Strona główna Działy Prawo Konsulat w Manchesterze

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #17026
    lucass
    Participant

    Witam

    Czy ktos z Was probowal sie skontaktowac z konulatem w Manchesterze?
    Juz chyba latwiej jest trafic "6" w totolotku niz liczyc na to, ze ktos odbierze tam telefon . Nie wspominajac o odpowiedzi na emaile.

    #105975
    bolek
    Participant

    to moze być polski konsulat , tam telefonów się nie odbiera, spróbuj zadzwonić do konsulatów innych krajów…

    #105979
    lodzianka
    Participant

    Bo zmienili numer telefonu 😀
    01612454130

    #105981
    lucass
    Participant

    Lodzianka – wielkie dzieki! Uraltowalas mnie przed wizyta w londyskim konsulacie 😉

    #105989
    slanting_eye
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    lucass wrote:

    Lodzianka – wielkie dzieki! Uraltowalas mnie przed wizyta w londyskim konsulacie 😉

    dzieki za telefon ,bo te co mam do londynu nigdy nie zostaja odebrane

    #105996
    kunegunda
    Participant

    z tego ostatnio nabijal sie times a dokladnie z tego jak nasze urzedy olewaja polakow

    #106000
    slanting_eye
    Członek

    olewka na maxa
    potrzebuje wizy dla zony na swieta i juz zaczalem wydzwaniac,czy da rade wize nie na pol roku ale na dluzszy czas i jak juz sie polaczylem(dwa razy )to stracilem polaczenie jak mnie przelaczali

    #106002
    kunegunda
    Participant

    niestety wlasnie takie "drobnostki" powoduja coraz czesciej to ze zaczynam rozmyslac nad paszportem UK

    #106520
    nell1
    Członek

    Już można się umawiać na wyrobienie paszportu w konsulacie w Manchesterze. Byliśmy ostatnio z dzieckiem wszytsko poszło sprawnie i nie czekaliśmy długo. My umawialiśmy się przez telefon nr 0161 24 54 130. Można też wysłać maila na zapisy.manchester@polishconsulate.co.uk. Tak przynajmniej podają na stronie internetowej Londynu 😀

    #106522
    ewelin
    Participant

    ja dzwoniłam na komórkę…07892791382 i tez miałam trochę problemy z dodzwonieniem się… ale dało radę… w Konsulacie dziewczyny miłe i ludzi nawet nie dużo, tylko niektóre kobiety płakały, że składają po kilka razy wnioski na paszport dla dziecka i ciągle słyszą odmowę 🙄 😕
    tak po za tym to nie polecam robić zdjęć w zakładzie zaraz koło Konsulatu, bo tło zmaist białe jest szare, co od razu dyskwalifikuje otrzymanie paszportu 😕

    #110816
    heniu
    Participant

    Ja bez problemy poslalem wczoraj emaila i juz mnie uowiono na luty na spotkanie. Nie ma zadnego problemu. Przynajmniej mam blizej z hull do Manchesteru. Do Londka nie lubie jezdzic. Po za tym zawsze moge zrobic sobie przerwe w Leeds na piwko nie? 😉

    #111347
    NiuNia
    Członek

    Ja napisałam e-meil’a wczoraj (w nocy),a dziś rano miałam już odpowiedz z terminem spotkania.

    #111365
    schatz33
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    NiuNia wrote:

    Ja napisałam e-meil’a wczoraj (w nocy),a dziś rano miałam już odpowiedz z terminem spotkania.

    Dokladnie tak jest…………na emaile odpisuja niemal natychmiast to prawda. I terminy tez maja krotkie. To sa fakty. Narka.

    #113433
    betka19
    Participant

    Słuchajcie, po co się zapisywać na spotkania???? To jakiś nonsens….
    Zapisałam się, czekałam bite 3 tyg., jak mi nakazano. Przychodzę sobie na spotkanie, a tu tłum…………swoje i tak musiałam odczekać. Więc z całym szacunkiem nie widzę sensu umawiać się i czekać, szkoda marnować tych 3 tyg., bo i tak na paszport trzeba czekać min. 4 miesiące (jak poinformowano mnie w okienku).

    #113694
    NiuNia
    Członek

    Chyba chcialas napisac CZTERY TYGODNIE (czeka sie od 4-6 tygodni), a nie CZTERY MIESIACE..
    Mowisz,ze bezsensu jest umawianie sie na spotkania,tak?
    A co pojdziesz bez umowienia sie? Przy wejsciu do budynku trzeba podac swoje nazwisko i dopiero wtedy otrzymasz 'PRZEPUSTKE’,a np. z dzieckiem bez paszportu lub dowodu do POLSKI niestety nie pojedziesz

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.