Strona główna Działy Zdrowie Nagły wypadek

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #17045
    cichy_hy
    Participant

    Czy z bólem ostrym brzucha i oddawaniem moczu z krwią można się zgłosić do szpitala, czy odeślą mnie do przychodni. Nie jestem jeszcze w żadnej zapisany. Jeśli tak jakiego szpitala i czy mogę sam pojechać czy wezwać karetkę. Proszę o pilną odpowiedź.

    #106148
    bolek
    Participant

    wal do szpitala St James na Emergency, nie jestem lekarzem, ale to raczej sprawa pilna

    #106151
    cichy_hy
    Participant

    Mają w szpitalach tłumaczy bo cieżko mi się jeszcze gada po angielsku?

    #106153
    Indra
    Participant

    Zdaje sie, ze trzeba wczesniej o takiego poprosci, ale nie wiem jak to jest w naglych przypadkach. Nie macie nikogo, kto moglby zadzwonic na infolinie do NHS i sie zapytac, albo z Wami pojechac?

    #106154
    cichy_hy
    Participant

    No niestety nikogo kto by na tyle znał angielski

    #106157
    bolek
    Participant

    bedziesz miał tłumacza przez telefon, jedz nie czekaj, może się trafic też lekarz albo pielęgniarka z Polski

    #106159
    fatamorgana
    Participant

    Dawaj znać jakby co!
    Mój numer 07849/501456.
    Mieszkam obok tego szpitala i znajdę chwilkę.

    #106162
    Anonim
    Gość

    tez radze Ci jak najszybciej DZIAŁAC!!!!! nawet jesli musisz zaplacic za tlumacza- to nie bol zeba ,ze moze przejdzie – tylko masz niestety cos powaznie nie tak z nerkami,a krew w moczu potwierdza tylko ze poziom kreatyny w nerkach musisz miec bardzo wysoki. Nie jestem oczywiscie urologiem czy nefrologiem,ale moja mama miala podobny problem i wiem co sie dzialo pozniej ( najprosciej mówiąc zatrucie calego organizmu toksynami ,ktorych nerki nie oczyszczają z krwi) Nie waz sie nawet brac jakich kolwiek srodkow przeciwbolowych jezeli masz ostry bol w dole plecow ,bo to moze pogorszyc sprawe. Wielokrotnie bylem w szpitalu z mamą i naczytalem sie tak dokumentacji lekarskich jak i na patrzylem co sie z ludzmi na oddziale szpitalnym dzialo. Zaniedbanie problemu nerek moze nawet prowadzic do regularnych dializ i nie chciej nawet wiedziec co to jest. SZPITAL !!!bracie i badania co jest grane. Trzymam kciuki ze to jeszcze nic powaznego

    #106177
    Anonim
    Gość

    Kamyczek może być i krew w moczu gotowa, a przy tym ból brzucha lub pleców. W zależności, gdzie utkwi 8)

    #106183
    Reddbull
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    Dawaj znać jakby co!
    Mój numer 07849/501456.
    Mieszkam obok tego szpitala i znajdę chwilkę.

    No, no fata zaskoczyles mnie 🙂 W temacie o benefity, gdzie kobieta chciala zaplacic za wypelnienie formy odzew byl spory. A tutaj, gdzie ktos prosi o pomoc jakos chetnych nie bylo…

    #106185
    cayuga
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Reddbull wrote:

    No, no fata zaskoczyles mnie 🙂 W temacie o benefity, gdzie kobieta chciala zaplacic za wypelnienie formy odzew byl spory. A tutaj, gdzie ktos prosi o pomoc jakos chetnych nie bylo…

    Byli…
    Odpowiedz faty byla bardzo szybka i konkretna (z numerem telefonu wlacznie) 😛

    #106186
    Baggins
    Participant

    [quote:8e1f5a9416]tez radze Ci jak najszybciej DZIAŁAC!!!!! nawet jesli musisz zaplacic za tlumacza- to nie bol zeba ,ze moze przejdzie – tylko masz niestety cos powaznie nie tak z nerkami,a krew w moczu potwierdza tylko ze poziom kreatyny w nerkach musisz miec bardzo wysoki. Nie jestem oczywiscie urologiem czy nefrologiem,ale moja mama miala podobny problem i wiem co sie dzialo pozniej[/quote]
    spokojnie stary, nie strasz ludzi. jesli chodzi o kobiete (wnioskujac z poprzedniego posta) to moze to byc w dalszym ciagu tylko zapalenie pecherza. straszenie nerkami on-line jest troche nie na miejscu

    #106195
    Reddbull
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    cayuga wrote:

    Reddbull wrote:

    No, no fata zaskoczyles mnie 🙂 W temacie o benefity, gdzie kobieta chciala zaplacic za wypelnienie formy odzew byl spory. A tutaj, gdzie ktos prosi o pomoc jakos chetnych nie bylo…

    Byli…
    Odpowiedz faty byla bardzo szybka i konkretna (z numerem telefonu wlacznie) :P[/quote]

    pelno tlumaczy z leeds a zaden nie garnal sie do pomocy… no w koncu nie beda robili tego za darmo 😕

    #106197
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

    spokojnie stary, nie strasz ludzi. jesli chodzi o kobiete (wnioskujac z poprzedniego posta) to moze to byc w dalszym ciagu tylko zapalenie pecherza. straszenie nerkami on-line jest troche nie na miejscu

    wiesz wogole o czym mowisz? wiesz co to znaczy krew w moczu? i jakie moga byc tego szybkie nastepstwa? Tak sie sklada ze ja wiem i to nie z gazet lub neta i nie zamierzam nikogo tu straszyc,ale naprawde dobitnie napisac ze to moze nie byc cos przejsciowego jak grypa. Zapalenie pęcherza jest mało prawdopodobne jesli krew dostaje sie do moczu,bo to jest juz nie wydolnosc nerek. Mam nadzieje Baggins ze nie musiales nigdy byc na stacji dializ lub na oddzialach z tego typu przypadkami,wiec staraj sie ograniczac komentarze do tego o czym masz pojecie

    #106210
    Baggins
    Participant

    jestes chory psychicznie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.