Strona główna Działy Hobby zwiedzanie nad oceanem

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #17021
    mckano
    Członek

    HEYA LUDZISKA, znacie jakies fajowe miejscowki nad oceanem, gdzie warto pojechac? prawa strona anglii mnie mniej kreci niz lewa 🙂 prosze o pomoc

    #105934
    slanting_eye
    Członek

    zachodnie wybrzeze usa 🙂

    #105935
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mckano wrote:

    HEYA LUDZISKA, znacie jakies fajowe miejscowki nad oceanem, gdzie warto pojechac? prawa strona anglii mnie mniej kreci niz lewa 🙂 prosze o pomoc

    kup sobie mape i wychacz wszystkie w zasadzie miejscowosci na wschod od Yorku- polecam szczegolenie flamborough, bridlington, withby i scarborough ( flamborough- przepiekne klify)

    #105936
    mckano
    Członek

    a skegness i grimsby?

    #105939
    Baggins
    Participant

    Grimsby to juz Pacyfik wiec cieplo. poza tym kup sobie moze globus wielkiej brytanii tam znajdziesz ciekawe miejscowosci nad otaczajacymi ja oceanami

    #105940
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mckano wrote:

    a skegness i grimsby?

    😯 nie znam i nie bylem,ale nie omieszkam zlustrowac co tam jest ciekawego

    #105949
    Pabloo
    Członek

    tu jest fajnie, ocean ze wszystkich stron:
    http://maps.google.co.uk/?ie=UTF8&ll=57.811526,-8.576975&spn=0.034932,0.111494&t=h&z=14&lci=lmc:panoramio

    Isle of Lewis tez jest niczego sobie.

    #105957
    Reddbull
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

    kup sobie moze globus wielkiej brytanii

    😐 😆 😆 😆 😆 😆

    #105968
    Anonim
    Gość

    A ja myślałam, że to Morze Północne 8)

    A w Whitby byłeś? Jeśli nie, to polecam.

    #105992
    fatamorgana
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Pabloo wrote:

    tu jest fajnie, ocean ze wszystkich stron:
    http://maps.google.co.uk/?ie=UTF8&ll=57.811526,-8.576975&spn=0.034932,0.111494&t=h&z=14&lci=lmc:panoramio

    Isle of Lewis tez jest niczego sobie.

    😯 😯 😯
    Nie sądziłem, ze ktoś tu wie co to St. Kilda…
    Albo byłeś (to jesteś wyjątkowym szczęściarzem, bo mało komu to dane), albo… widziałeś/masz świetną produkcję BBC- "Coast".
    Jestem pod wrażeniem ilości pięknych miejsc wybrzeży brytyjskich.
    Kilda to po prostu izolatka. Ale jaka!

    Mc Kano, a Ty chcesz naprawdę zwiedzać, czy głównie jechać na piwo?
    Grimsby sobie daruj- nic ciekawego, nudna i brudnawa płaska plaża oraz miasto roboli narzekających na bezrobocie.
    W Skegness natomiast jest…słynne więzienie. 😆

    Z najbliższych wartych odwiedzenia:
    Boulby Cliffs (najwyższe na wschodzie Anglii 213m!), Ravenscar, Robin Hood Bay (obok siebie), Bempton Cliffs, Filey i koniecznie skalna ostroga wchodząca w morze, Hornsea (zamek), Staithes (historie słynnego żeglarza kpt. Cooka). Wąwozy North York Moors- przejażdżka koleją zabytkową po dolinach Moors.
    Dalej – skoro prawą stronę wolisz: na północny wschód
    – wybrzeże Northumberlandu- przede wszystkim wspaniałe zamki. Nieco klifów, kolonie ptaków, Lindisfarne czyli Holy Island ze wspaniałymi zabytkami niemal na morzu…

    Wystarczy?

    #105999
    chomik
    Participant

    [quote:9ef315ac78]a skegness i grimsby?[/quote]

    Skegness to jedna z bardziej popularnych angielskich wiosek do spijania browara w weekendy i bank holiday’e. W tym czasie jest taki tlok na ulicach , ze ciezko sie poruszac, do browara tez ciezko sie dopchac.
    Jest tam ladna, szeroka plaza z piaskiem, zolte moze, w centrum duze molo, zegar na radzie i figurka pana stojacego na jednej nodze – ponoc zalozyciela miasta. Duzo pubow, kiczowate, halasliwe wesole miasteczka, mnostwo maszyn do gier i gamblerow. Na koncu miasteczka jest wielkie morze karawanow i Fantasy Island – kolejka gorska + pare innych wygibasow i potezny market gdzie mozesz sie zaopatrzyc jak na stadionie dziesieciolecia.
    Do zwiedzania nie polecam, pijacka dziura.

    #106039
    mckano
    Członek

    fatamorgana dzieki za odpowiedz, bardzo przydatne info, jesli chodzi o zwiedzanie, to nie picie browara, lecz miejsce do zrobienia 1000 zdjec 🙂 takich miejsc szukam

    #106040
    tonieja
    Członek

    Na zachodnim wybrzezu nad Morecambe Bay lezy miejscowosc Arnside. Jesli Tobie zalezy i sie ze mna skontaktujesz dzisiaj to podam Tobie zarys calkiem przyjemnej trasy. Co prawda miejsce to jest nad oceanem ale oddzielone od niego bardzo dluga zatoka, wiec nie wiem czy bedziesz zainteresowany. Pozdrawiam

    * oczywiscie zapomnialem ze od oceanu dzieli Ciebie w tym miejscu nie tylko zatoka ale i Morze Irlandzkie

    #106170
    fatamorgana
    Participant

    Mc Kano – zapomniałem na amen: przejrzyj wszystkie wątki z ubiegłorocznych wyjazdów forumowych (patrz po tytułach tematów).
    Znajdziesz tam ciekawe miejsca, nazwy i nieco zdjeć, gdzie bywaliśmy.

Wyświetlanych postów: 14 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.