik?? rozumiem ze normalny – credit meter i dostajesz rachunek co 3 miesiace??
    Jezeli tak to jest najgorsza opcja
    Pytasz co jest najtansze??
    Online billing, british gas, czy N power, to zaleznie jakie masz zuzycie.
    Podkresle[u:df2acf0153]REALNE[/u:df2acf0153] zuzycie.
    nie to co jest napisane na rachunku tylko to co masz na liczniku.
    wiekszosc rachunkow jest esimated – czyli oszacowanych. Chyba domyslasz jakie moga bys roznice??

    #110217
    nobell
    Członek

    Co chwilę przeplata się British Gas, N Power, NP, BG, BG, NP… Ludzie to są najdroższe w UK firmy. Chcesz miec tanio? nie tylko gaz ale i elektrycznosc, telefon domowy i komórkę, internet oraz wiele innych? – zobacz stronke http://www.utilitywarehouse.co.uk, najwiekszy w UK klub dyskontowy. 250 000 członków (gdzie jeden członek to np. rodzina). Firma GWARANTUJE zawsze uzyskanie lepszej ceny niz cena u jakiegokolwiek dostawcy mediow w twojej okolicy. Rachunki co miesiac. Wiem co mówię , mam z nimi umowę. Rewelacja. Jakby co to służę pomocą

    #110218
    efkolaia
    Participant

    nobell rozumiem ze dla nich pracujesz ??
    oba twoje posty wygladaja jak reklama, ze nie wspomnę ze sa takie same 😛

    #110219

    Napewnoi dla nich pracuje to sie nie dzwie czemu reklamuje sie pewnie jak ktos z nas sie przylaczy do tej firmy to napewno nielza kase dostanie za to;]

    #110220
    nobell
    Członek

    niech stanie sie swiatlosc, tak, pracuje, ale mam 40 dychy na karku i za byle co w zyciu sie nie biore. Zanim zaczniesz cos oceniac, najpierw to poznaj. A jak dostaniesz nizsze rachunki – to moze zmienisz zdanko. Ja akurat najczesciej slysze "dziekuje". Tu masz proste i jasne zasady, nie tak jak w BG, tyle za pierwsze kwh, tyle za nastepne kwh, dodatki, sratki, rachunek estimated co 3 albo co 6 miesiecy (a wtedy mozna dostac zawalu ja zobaczysz IN TOTAL). Posluchaj, ocen, zdecyduj. Nie odwrotnie, czy warto? Jak poznasz to mi napisz.

    #110237
    ela1981
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    nobell wrote:

    niech stanie sie swiatlosc, tak, pracuje, ale mam 40 dychy na karku i za byle co w zyciu sie nie biore. Zanim zaczniesz cos oceniac, najpierw to poznaj. A jak dostaniesz nizsze rachunki – to moze zmienisz zdanko. Ja akurat najczesciej slysze "dziekuje". Tu masz proste i jasne zasady, nie tak jak w BG, tyle za pierwsze kwh, tyle za nastepne kwh, dodatki, sratki, rachunek estimated co 3 albo co 6 miesiecy (a wtedy mozna dostac zawalu ja zobaczysz IN TOTAL). Posluchaj, ocen, zdecyduj. Nie odwrotnie, czy warto? Jak poznasz to mi napisz.

    no to moj drogi: czekam na propozycje od Ciebie warta zmiany dostawcy (tzn co najmniej 20£ miesiecznie mniej razem dla dwoch kont)
    oto co mam dzisiaj
    *npower
    *High user (dual)
    *platnosc miesieczna przez dd
    *taryfa: online 14 paperless billing
    *zadnych estimated
    *place za prad 10.80 p za kWh
    *gas 3.50p za kWh
    * plus 52.50 £ po odjeciu dyskontu rocznie za dwa konta za standing charge
    * nie mam pieca 7Economy
    Czekam na propozycje 😀

    Ile placimy glownie zalezy od taryfy jaka mamy, dla przykladu npower ma ze 20 taryf. Roznica miedzy najtansza a najdrozsza zmniejsza nasz rachunek o 50%.

    #111158
    domi
    Participant

    Proponuję zrobić porównanie ile zaoszczędzisz będąc klientem Utility Warehouse na stronie: http://www.telecomplus.org.uk/polish
    Ciekawym jest fakt, że znane strony z porównaniami cen dostawców otrzymują kasę za przepisanie się danej osoby, więc cokolwiek tam nie wpiszesz zawsze ci poradzą zmianę dostawcy 🙂

    #111342
    nobell
    Członek

    tyle, że Utility Warehouse nie wchodzi w takie układy. Nie Płaci tym stronom, więc nie zawsze znajdziesz tam porównania cen najlepszego według magazynu WHICH (listopad – 2008- odpowiednik polskiej federacji konsumentów) dostawcy w UK.

    #114403
    Matunia
    Członek

    Ja chyba wiem o co chodzi z ta firma.
    Jakieś pół roku temu tez miałam problemy ze zbyt wysokimi rachunkami, zmieniałam firme i korzystałam z wyszukiwarek. Nigdzie nie słyszałam o niej, aż przeczytałam reklamę na MOJEJ-WYSPIE.
    Zadzwoniłam i nie dość że pan po polsku mi wszystko wytłumaczył to się okazało że jest naprawdę taniej. http://www.jeden-rachunek.com
    tam jest wszytko ładnie wytłumaczone, i pan mi doradził pozostanie w swojej obecnej firmie, gdzie za darmo wymieniłam sobie licznik na normalny licznik z karty, i dzień po jego wymianie zmieniłam firmę na ta do której dzwoniłam bo okazało się że jest i tak taniej. Nie odniosłam wrażenia że pan chciał za wszelką cenę przeszła do tej firmy bo mi doradził pozostanie i darmową wymianę licznika. Polecam wszystkim ta stronkę, warto czasami mieć coś takiego pod ręką.
    http://www.jeden-rachunek.com[/code]

    #114404
    efkolaia
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Matunia wrote:

    Ja chyba wiem o co chodzi z ta firma.
    Jakieś pół roku temu tez miałam problemy ze zbyt wysokimi rachunkami, zmieniałam firme i korzystałam z wyszukiwarek. Nigdzie nie słyszałam o niej, aż przeczytałam reklamę na MOJEJ-WYSPIE.
    Zadzwoniłam i nie dość że pan po polsku mi wszystko wytłumaczył to się okazało że jest naprawdę taniej. http://www.jeden-rachunek.com
    tam jest wszytko ładnie wytłumaczone, i pan mi doradził pozostanie w swojej obecnej firmie, gdzie za darmo wymieniłam sobie licznik na normalny licznik z karty, i dzień po jego wymianie zmieniłam firmę na ta do której dzwoniłam bo okazało się że jest i tak taniej. Nie odniosłam wrażenia że pan chciał za wszelką cenę przeszła do tej firmy bo mi doradził pozostanie i darmową wymianę licznika. Polecam wszystkim ta stronkę, warto czasami mieć coś takiego pod ręką.
    http://www.jeden-rachunek.com[/code]

    ladna reklama, wcale nie odnioslam wrazenia ze ktos chce cos wcisnac. 😈
    btw dostawcy nie zmienia sie z dnia na dzien, caly proces trwa kilka tygodni, mam nadzieje ze ladnie wytlumaczylam 🙂

    #114405
    Matunia
    Członek

    Przepraszam ale ja wcale nie powiedziałam że z dnia na dzień zmieniłam firmę, miałam na myśli że po wymianie wyraziłam zgodę na przejście, wszystko trwało 5tygodni
    efkolaia-po co od razu się tak złościsz? Ja tylko napisałam o swoim przypadku i nie pisałam czegoś jak większość ludzi na forach o czym nie mają pojęcia, więc mógł byś być nie co niej pobudliwy zamiast kogoś oskarżać, ale tak to już jest z polakami… Nie potrafią się trzymać nawet razem a co dopiero pomagać.
    Pozdrawiam efkolaia

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.