Strona główna Działy Erystyka Brytyjczycy już tęsknią za wyjeżdżającymi Polakami

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #17241
    schatz33
    Członek

    http://www.leeds-manchester.pl/artykul/401/brytyjczycy-juz-tesknia-za-wyjezdzajacymi-polakami.html
    Co za baran te teksty pisze i skad je bierze? Dziennie przegladam prase angielska od a do z. Wymienione tytuly tymbardziej.Ale podobnych tekstow jeszcze nie czytalam bo sama bym tu wkleila. Skad ten ktos te komentarze bierze? Juz kilka razy zauwazylam ze w tym cyklu newsow ala leeds-manchester.pl bzdury z palca wyssane bez jakichkolwiek potwierdzen. Moze oprocz prostego przytaczania nieistniejacego tekstu ktoregos z tych wydawnictw ktos sprawil by sobie trud i dodal link-odnosnik do potwierdzenia tego co komentuje lub przytacza???!!!!
    Przytacza ktos bzdury i propagande z Rzeczpospolitej ale nie sprawdzi co w trawie piszczy……….jakie to latwe prawda??

    [b:ccc4743945]Co do zagadnien ekonomiczno-kulturowych to jestem sklonna sie zgodzic ale ze sa to cytaty z tutejszych gazet bzdura kompletna.[/b:ccc4743945]

    Narka

    #108023
    efkolaia
    Participant
    #108025
    coyote_81
    Participant
    #108026
    dennis44
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    efkolaia wrote:

    skad je bierze ?? z onetu heh. http://wiadomosci.onet.pl/1851317,28350,wiadomosceu.html

    a onet skad??? tego to juz nikt nie wie:) nie wiem jak wy ale mnie sie onet wydaje najzabawniejszym portalem,jak czytam ich artykuly to sie zastanawiam czy ktos jeszcze rownie dobrze widzi to samo co ja czytam na onecie czy to poprostu mnie sie cos w oczach:) wydaje mnie sie ze oni poprostu maja swoj taki styl pisania nie chce nikogo tutaj urazac ani byc niegrzecznym bo nie o to tutaj w tym wszystkim chodzi,ale z drugiej strony czytajac onet rano mozna sie posmiac i zastanowic czy my mamy dzisiaj 1 kwietnia?(prima aprilis):)

    #108027
    Uxbridge
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    schatz33 wrote:

    … Dziennie przegladam prase angielska od a do z. Wymienione tytuly tymbardziej.Ale podobnych tekstow jeszcze nie czytalam bo sama bym tu wkleila. Skad ten ktos te komentarze bierze?

    Oryginalny tekst pochodzi z "Rzeczpospolitej":
    http://www.rp.pl/artykul/2,210621.html
    A tam już podano tytuł artykułu z "Daily Telegraph". Więc chwila szukania i voila!
    http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/3248852/Polish-immigrants-leaving-Britain-What-the-Poles-did-for-us.html

    :3f97f6a58b wrote:

    Przytacza ktos bzdury i propagande z Rzeczpospolitej ale nie sprawdzi co w trawie piszczy……….jakie to latwe prawda??

    😉

    #116514
    SpokoBoyxxx:)
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dennis44 wrote:

    efkolaia wrote:

    skad je bierze ?? z onetu heh. http://wiadomosci.onet.pl/1851317,28350,wiadomosceu.html

    a onet skad??? tego to juz nikt nie wie:) nie wiem jak wy ale mnie sie onet wydaje najzabawniejszym portalem,jak czytam ich artykuly to sie zastanawiam czy ktos jeszcze rownie dobrze widzi to samo co ja czytam na onecie czy to poprostu mnie sie cos w oczach:) wydaje mnie sie ze oni poprostu maja swoj taki styl pisania nie chce nikogo tutaj urazac ani byc niegrzecznym bo nie o to tutaj w tym wszystkim chodzi,ale z drugiej strony czytajac onet rano mozna sie posmiac i zastanowic czy my mamy dzisiaj 1 kwietnia?(prima aprilis):)[/quote]
    Onet nalezy do Koncernu Waltera ITI tak samo jak stacja TVN przoduja w sianiu propagandy- w dodatku sa nieobiektywni ,nie wazne sa dla nich fakty i prawda…Takie same G.oW.no jak Wybiorcza spadaja slupki na gieldzie ,wiec trzeba pisac byle co …aby podreperowac budzet.
    Dzis wspolczesne Media sprzedaja glownie zle wiadomosci , sprzedaja sensacje i sensacja goni sensacje nie wazne co sie pisze ,czy to prawda? Wazne ze to sie sprzedaje w dodatku caly koncern ITI jest na uslugach Platformy.O .Nie jestem zwolenikiem ani jednej ,ani drugiej parti ,ale oczekuje obiektywizmu i prawdy.
    Czesto w wyzej wymienionych mediach byli szykanowani kibice Lecha i Legi pisano nieprawde uprawiajac tania sensacje wszedzie z nas robiomo przestepcow i Chuliganow.. Oficjalnie Stowarzyszenie Wiary Lecha do Ktorego naleze kilkakrotnie pisalo listy o sprostowanie w mediach a niedawno wystapilo do sadu przeciwko Gazecie Wyb. i Koncernowi ITI o celowe szkalowanie Stowarzyszenia Wiary Lecha…Klubu Lech Poznan i jego kibicow…(pisali o formie rozprowadzaniu biletow na mecze pucharu Uefa przez Stowarzyszenie)

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.